title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
195
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk_D.png pavuk_E.png pavuk_F.png pavuk1_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina A1A1RatingTubler
Ladislav
1.
Strapek
Branislav
2.
Debnár
Radovan
3.
Šimo
Peter
4.
Procháska
Ján
5.
BodyPSetyS
1 Tubler LadislavTubler 1720 X 1:33:13:S3:S36
2 Strapek Branislav *Strapek 16393:1 X 3:2S:S3:S32
3 Debnár Radovan *Debnár 13961:32:3 X 3:13:S22
4 Šimo PeterŠimo 1419S:3S:S1:3 X 3:S1-7
5 Procháska Ján *Procháska 1698S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina B1B1RatingVanko
Vlado
1.
Daubner
Jakub
2.
Hanulák
Peter
3.
Ďuga
Radovan
4.
Carrera argibay
Pablo
5.
BodyPSetyS
1 Vanko Vlado *Vanko 1666 X 3:03:03:23:S410
2 Daubner Jakub *Daubner 14680:3 X 3:03:03:S36
3 Hanulák Peter Hanulák 13720:30:3 X 2:33:S1-4
4 Ďuga Radovan *Ďuga 15542:30:33:2 X S:S1-7
5 Carrera argibay PabloCarrera 1313S:3S:3S:3S:S X 0-16
PPoradieSkupina B2B2RatingPozdech
Julius
1.
Leporis
Marek
2.
Blasko
Martin
3.
Šurina
Peter
4.
Veverka
Miloš
5.
BodyPSetyS
1 Pozdech JuliusPozdech 1602 X 3:03:0S:S3:035
2 Leporis Marek *Leporis 14240:3 X 3:23:23:131
3 Blasko MartinBlasko 14760:32:3 X 3:13:021
4 Šurina PeterŠurina 1356S:S2:31:3 X 3:21-6
5 Veverka Miloš *Veverka 13380:31:30:32:3 X 0-9
PPoradieSkupina C1C1RatingBočkay
Kamil
1.
Hutta
Martin
2.
Karasek
Vladimir
3.
Brezovjak
Michal
4.
Mutiš
Matej
5.
BodyPSetyS
1 Bočkay Kamil *Bočkay 1431 X 3:13:23:13:147
2 Hutta Martin *Hutta 12921:3 X 3:S3:03:136
3 Karasek Vladimir *Karasek 13272:3S:3 X 3:23:22-3
4 Brezovjak Michal *Brezovjak 12261:30:32:3 X 3:21-5
5 Mutiš MatejMutiš 11141:31:32:32:3 X 0-6
PPoradieSkupina C2C2RatingFurdík
Martin
1.
Morávek
Peter
2.
Herchl
Peter
3.
Sorkovský
Adam
4.
Danci
Milan
5.
BodyPSetyS
1 Furdík Martin *Furdík 1339 X 3:13:02:33:S37
2 Morávek Peter Morávek 13141:3 X 3:13:13:S35
3 Herchl PeterHerchl 12520:31:3 X 3:03:S21
4 Sorkovský Adam *Sorkovský 11343:21:30:3 X 3:S2-1
5 Danci Milan *Danci 1431S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina C3C3RatingTurský
Viliam
1.
Moncol
Maroš
2.
Kiss
Marcel
3.
Somolanyi
Lubo
4.
Pison
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Turský Viliam Turský 1352 X 1:33:03:03:037
2 Moncol MarošMoncol 12263:1 X 2:33:12:322
3 Kiss MarcelKiss 12740:33:2 X 1:33:02-1
4 Somolanyi LuboSomolanyi 13240:31:33:1 X 3:22-2
5 Pison MartinPison 11950:33:20:32:3 X 1-6
PPoradieSkupina C4C4RatingVojtek
Marian
1.
Klčo
Miroslav
2.
Lisinovič
Lukáš
3.
Talač
Peter
4.
Blažek
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Vojtek MarianVojtek 1326 X 3:22:33:03:036
2 Klčo MiroslavKlčo 14542:3 X 3:13:13:036
3 Lisinovič LukášLisinovič 12773:21:3 X 2:33:021
4 Talač Peter *Talač 12050:31:33:2 X 2:31-5
5 Blažek MartinBlažek 11740:30:30:33:2 X 1-8
PPoradieSkupina D1D1RatingKajan
Andrej
1.
Slavčo
Boris
2.
Vittek
Tomas
3.
Fajnor
Patrik
4.
Richter
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Kajan AndrejKajan 1215 X S:SS:SS:SS:S0-16
2 Slavčo BorisSlavčo 1165S:S X S:SS:SS:S0-16
3 Vittek TomasVittek 1072S:SS:S X S:SS:S0-16
4 Fajnor PatrikFajnor 1032S:SS:SS:S X S:S0-16
5 Richter MartinRichter 841S:SS:SS:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina D2D2RatingTrnkoczy
Martin
1.
Mittner
Martin
2.
Slavik
Martin
3.
Vilem
Michal
4.
Vittek
Matúš
5.
BodyPSetyS
1 Trnkoczy MartinTrnkoczy 1062 X 3:23:13:S3:S49
2 Mittner MartinMittner 11312:3 X 3:03:S3:S38
3 Slavik MartinSlavik 10001:30:3 X 3:S3:S21
4 Vilem MichalVilem 1259S:3S:3S:3 X S:S0-16
5 Vittek Matúš *Vittek 800S:3S:3S:3S:S X 0-16
PPoradieSkupina D3D3RatingBÁtora
Vojtech
1.
Králik
Filip
2.
Riška
Ferdinand
3.
Uram
Martin
4.
Uherkovich
Ladislav
5.
BodyPSetyS
1 BÁtora Vojtech *BÁtora 1406 X 3:S3:03:03:0412
2 Králik Filip *Králik 1111S:3 X 3:2S:S3:12-5
3 Riška FerdinandRiška 10030:32:3 X S:S3:21-7
4 Uram Martin *Uram 11780:3S:SS:S X 3:01-8
5 Uherkovich LadislavUherkovich 9220:31:32:30:3 X 0-9
PPoradieSkupina D4D4RatingHájovský
Alojz
1.
Horvath
Edo
2.
Dubrovčák
Andrej
3.
Pfliegler
František
4.
Roják
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Hájovský AlojzHájovský 1200 X 3:S3:0S:S3:035
2 Horvath EdoHorvath 962S:3 X 2:33:13:S20
3 Dubrovčák AndrejDubrovčák 10700:33:2 X S:SS:S1-10
4 Pfliegler FrantišekPfliegler 988S:S1:3S:S X S:S0-14
5 Roják MartinRoják 11800:3S:3S:SS:S X 0-15
PPoradieSkupina D5D5RatingŠafár
Jozef
1.
Peter
Peter
2.
Raytchev
Vladimír
3.
Hudec
Martin
4.
Schimpl
Igor
5.
BodyPSetyS
1 Šafár JozefŠafár 1229 X 3:S3:03:S3:0412
2 Peter PeterPeter 1038S:3 X 3:13:1S:S2-4
3 Raytchev VladimírRaytchev 9280:31:3 X S:SS:S0-13
4 Hudec Martin *Hudec 1041S:31:3S:S X S:S0-14
5 Schimpl IgorSchimpl 11500:3S:SS:SS:S X 0-15
PPoradieSkupina D6D6RatingRichtárik
Dušan
1.
Ivančuk
Adrián
2.
Frenkel
Ladislav
3.
Kufa
Marian
4.
Vavrák
Ján
5.
BodyPSetyS
1 Richtárik DušanRichtárik 1182 X 3:12:33:23:S35
2 Ivančuk AdriánIvančuk 12731:3 X 3:23:13:S34
3 Frenkel LadislavFrenkel 11023:22:3 X 3:23:S34
4 Kufa MarianKufa 10282:31:32:3 X 3:S1-1
5 Vavrák JánVavrák 895S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D7D7RatingTunega
Matej
1.
Škoda
Peter
2.
Luttmerding
Roman
3.
Pavlík
Michal
4.
Cruz
Andreas ayo
5.
BodyPSetyS
1 Tunega Matej *Tunega 1346 X 3:13:03:03:S411
2 Škoda PeterŠkoda 11551:3 X 3:03:03:S37
3 Luttmerding RomanLuttmerding 10420:30:3 X 3:03:S20
4 Pavlík MichalPavlík 9310:30:30:3 X 3:S1-6
5 Cruz Andreas ayo *Cruz 1023S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D8D8RatingVavrak
Tomas
1.
Huszthy
Július
2.
Bellák
Miroslav
3.
Pazitny
Jakub
4.
Muro
Jaan
5.
BodyPSetyS
1 Vavrak Tomas *Vavrak 1231 X 3:03:1S:S3:034
2 Huszthy Július *Huszthy 9740:3 X 2:33:1S:S1-6
3 Bellák Miroslav *Bellák 11211:33:2 X S:SS:S1-9
4 Pazitny Jakub *Pazitny 1037S:S1:3S:S X S:S0-14
5 Muro Jaan *Muro 10600:3S:SS:SS:S X 0-15
PPoradieSkupina E1E1RatingKvaska
Dušan
1.
Dritomský
Peter
2.
Pongo
Teodor
3.
Marcoux
Gregory
4.
Mierka
Tibor
5.
BodyPSetyS
1 Kvaska Dušan *Kvaska 1044 X 3:03:03:13:S411
2 Dritomský Peter *Dritomský 9800:3 X 3:03:S3:S36
3 Pongo Teodor *Pongo 8000:30:3 X 3:13:S2-1
4 Marcoux Gregory *Marcoux 9071:3S:31:3 X S:S0-12
5 Mierka Tibor *Mierka 868S:3S:3S:3S:S X 0-16
PPoradieSkupina E2E2RatingHoleš
Jozef
1.
Tomaník
Rastislav
2.
Hudec
Silvester
3.
Sopkovčík
Tomáš
4.
Štefanec
Juraj
5.
BodyPSetyS
1 Holeš Jozef *Holeš 1106 X S:SS:SS:SS:S0-16
2 Tomaník Rastislav *Tomaník 1040S:S X S:SS:SS:S0-16
3 Hudec SilvesterHudec 891S:SS:S X S:SS:S0-16
4 Sopkovčík Tomáš *Sopkovčík 883S:SS:SS:S X S:S0-16
5 Štefanec Juraj *Štefanec 800S:SS:SS:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina E3E3RatingDurmis
Dalibor
1.
Široký
Pavol
2.
Hrablay
Cyril
3.
Stručka
Ľubomír
4.
Marko
Stanislav
5.
BodyPSetyS
1 Durmis Dalibor *Durmis 1157 X 3:03:13:S3:S411
2 Široký Pavol *Široký 9980:3 X 3:S3:03:036
3 Hrablay Cyril *Hrablay 8831:3S:3 X 3:13:02-1
4 Stručka Ľubomír *Stručka 895S:30:31:3 X 3:21-8
5 Marko StanislavMarko 800S:30:30:32:3 X 0-11
PPoradieSkupina E4E4RatingRojek
Dušan
1.
Gallee
Filip
2.
Mlaticek
Michal
3.
Heriban
Roman
4.
Kmetko
Matus
5.
BodyPSetyS
1 Rojek Dušan *Rojek 1114 X 3:13:2S:SS:S2-5
2 Gallee FilipGallee 8421:3 X 1:33:0S:S1-5
3 Mlaticek MichalMlaticek 9772:33:1 X S:SS:S1-7
4 Heriban Roman *Heriban 838S:S0:3S:S X S:S0-15
5 Kmetko Matus *Kmetko 899S:SS:SS:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina E5E5RatingSkakala
Jozef
1.
Duris
Jozef
2.
Batmendijnová
Júlia
3.
Bachorík
Tomáš
4.
Markulík
Jaro
5.
BodyPSetyS
1 Skakala Jozef *Skakala 1015 X 0:33:0S:S3:S2-1
2 Duris Jozef *Duris 9143:0 X 3:0S:SS:S2-2
3 Batmendijnová Júlia *Batmendijnová 8760:30:3 X S:SS:S0-14
4 Bachorík Tomáš *Bachorík 1194S:SS:SS:S X S:S0-16
5 Markulík Jaro *Markulík 800S:3S:SS:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina E6E6RatingChovan
Peter
1.
Borza
Mario
2.
Hlinkovic
Peter
3.
Búry
Rastislav
4.
Putera
Jozef
5.
BodyPSetyS
1 Chovan PeterChovan 854 X S:S3:0S:SS:S1-9
2 Borza Mario *Borza 992S:S X 3:1S:SS:S1-10
3 Hlinkovic PeterHlinkovic 8960:31:3 X S:SS:S0-13
4 Búry Rastislav *Búry 1098S:SS:SS:S X S:S0-16
5 Putera Jozef *Putera 831S:SS:SS:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina E7E7RatingBulla
Fero
1.
Meszaros
Roland
2.
Nagy
Ladislav
3.
Koczka
Andrej
4.
Gromoll
Aylin
5.
BodyPSetyS
1 Bulla Fero *Bulla 1085 X 3:03:0S:S3:S35
2 Meszaros RolandMeszaros 8580:3 X 3:1S:S3:S2-2
3 Nagy Ladislav *Nagy 8340:31:3 X S:S3:S1-6
4 Koczka Andrej *Koczka 1000S:SS:SS:S X 3:S1-9
5 Gromoll Aylin *Gromoll 917S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina E8E8RatingOstrolucký
Martin
1.
Nepšinský
Miroslav
2.
Ilavský
Martin
3.
Schramm
Richard
4.
Hurný
Juraj
5.
BodyPSetyS
1 Ostrolucký Martin *Ostrolucký 1096 X 3:23:03:03:S410
2 Nepšinský MiroslavNepšinský 9372:3 X 3:03:03:S38
3 Ilavský MartinIlavský 8900:30:3 X 3:13:S2-1
4 Schramm Richard *Schramm 8000:30:31:3 X 3:S1-5
5 Hurný Juraj *Hurný 1014S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina F1F1RatingValach
Stanislav
1.
Jancová
Veronika
2.
Tubler
Robert
3.
Banik
Martin
4.
Harackiewicz
Adam
5.
BodyPSetyS
1 Valach Stanislav *Valach 936 X 3:2S:SS:SS:S1-11
2 Jancová VeronikaJancová 8002:3 X S:SS:SS:S0-13
3 Tubler Robert *Tubler 1090S:SS:S X S:SS:S0-16
4 Banik Martin *Banik 800S:SS:SS:S X S:S0-16
5 Harackiewicz Adam *Harackiewicz 800S:SS:SS:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina F2F2RatingKvasniak
Jozef
1.
Mihálka
Matyas
2.
Šanta
Dušan
3.
Precner
Marian
4.
Kamodyova
Jana
5.
BodyPSetyS
1 Kvasniak Jozef *Kvasniak 1000 X 3:S3:S3:S3:S412
2 Mihálka Matyas *Mihálka 879S:3 X S:SS:SS:S0-16
3 Šanta Dušan *Šanta 865S:3S:S X S:SS:S0-16
4 Precner Marian *Precner 800S:3S:SS:S X S:S0-16
5 Kamodyova Jana *Kamodyova 800S:3S:SS:SS:S X 0-16