title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
127
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk_D.png pavuk1_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina A1A1RatingBlažek
Martin
1.
Janda
Dominik
2.
Vojtek
Marian
3.
Tubler
Ladislav
4.
Potočár
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Blažek MartinBlažek 1773 X 3:23:S3:S3:S410
2 Janda DominikJanda 16282:3 X 3:03:13:S37
3 Vojtek MarianVojtek 1570S:30:3 X 3:13:S2-2
4 Tubler LadislavTubler 1520S:31:31:3 X 3:S1-5
5 Potočár PeterPotočár 1655S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina B1B1RatingPozdech
Julius
1.
Lacko
Peter
2.
Bocek
Lukas
3.
Frenkel
Ladislav
4.
Meszaros
Roland
5.
BodyPSetyS
1 Pozdech JuliusPozdech 1566 X 3:13:03:13:S410
2 Lacko PeterLacko 12261:3 X 1:33:13:S21
3 Bocek LukasBocek 13550:33:1 X 0:33:S2-1
4 Frenkel LadislavFrenkel 13921:31:33:0 X 0:31-4
5 Meszaros RolandMeszaros 1460S:3S:3S:33:0 X 1-9
PPoradieSkupina B2B2RatingRaytchev
Vladimír
1.
Herchl
Peter
2.
Blasko
Martin
3.
Salat
Stefan
4.
Hanulák
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Raytchev VladimírRaytchev 1489 X 3:03:23:23:S48
2 Herchl PeterHerchl 14020:3 X 3:23:03:S34
3 Blasko MartinBlasko 13552:32:3 X 3:13:023
4 Salat StefanSalat 13662:30:31:3 X 3:11-4
5 Hanulák Peter Hanulák 1151S:3S:30:31:3 X 0-13
PPoradieSkupina C1C1RatingKlčo
Miroslav
1.
Turský
Viliam
2.
Ivančuk
Adrián
3.
Bahyl
Jakub
4.
Kufa
Marian
5.
BodyPSetyS
1 Klčo MiroslavKlčo 1294 X 3:2S:S3:13:S32
2 Turský Viliam Turský 14622:3 X -:-3:03:S25
3 Ivančuk AdriánIvančuk 1262S:S-:- X 3:13:S21
4 Bahyl JakubBahyl 9201:30:31:3 X 3:S1-4
5 Kufa Marian *Kufa 1120S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina C2C2RatingLuttmerding
Roman
1.
Koczka
Andrej
2.
Škoda
Peter
3.
Roják
Martin
4.
Svalyavchyk
Ivan
5.
BodyPSetyS
1 Luttmerding RomanLuttmerding 1294 X -:--:-3:03:026
2 Koczka AndrejKoczka 1207-:- X -:-3:S3:026
3 Škoda PeterŠkoda 1175-:--:- X 3:23:024
4 Roják MartinRoják 14120:3S:32:3 X 3:01-5
5 Svalyavchyk IvanSvalyavchyk 10470:30:30:30:3 X 0-12
PPoradieSkupina C3C3RatingPavlík
Michal
1.
Somolanyi
Lubo
2.
Tesař
Emanuel
3.
Richtárik
Dušan
4.
Šurina
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Pavlík MichalPavlík 1261 X 3:13:03:03:S411
2 Somolanyi LuboSomolanyi 13051:3 X 3:03:03:S37
3 Tesař EmanuelTesař 10720:30:3 X 3:23:S2-2
4 Richtárik DušanRichtárik 11240:30:32:3 X 3:S1-4
5 Šurina PeterŠurina 1358S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina C4C4RatingHrnciar
Marian
1.
Vavrak
Tomas
2.
Pison
Martin
3.
Čimbora
Pavol
4.
Lisinovič
Lukáš
5.
BodyPSetyS
1 Hrnciar MarianHrnciar 1102 X 3:23:23:03:S48
2 Vavrak TomasVavrak 12942:3 X -:--:--:-0-1
3 Pison MartinPison 12672:3-:- X -:--:-0-1
4 Čimbora PavolČimbora 11300:3-:--:- X -:-0-3
5 Lisinovič LukášLisinovič 1470S:3-:--:--:- X 0-4
PPoradieSkupina D1D1RatingSchimpl
Igor
1.
Hlinkovic
Peter
2.
Marko
Stanislav
3.
Duben
Petr
4.
Tkáč
Andrej
5.
BodyPSetyS
1 Schimpl IgorSchimpl 1068 X 3:03:03:S3:S412
2 Hlinkovic PeterHlinkovic 9280:3 X 3:23:S3:S34
3 Marko StanislavMarko 8260:32:3 X -:--:-0-4
4 Duben PetrDuben 1242S:3S:3-:- X -:-0-8
5 Tkáč AndrejTkáč 978S:3S:3-:--:- X 0-8
PPoradieSkupina D2D2RatingBukovský
Marián
1.
Dubrovčák
Andrej
2.
Peter
Peter
3.
Dzifčák
Martin
4.
Špánik
Oliver
5.
BodyPSetyS
1 Bukovský MariánBukovský 1007 X 3:23:03:03:S410
2 Dubrovčák AndrejDubrovčák 9802:3 X 3:03:03:038
3 Peter PeterPeter 10950:30:3 X 3:03:S20
4 Dzifčák MartinDzifčák 8000:30:30:3 X 3:S1-6
5 Špánik Oliver *Špánik 937S:30:3S:3S:3 X 0-15
PPoradieSkupina D3D3RatingMorávek
Peter
1.
Hrubják
Karol
2.
Dzurenda
Tomas
3.
Mocný
Ernest
4.
Ort
Marek
5.
BodyPSetyS
1 Morávek Peter Morávek 1118 X 3:03:S3:S3:S412
2 Hrubják KarolHrubják 10000:3 X 3:03:03:S36
3 Dzurenda TomasDzurenda 921S:30:3 X -:--:-0-7
4 Mocný ErnestMocný 800S:30:3-:- X -:-0-7
5 Ort MarekOrt 964S:3S:3-:--:- X 0-8
PPoradieSkupina D4D4RatingŠafár
Jozef
1.
Vavrák
Ján
2.
Kryvenka
Uladzimir
3.
Kasaj
Juraj
4.
Hodoň
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Šafár JozefŠafár 1071 X 3:03:23:03:S410
2 Vavrák JánVavrák 8420:3 X -:--:-3:S10
3 Kryvenka Uladzimir Kryvenka 10132:3-:- X -:--:-0-1
4 Kasaj JurajKasaj 9860:3-:--:- X -:-0-3
5 Hodoň MartinHodoň 915S:3S:3-:--:- X 0-8
PPoradieSkupina D5D5RatingBorza
Michal
1.
Horvath
Edo
2.
Gendiar
Vincent
3.
Stanislav
Marek
4.
Buncak
Stanislav
5.
BodyPSetyS
1 Borza MichalBorza 800 X -:--:--:-3:013
2 Horvath EdoHorvath 1085-:- X -:--:-3:112
3 Gendiar Vincent *Gendiar 1000-:--:- X -:--:-00
4 Stanislav MarekStanislav 959-:--:--:- X -:-00
5 Buncak StanislavBuncak 8600:31:3-:--:- X 0-5
PPoradieSkupina D6D6RatingRiška
Ferdinand
1.
Vavrík
Boris
2.
Blazekova
Pavlina
3.
Machac
Juraj
4.
Marekovičová
Silvia
5.
BodyPSetyS
1 Riška FerdinandRiška 1184 X 3:0-:--:-3:026
2 Vavrík BorisVavrík 10070:3 X -:-3:1-:-1-1
3 Blazekova PavlinaBlazekova 929-:--:- X -:--:-00
4 Machac JurajMachac 1000-:-1:3-:- X -:-0-2
5 Marekovičová SilviaMarekovičová 8000:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina D7D7RatingPfliegler
František
1.
Slavik
Martin
2.
Nemcovic
Bohus
3.
Campana
Luca
4.
Negoita
Florin
5.
BodyPSetyS
1 Pfliegler FrantišekPfliegler 1136 X S:S3:S3:S3:S35
2 Slavik MartinSlavik 990S:S X -:-3:03:S26
3 Nemcovic BohusNemcovic 958S:3-:- X -:-3:S1-1
4 Campana LucaCampana 1000S:30:3-:- X 3:S1-4
5 Negoita FlorinNegoita 1027S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D8D8RatingShorbagy
Mohamed el
1.
Mutiš
Matej
2.
Račák
Radoslav
3.
Senecky
Juraj
4.
Mateášik
Dominik
5.
BodyPSetyS
1 Shorbagy Mohamed elShorbagy 1089 X 3:03:03:03:S412
2 Mutiš MatejMutiš 10430:3 X 3:03:03:S36
3 Račák RadoslavRačák 9950:30:3 X 3:0-:-1-3
4 Senecky JurajSenecky 8800:30:30:3 X 3:S1-6
5 Mateášik DominikMateášik 1000S:3S:3-:-S:3 X 0-12