title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
127
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk1_D.png pavuk_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina D1D1RatingSchimpl
Igor
1.
Hlinkovic
Peter
2.
Marko
Stanislav
3.
Duben
Petr
4.
Tkáč
Andrej
5.
BodyPSetyS
1 Schimpl IgorSchimpl 1068 X 3:03:03:S3:S412
2 Hlinkovic PeterHlinkovic 9280:3 X 3:23:S3:S34
3 Marko StanislavMarko 8260:32:3 X -:--:-0-4
4 Duben PetrDuben 1242S:3S:3-:- X -:-0-8
5 Tkáč AndrejTkáč 978S:3S:3-:--:- X 0-8
PPoradieSkupina D2D2RatingBukovský
Marián
1.
Dubrovčák
Andrej
2.
Peter
Peter
3.
Dzifčák
Martin
4.
Špánik
Oliver
5.
BodyPSetyS
1 Bukovský MariánBukovský 1007 X 3:23:03:03:S410
2 Dubrovčák AndrejDubrovčák 9802:3 X 3:03:03:038
3 Peter PeterPeter 10950:30:3 X 3:03:S20
4 Dzifčák MartinDzifčák 8000:30:30:3 X 3:S1-6
5 Špánik Oliver *Špánik 937S:30:3S:3S:3 X 0-15
PPoradieSkupina D3D3RatingMorávek
Peter
1.
Hrubják
Karol
2.
Dzurenda
Tomas
3.
Mocný
Ernest
4.
Ort
Marek
5.
BodyPSetyS
1 Morávek Peter Morávek 1118 X 3:03:S3:S3:S412
2 Hrubják KarolHrubják 10000:3 X 3:03:03:S36
3 Dzurenda TomasDzurenda 921S:30:3 X -:--:-0-7
4 Mocný ErnestMocný 800S:30:3-:- X -:-0-7
5 Ort MarekOrt 964S:3S:3-:--:- X 0-8
PPoradieSkupina D4D4RatingŠafár
Jozef
1.
Vavrák
Ján
2.
Kryvenka
Uladzimir
3.
Kasaj
Juraj
4.
Hodoň
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Šafár JozefŠafár 1071 X 3:03:23:03:S410
2 Vavrák JánVavrák 8420:3 X -:--:-3:S10
3 Kryvenka Uladzimir Kryvenka 10132:3-:- X -:--:-0-1
4 Kasaj JurajKasaj 9860:3-:--:- X -:-0-3
5 Hodoň MartinHodoň 915S:3S:3-:--:- X 0-8
PPoradieSkupina D5D5RatingBorza
Michal
1.
Horvath
Edo
2.
Gendiar
Vincent
3.
Stanislav
Marek
4.
Buncak
Stanislav
5.
BodyPSetyS
1 Borza MichalBorza 800 X -:--:--:-3:013
2 Horvath EdoHorvath 1085-:- X -:--:-3:112
3 Gendiar Vincent *Gendiar 1000-:--:- X -:--:-00
4 Stanislav MarekStanislav 959-:--:--:- X -:-00
5 Buncak StanislavBuncak 8600:31:3-:--:- X 0-5
PPoradieSkupina D6D6RatingRiška
Ferdinand
1.
Vavrík
Boris
2.
Blazekova
Pavlina
3.
Machac
Juraj
4.
Marekovičová
Silvia
5.
BodyPSetyS
1 Riška FerdinandRiška 1184 X 3:0-:--:-3:026
2 Vavrík BorisVavrík 10070:3 X -:-3:1-:-1-1
3 Blazekova PavlinaBlazekova 929-:--:- X -:--:-00
4 Machac JurajMachac 1000-:-1:3-:- X -:-0-2
5 Marekovičová SilviaMarekovičová 8000:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina D7D7RatingPfliegler
František
1.
Slavik
Martin
2.
Nemcovic
Bohus
3.
Campana
Luca
4.
Negoita
Florin
5.
BodyPSetyS
1 Pfliegler FrantišekPfliegler 1136 X S:S3:S3:S3:S35
2 Slavik MartinSlavik 990S:S X -:-3:03:S26
3 Nemcovic BohusNemcovic 958S:3-:- X -:-3:S1-1
4 Campana LucaCampana 1000S:30:3-:- X 3:S1-4
5 Negoita FlorinNegoita 1027S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D8D8RatingShorbagy
Mohamed el
1.
Mutiš
Matej
2.
Račák
Radoslav
3.
Senecky
Juraj
4.
Mateášik
Dominik
5.
BodyPSetyS
1 Shorbagy Mohamed elShorbagy 1089 X 3:03:03:03:S412
2 Mutiš MatejMutiš 10430:3 X 3:03:03:S36
3 Račák RadoslavRačák 9950:30:3 X 3:0-:-1-3
4 Senecky JurajSenecky 8800:30:30:3 X 3:S1-6
5 Mateášik DominikMateášik 1000S:3S:3-:-S:3 X 0-12