title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
117
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk_D.png pavuk1_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina A1A1RatingBlažek
Martin
1.
Janda
Dominik
2.
Vojtek
Marian
3.
Tubler
Ladislav
4.
Potočár
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Blažek Martin *Blažek 1773 X 3:23:S3:S3:S410
2 Janda Dominik *Janda 16282:3 X 3:03:13:S37
3 Vojtek MarianVojtek 1570S:30:3 X 3:13:S2-2
4 Tubler Ladislav *Tubler 1520S:31:31:3 X 3:S1-5
5 Potočár PeterPotočár 1655S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina B1B1RatingPozdech
Julius
1.
Lacko
Peter
2.
Bocek
Lukas
3.
Frenkel
Ladislav
4.
Meszaros
Roland
5.
BodyPSetyS
1 Pozdech Julius *Pozdech 1566 X 3:13:03:13:S410
2 Lacko PeterLacko 12261:3 X 1:33:13:S21
3 Bocek LukasBocek 13550:33:1 X 0:33:S2-1
4 Frenkel LadislavFrenkel 13921:31:33:0 X 0:31-4
5 Meszaros RolandMeszaros 1460S:3S:3S:33:0 X 1-9
PPoradieSkupina B2B2RatingRaytchev
Vladimír
1.
Herchl
Peter
2.
Blasko
Martin
3.
Šalát
Štefan
4.
Hanulák
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Raytchev Vladimír *Raytchev 1489 X 3:03:23:23:S48
2 Herchl PeterHerchl 14020:3 X 3:23:03:S34
3 Blasko MartinBlasko 13552:32:3 X 3:13:023
4 Šalát ŠtefanŠalát 13662:30:31:3 X 3:11-4
5 Hanulák Peter Hanulák 1151S:3S:30:31:3 X 0-13
PPoradieSkupina C1C1RatingKlčo
Miroslav
1.
Turský
Viliam
2.
Ivančuk
Adrián
3.
Bahyl
Jakub
4.
Kufa
Marian
5.
BodyPSetyS
1 Klčo MiroslavKlčo 1294 X 3:2S:S3:13:S32
2 Turský Viliam *Turský 14622:3 X S:S3:03:S21
3 Ivančuk AdriánIvančuk 1262S:SS:S X 3:13:S2-3
4 Bahyl Jakub *Bahyl 9201:30:31:3 X 3:S1-4
5 Kufa MarianKufa 1120S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina C2C2RatingLuttmerding
Roman
1.
Koczka
Andrej
2.
Škoda
Peter
3.
Roják
Martin
4.
Svalyavchyk
Ivan
5.
BodyPSetyS
1 Luttmerding RomanLuttmerding 1294 X S:SS:S3:03:02-2
2 Koczka AndrejKoczka 1207S:S X S:S3:S3:02-2
3 Škoda PeterŠkoda 1175S:SS:S X 3:23:02-4
4 Roják MartinRoják 14120:3S:32:3 X 3:01-5
5 Svalyavchyk IvanSvalyavchyk 10470:30:30:30:3 X 0-12
PPoradieSkupina C3C3RatingPavlík
Michal
1.
Somolanyi
Lubo
2.
Tesař
Emanuel
3.
Richtárik
Dušan
4.
Šurina
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Pavlík MichalPavlík 1261 X 3:13:03:03:S411
2 Somolanyi LuboSomolanyi 13051:3 X 3:03:03:S37
3 Tesař EmanuelTesař 10720:30:3 X 3:23:S2-2
4 Richtárik DušanRichtárik 11240:30:32:3 X 3:S1-4
5 Šurina PeterŠurina 1358S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina C4C4RatingHrnčiar
Marian
1.
Vavrak
Tomas
2.
Pison
Martin
3.
Čimbora
Pavol
4.
Lisinovič
Lukáš
5.
BodyPSetyS
1 Hrnčiar Marian *Hrnčiar 1102 X 3:23:23:03:S48
2 Vavrak Tomas *Vavrak 12942:3 X S:SS:SS:S0-13
3 Pison MartinPison 12672:3S:S X S:SS:S0-13
4 Čimbora PavolČimbora 11300:3S:SS:S X S:S0-15
5 Lisinovič Lukáš *Lisinovič 1470S:3S:SS:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina D1D1RatingSchimpl
Igor
1.
Hlinkovic
Peter
2.
Marko
Stanislav
3.
Duben
Petr
4.
Tkáč
Andrej
5.
BodyPSetyS
1 Schimpl Igor *Schimpl 1068 X 3:03:03:S3:S412
2 Hlinkovic PeterHlinkovic 9280:3 X 3:23:S3:S34
3 Marko StanislavMarko 8260:32:3 X S:SS:S0-12
4 Duben Petr *Duben 1242S:3S:3S:S X S:S0-16
5 Tkáč Andrej *Tkáč 978S:3S:3S:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina D2D2RatingBukovský
Marián
1.
Dubrovčák
Andrej
2.
Peter
Peter
3.
Dzifčák
Martin
4.
Špánik
Oliver
5.
BodyPSetyS
1 Bukovský Marián *Bukovský 1007 X 3:23:03:03:S410
2 Dubrovčák AndrejDubrovčák 9802:3 X 3:03:03:038
3 Peter PeterPeter 10950:30:3 X 3:03:S20
4 Dzifčák MartinDzifčák 8000:30:30:3 X 3:S1-6
5 Špánik Oliver *Špánik 937S:30:3S:3S:3 X 0-15
PPoradieSkupina D3D3RatingMorávek
Peter
1.
Hrubják
Karol
2.
Dzurenda
Tomas
3.
Mocný
Ernest
4.
Ort
Marek
5.
BodyPSetyS
1 Morávek Peter Morávek 1118 X 3:03:S3:S3:S412
2 Hrubják Karol *Hrubják 10000:3 X 3:03:03:S36
3 Dzurenda Tomas *Dzurenda 921S:30:3 X S:SS:S0-15
4 Mocný Ernest *Mocný 800S:30:3S:S X S:S0-15
5 Ort Marek *Ort 964S:3S:3S:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina D4D4RatingŠafár
Jozef
1.
Vavrák
Ján
2.
Kryvenka
Uladzimir
3.
Kasaj
Juraj
4.
Hodoň
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Šafár JozefŠafár 1071 X 3:03:23:03:S410
2 Vavrák Ján *Vavrák 8420:3 X S:SS:S3:S1-8
3 Kryvenka Uladzimir Kryvenka 10132:3S:S X S:SS:S0-13
4 Kasaj Juraj *Kasaj 9860:3S:SS:S X S:S0-15
5 Hodoň Martin *Hodoň 915S:3S:3S:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina D5D5RatingBorza
Michal
1.
Horvath
Edo
2.
Buncak
Stanislav
3.
Gendiar
Vincent
4.
Stanislav
Marek
5.
BodyPSetyS
1 Borza Michal *Borza 800 X S:S3:0S:SS:S1-9
2 Horvath EdoHorvath 1085S:S X 3:1S:SS:S1-10
3 Buncak Stanislav *Buncak 8600:31:3 X S:SS:S0-13
4 Gendiar Vincent *Gendiar 1000S:SS:SS:S X S:S0-16
5 Stanislav Marek *Stanislav 959S:SS:SS:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina D6D6RatingRiška
Ferdinand
1.
Vavrík
Boris
2.
Machac
Juraj
3.
Marekovičová
Silvia
4.
Blazekova
Pavlina
5.
BodyPSetyS
1 Riška FerdinandRiška 1184 X 3:0S:S3:0S:S2-2
2 Vavrík Boris *Vavrík 10070:3 X 3:1S:SS:S1-9
3 Machac Juraj *Machac 1000S:S1:3 X S:SS:S0-14
4 Marekovičová Silvia *Marekovičová 8000:3S:SS:S X S:S0-15
5 Blazekova Pavlina *Blazekova 929S:SS:SS:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina D7D7RatingPfliegler
František
1.
Slavik
Martin
2.
Campana
Luca
3.
Nemcovic
Bohus
4.
Negoita
Florin
5.
BodyPSetyS
1 Pfliegler FrantišekPfliegler 1136 X S:S3:S3:S3:S35
2 Slavik MartinSlavik 990S:S X 3:0S:S3:S2-2
3 Campana Luca *Campana 1000S:30:3 X S:S3:S1-8
4 Nemcovic Bohus *Nemcovic 958S:3S:SS:S X 3:S1-9
5 Negoita Florin *Negoita 1027S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D8D8RatingShorbagy
Mohamed el
1.
Mutiš
Matej
2.
Senecky
Juraj
3.
Račák
Radoslav
4.
Mateášik
Dominik
5.
BodyPSetyS
1 Shorbagy Mohamed el *Shorbagy 1089 X 3:03:03:03:S412
2 Mutiš MatejMutiš 10430:3 X 3:03:03:S36
3 Senecky Juraj *Senecky 8800:30:3 X 0:33:S1-6
4 Račák RadoslavRačák 9950:30:33:0 X S:S1-7
5 Mateášik Dominik *Mateášik 1000S:3S:3S:3S:S X 0-16