title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
195
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk_D.png pavuk_E.png pavuk_F.png pavuk1_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina A1A1RatingVavrík
Ivan
1.
Potočár
Peter
2.
Carrera argibay
Pablo
3.
Pozdech
Julius
4.
Blasko
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Vavrík IvanVavrík 1844 X -:--:--:--:-00
2 Potočár PeterPotočár 1765-:- X -:--:--:-00
3 Carrera argibay PabloCarrera 1644-:--:- X -:--:-00
4 Pozdech JuliusPozdech 1601-:--:--:- X -:-00
5 Blasko MartinBlasko 1570-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina B1B1RatingBlažek
Martin
1.
Roják
Martin
2.
Vilem
Michal
3.
Vojtek
Marian
4.
Ralbovsky
Roman
5.
BodyPSetyS
1 Blažek MartinBlažek 1564 X 3:0-:-3:13:038
2 Roják MartinRoják 13860:3 X -:--:-3:21-2
3 Vilem MichalVilem 1526-:--:- X -:--:-00
4 Vojtek MarianVojtek 14591:3-:--:- X -:-0-2
5 Ralbovsky RomanRalbovsky 13220:32:3-:--:- X 0-4
PPoradieSkupina B2B2RatingTubler
Ladislav
1.
Ivančuk
Adrián
2.
Kiss
Marcel
3.
Duga
Radovan
4.
Turský
Viliam
5.
BodyPSetyS
1 Tubler LadislavTubler 1513 X 2:33:0-:-3:124
2 Ivančuk AdriánIvančuk 13453:2 X -:--:--:-11
3 Kiss MarcelKiss 14740:3-:- X -:-3:21-2
4 Duga RadovanDuga 1382-:--:--:- X -:-00
5 Turský Viliam Turský 15311:3-:-2:3-:- X 0-3
PPoradieSkupina C1C1RatingŠurina
Peter
1.
Salat
Stefan
2.
Morávek
Peter
3.
Šimo
Peter
4.
Garcia del pozo
Angel
5.
BodyPSetyS
1 Šurina PeterŠurina 1429 X 3:0-:--:-3:S26
2 Salat StefanSalat 12490:3 X 3:1-:-3:220
3 Morávek Peter Morávek 1237-:-1:3 X -:-3:21-1
4 Šimo PeterŠimo 1351-:--:--:- X -:-00
5 Garcia del pozo AngelGarcia 1170S:32:32:3-:- X 0-6
PPoradieSkupina C2C2RatingKušnírik
Vladimír
1.
Višňovský
Richard
2.
Vittek
Tomas
3.
Krajcik
Juraj
4.
Herchl
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Kušnírik VladimírKušnírik 1403 X -:-3:0-:-3:026
2 Višňovský RichardVišňovský 1201-:- X -:-3:13:025
3 Vittek TomasVittek 12530:3-:- X -:-3:11-1
4 Krajcik JurajKrajcik 1132-:-1:3-:- X -:-0-2
5 Herchl PeterHerchl 12650:30:31:3-:- X 0-8
PPoradieSkupina C3C3RatingTerpak
Peter
1.
Hájovský
Alojz
2.
Meszaros
Roland
3.
Luttmerding
Roman
4.
Čimbora
Pavol
5.
BodyPSetyS
1 Terpak PeterTerpak 1378 X -:--:--:-3:013
2 Hájovský AlojzHájovský 1326-:- X -:--:-3:013
3 Meszaros RolandMeszaros 1223-:--:- X -:-3:013
4 Luttmerding RomanLuttmerding 1258-:--:--:- X -:-00
5 Čimbora PavolČimbora 11830:30:30:3-:- X 0-9
PPoradieSkupina C4C4RatingLisinovič
Lukáš
1.
Klčo
Miroslav
2.
Moncol
Maroš
3.
Duben
Petr
4.
Kufa
Marian
5.
BodyPSetyS
1 Lisinovič LukášLisinovič 1443 X 3:0-:-3:1-:-25
2 Klčo MiroslavKlčo 13770:3 X -:--:-3:010
3 Moncol MarošMoncol 1206-:--:- X -:--:-00
4 Duben PetrDuben 12601:3-:--:- X -:-0-2
5 Kufa MarianKufa 1080-:-0:3-:--:- X 0-3
PPoradieSkupina D1D1RatingRaytchev
Vladimír
1.
Frenkel
Ladislav
2.
Melicherčík
Martin
3.
Michalko
Adam
4.
Mutiš
Matej
5.
BodyPSetyS
1 Raytchev VladimírRaytchev 1302 X -:--:--:-3:013
2 Frenkel LadislavFrenkel 1122-:- X 3:0-:--:-13
3 Melicherčík MartinMelicherčík 1028-:-0:3 X -:-3:21-2
4 Michalko AdamMichalko 993-:--:--:- X -:-00
5 Mutiš MatejMutiš 10960:3-:-2:3-:- X 0-4
PPoradieSkupina D2D2RatingNepšinský
Miroslav
1.
Barlog
Ivan
2.
Somolanyi
Lubo
3.
Ravasz
Marek
4.
Balaz
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Nepšinský MiroslavNepšinský 1063 X 3:0-:-3:03:039
2 Barlog IvanBarlog 8350:3 X -:--:-3:010
3 Somolanyi LuboSomolanyi 1233-:--:- X -:--:-00
4 Ravasz MarekRavasz 11180:3-:--:- X -:-0-3
5 Balaz MartinBalaz 10410:30:3-:--:- X 0-6
PPoradieSkupina D3D3RatingPavlík
Michal
1.
Slavčo
Boris
2.
Ilavský
Martin
3.
Shorbagy
Mohamed el
4.
Lacko
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Pavlík MichalPavlík 1101 X -:--:-3:13:025
2 Slavčo BorisSlavčo 1186-:- X -:--:--:-00
3 Ilavský MartinIlavský 802-:--:- X -:--:-00
4 Shorbagy Mohamed elShorbagy 10801:3-:--:- X -:-0-2
5 Lacko PeterLacko 10460:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina D4D4RatingRichtárik
Dušan
1.
Skladaný
Peter
2.
Bukovský
Marián
3.
Lorincik
Marian
4.
Gallee
Filip
5.
BodyPSetyS
1 Richtárik DušanRichtárik 1176 X 3:0-:-3:13:038
2 Skladaný PeterSkladaný 11360:3 X -:--:-3:11-1
3 Bukovský MariánBukovský 983-:--:- X -:--:-00
4 Lorincik MarianLorincik 10821:3-:--:- X -:-0-2
5 Gallee FilipGallee 10250:31:3-:--:- X 0-5
PPoradieSkupina D5D5RatingRiška
Ferdinand
1.
Kulacs
Karol
2.
Tuzinsky
Marian
3.
Horvath
Edo
4.
Pfliegler
František
5.
BodyPSetyS
1 Riška FerdinandRiška 1136 X 3:0-:--:-3:125
2 Kulacs KarolKulacs 10680:3 X -:-3:1-:-1-1
3 Tuzinsky MarianTuzinsky 1221-:--:- X -:--:-00
4 Horvath EdoHorvath 1046-:-1:3-:- X -:-0-2
5 Pfliegler FrantišekPfliegler 9571:3-:--:--:- X 0-2
PPoradieSkupina D6D6RatingMittner
Martin
1.
Hanulák
Peter
2.
Kincel
Martin
3.
Mlaticek
Michal
4.
Marek
René
5.
BodyPSetyS
1 Mittner MartinMittner 1142 X 1:33:13:03:036
2 Hanulák Peter Hanulák 12033:1 X -:--:-3:025
3 Kincel MartinKincel 10781:3-:- X -:--:-0-2
4 Mlaticek MichalMlaticek 10160:3-:--:- X -:-0-3
5 Marek RenéMarek 10000:30:3-:--:- X 0-6
PPoradieSkupina D7D7RatingBaker
Viktor
1.
Šafár
Jozef
2.
Škoda
Peter
3.
Schimpl
Igor
4.
Mora
Miroslav
5.
BodyPSetyS
1 Baker ViktorBaker 1086 X 3:21:3-:-3:022
2 Šafár JozefŠafár 11962:3 X -:--:-3:012
3 Škoda PeterŠkoda 11323:1-:- X -:--:-12
4 Schimpl IgorSchimpl 1048-:--:--:- X -:-00
5 Mora MiroslavMora 8770:30:3-:--:- X 0-6
PPoradieSkupina D8D8RatingBocek
Lukas
1.
Pison
Martin
2.
Janda
Dominik
3.
Dubrovčák
Andrej
4.
Slavik
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Bocek LukasBocek 1100 X -:--:--:-3:211
2 Pison MartinPison 1250-:- X -:--:--:-00
3 Janda DominikJanda 1054-:--:- X -:--:-00
4 Dubrovčák AndrejDubrovčák 948-:--:--:- X -:-00
5 Slavik MartinSlavik 10122:3-:--:--:- X 0-1
PPoradieSkupina E1E1RatingSramota
Rasto
1.
Varga
Tibor
2.
Levdansky
Peter
3.
Harman
Dominik
4.
Varkoly
Ladislav
5.
BodyPSetyS
1 Sramota RastoSramota 950 X 3:0-:--:--:-13
2 Varga TiborVarga 8000:3 X -:--:-3:S10
3 Levdansky PeterLevdansky 1013-:--:- X -:--:-00
4 Harman DominikHarman 976-:--:--:- X -:-00
5 Varkoly LadislavVarkoly 857-:-S:3-:--:- X 0-4
PPoradieSkupina E2E2RatingŽiaček
Jozef
1.
Rusnak
Jan
2.
Kosnac
Jan
3.
Vavrák
Ján
4.
Borza
Michal
5.
BodyPSetyS
1 Žiaček Jozef Žiaček 1055 X -:--:--:-3:013
2 Rusnak JanRusnak 968-:- X -:--:--:-00
3 Kosnac JanKosnac 918-:--:- X -:--:-00
4 Vavrák JánVavrák 903-:--:--:- X -:-00
5 Borza MichalBorza 8000:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina E3E3RatingDulaj
Maros
1.
Fajnor
Patrik
2.
Marko
Stanislav
3.
Považan
Tomáš
4.
Sendek
Pavol
5.
BodyPSetyS
1 Dulaj Maros Dulaj 874 X 0:33:0-:-3:221
2 Fajnor PatrikFajnor 9593:0 X -:--:--:-13
3 Marko StanislavMarko 8120:3-:- X -:-3:21-2
4 Považan TomášPovažan 940-:--:--:- X S:S00
5 Sendek PavolSendek 10212:3-:-2:3S:S X 0-6
PPoradieSkupina E4E4RatingUherkovich
Ladislav
1.
Jusko
Jakub
2.
Buncak
Stanislav
3.
Chovan
Peter
4.
Bátora
Vojtech
5.
BodyPSetyS
1 Uherkovich LadislavUherkovich 942 X -:--:--:-3:013
2 Jusko JakubJusko 970-:- X -:-3:2-:-11
3 Buncak StanislavBuncak 899-:--:- X -:--:-00
4 Chovan PeterChovan 818-:-2:3-:- X -:-0-1
5 Bátora VojtechBátora 10250:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina E5E5RatingViot
Remi
1.
Rišica
Matúš
2.
Trnkóci
Robert
3.
Richter
Martin
4.
Kiac
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Viot RemiViot 1006 X 3:0-:--:-3:S26
2 Rišica MatúšRišica 9530:3 X -:-3:1-:-1-1
3 Trnkóci RobertTrnkóci 903-:--:- X -:--:-00
4 Richter MartinRichter 826-:-1:3-:- X -:-0-2
5 Kiac PeterKiac 1016S:3-:--:--:- X 0-4
PPoradieSkupina E6E6RatingKubisová
Petra
1.
Roman
Daniel
2.
Škrabák
Adam
3.
Dalalishvili
David
4.
Trnkoczy
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Kubisová PetraKubisová 892 X -:--:-3:23:S24
2 Roman DanielRoman 1134-:- X -:--:-3:S13
3 Škrabák AdamŠkrabák 917-:--:- X -:-3:S13
4 Dalalishvili DavidDalalishvili 8072:3-:--:- X 3:S12
5 Trnkoczy MartinTrnkoczy 1001S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina E7E7RatingDobias
Martin
1.
Hlinkovic
Peter
2.
Hodoň
Martin
3.
Holečka
Samuel
4.
Bilačič
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Dobias MartinDobias 917 X 3:23:13:13:S48
2 Hlinkovic PeterHlinkovic 8002:3 X 3:13:03:S37
3 Hodoň MartinHodoň 10471:31:3 X 3:23:S20
4 Holečka SamuelHolečka 9991:30:32:3 X 3:S1-3
5 Bilačič MartinBilačič 874S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina E8E8RatingBabačová
Ivana
1.
Peter
Peter
2.
Slušňák
Marek
3.
Jancová
Veronika
4.
Šalát
Ján
5.
BodyPSetyS
1 Babačová IvanaBabačová 858 X -:--:--:-3:211
2 Peter PeterPeter 1149-:- X -:--:--:-00
3 Slušňák MarekSlušňák 911-:--:- X -:--:-00
4 Jancová VeronikaJancová 800-:--:--:- X -:-00
5 Šalát JánŠalát 9592:3-:--:--:- X 0-1
PPoradieSkupina F1F1RatingVavrovicova
Martina
1.
Smolikova
Katarina
2.
Vircik
Jozef
3.
Haluzova
Sona
4.
Streďanský
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Vavrovicova MartinaVavrovicova 969 X -:--:--:--:-00
2 Smolikova KatarinaSmolikova 948-:- X -:--:--:-00
3 Vircik JozefVircik 842-:--:- X -:--:-00
4 Haluzova SonaHaluzova 804-:--:--:- X -:-00
5 Streďanský MartinStreďanský 800-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina F2F2RatingSetnička
Robert
1.
Hudec
Silvester
2.
Dolák
Miloš
3.
Dzifčák
Martin
4.
Krajčíková
Jarmila
5.
BodyPSetyS
1 Setnička RobertSetnička 1000 X -:--:--:-3:013
2 Hudec SilvesterHudec 840-:- X -:--:-3:013
3 Dolák MilošDolák 899-:--:- X -:--:-00
4 Dzifčák MartinDzifčák 800-:--:--:- X -:-00
5 Krajčíková JarmilaKrajčíková 8000:30:3-:--:- X 0-6
PPoradieSkupina F3F3RatingBlazekova
Pavlina
1.
Macko
Vladimír
2.
Kajan
Andrej
3.
Kertesz
Tomas
4.
Betteš
Róbert
5.
BodyPSetyS
1 Blazekova PavlinaBlazekova 842 X 3:1-:--:--:-12
2 Macko VladimírMacko 8941:3 X -:--:-3:S11
3 Kajan AndrejKajan 1206-:--:- X -:--:-00
4 Kertesz TomasKertesz 801-:--:--:- X -:-00
5 Betteš RóbertBetteš 915-:-S:3-:--:- X 0-4