title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
154
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk_D.png pavuk_E.png pavuk_F.png pavuk1_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina A1A1RatingStrapek
Branislav
1.
Tubler
Ladislav
2.
Procháska
Ján
3.
Šimo
Peter
4.
Debnár
Radovan
5.
BodyPSetyS
1 Strapek BranislavStrapek 1639 X 3:1-:--:--:-12
2 Tubler LadislavTubler 17201:3 X -:--:-3:110
3 Procháska JánProcháska 1698-:--:- X -:--:-00
4 Šimo PeterŠimo 1419-:--:--:- X -:-00
5 Debnár RadovanDebnár 1396-:-1:3-:--:- X 0-2
PPoradieSkupina B1B1RatingVanko
Vlado
1.
Daubner
Jakub
2.
Ďuga
Radovan
3.
Hanulák
Peter
4.
Carrera argibay
Pablo
5.
BodyPSetyS
1 Vanko VladoVanko 1666 X -:--:-3:03:S26
2 Daubner JakubDaubner 1468-:- X -:-3:0-:-13
3 Ďuga RadovanĎuga 1554-:--:- X 3:2-:-11
4 Hanulák Peter Hanulák 13720:30:32:3 X 3:S1-4
5 Carrera argibay PabloCarrera 1313S:3-:--:-S:3 X 0-8
PPoradieSkupina B2B2RatingPozdech
Julius
1.
Šurina
Peter
2.
Leporis
Marek
3.
Blasko
Martin
4.
Veverka
Miloš
5.
BodyPSetyS
1 Pozdech JuliusPozdech 1602 X -:-3:0-:--:-13
2 Šurina PeterŠurina 1356-:- X -:--:-3:211
3 Leporis MarekLeporis 14240:3-:- X -:-3:11-1
4 Blasko MartinBlasko 1476-:--:--:- X -:-00
5 Veverka MilošVeverka 1338-:-2:31:3-:- X 0-3
PPoradieSkupina C1C1RatingBočkay
Kamil
1.
Karasek
Vladimir
2.
Hutta
Martin
3.
Brezovjak
Michal
4.
Mutiš
Matej
5.
BodyPSetyS
1 Bočkay KamilBočkay 1431 X 3:23:13:13:147
2 Karasek VladimirKarasek 13272:3 X -:--:--:-0-1
3 Hutta MartinHutta 12921:3-:- X -:--:-0-2
4 Brezovjak MichalBrezovjak 12261:3-:--:- X -:-0-2
5 Mutiš MatejMutiš 11141:3-:--:--:- X 0-2
PPoradieSkupina C2C2RatingMorávek
Peter
1.
Furdík
Martin
2.
Sorkovský
Adam
3.
Herchl
Peter
4.
Danci
Milan
5.
BodyPSetyS
1 Morávek Peter Morávek 1314 X 1:33:13:13:S35
2 Furdík MartinFurdík 13393:1 X 2:33:0-:-24
3 Sorkovský AdamSorkovský 11341:33:2 X 0:33:S2-1
4 Herchl PeterHerchl 12521:30:33:0 X -:-1-2
5 Danci Milan *Danci 1431S:3-:-S:3-:- X 0-8
PPoradieSkupina C3C3RatingSomolanyi
Lubo
1.
Moncol
Maroš
2.
Turský
Viliam
3.
Pison
Martin
4.
Kiss
Marcel
5.
BodyPSetyS
1 Somolanyi LuboSomolanyi 1324 X -:--:--:-3:112
2 Moncol MarošMoncol 1226-:- X 3:12:3-:-11
3 Turský Viliam Turský 1352-:-1:3 X 3:0-:-11
4 Pison MartinPison 1195-:-3:20:3 X -:-1-2
5 Kiss MarcelKiss 12741:3-:--:--:- X 0-2
PPoradieSkupina C4C4RatingKlčo
Miroslav
1.
Vojtek
Marian
2.
Lisinovič
Lukáš
3.
Blažek
Martin
4.
Talač
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Klčo MiroslavKlčo 1454 X -:--:-3:03:125
2 Vojtek MarianVojtek 1326-:- X -:-3:0-:-13
3 Lisinovič LukášLisinovič 1277-:--:- X 3:0-:-13
4 Blažek MartinBlažek 11740:30:30:3 X 3:21-8
5 Talač PeterTalač 12051:3-:--:-2:3 X 0-3
PPoradieSkupina D1D1RatingKajan
Andrej
1.
Slavčo
Boris
2.
Vittek
Tomas
3.
Fajnor
Patrik
4.
Richter
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Kajan AndrejKajan 1215 X -:--:--:--:-00
2 Slavčo BorisSlavčo 1165-:- X -:--:--:-00
3 Vittek TomasVittek 1072-:--:- X -:--:-00
4 Fajnor PatrikFajnor 1032-:--:--:- X -:-00
5 Richter MartinRichter 841-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina D2D2RatingMittner
Martin
1.
Trnkoczy
Martin
2.
Vilem
Michal
3.
Vittek
Matúš
4.
Slavik
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Mittner MartinMittner 1131 X 2:3-:-3:S3:025
2 Trnkoczy MartinTrnkoczy 10623:2 X -:--:-3:123
3 Vilem MichalVilem 1259-:--:- X -:--:-00
4 Vittek MatúšVittek 800S:3-:--:- X -:-0-4
5 Slavik MartinSlavik 10000:31:3-:--:- X 0-5
PPoradieSkupina D3D3RatingBÁtora
Vojtech
1.
Králik
Filip
2.
Uram
Martin
3.
Riška
Ferdinand
4.
Uherkovich
Ladislav
5.
BodyPSetyS
1 BÁtora VojtechBÁtora 1406 X -:-3:03:03:039
2 Králik FilipKrálik 1111-:- X -:-3:2-:-11
3 Uram MartinUram 11780:3-:- X -:-3:010
4 Riška FerdinandRiška 10030:32:3-:- X 3:21-3
5 Uherkovich LadislavUherkovich 9220:3-:-0:32:3 X 0-7
PPoradieSkupina D4D4RatingHájovský
Alojz
1.
Pfliegler
František
2.
Roják
Martin
3.
Dubrovčák
Andrej
4.
Horvath
Edo
5.
BodyPSetyS
1 Hájovský AlojzHájovský 1200 X -:-3:03:03:S39
2 Pfliegler FrantišekPfliegler 988-:- X -:--:--:-00
3 Roják MartinRoják 11800:3-:- X -:--:-0-3
4 Dubrovčák AndrejDubrovčák 10700:3-:--:- X -:-0-3
5 Horvath EdoHorvath 962S:3-:--:--:- X 0-4
PPoradieSkupina D5D5RatingŠafár
Jozef
1.
Peter
Peter
2.
Schimpl
Igor
3.
Raytchev
Vladimír
4.
Hudec
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Šafár JozefŠafár 1229 X -:--:-3:03:S26
2 Peter PeterPeter 1038-:- X -:-3:13:124
3 Schimpl IgorSchimpl 1150-:--:- X -:--:-00
4 Raytchev VladimírRaytchev 9280:31:3-:- X -:-0-5
5 Hudec MartinHudec 1041S:31:3-:--:- X 0-6
PPoradieSkupina D6D6RatingFrenkel
Ladislav
1.
Richtárik
Dušan
2.
Ivančuk
Adrián
3.
Vavrák
Ján
4.
Kufa
Marian
5.
BodyPSetyS
1 Frenkel LadislavFrenkel 1102 X 3:2-:--:-3:222
2 Richtárik DušanRichtárik 11822:3 X -:--:-3:210
3 Ivančuk AdriánIvančuk 1273-:--:- X -:--:-00
4 Vavrák JánVavrák 895-:--:--:- X -:-00
5 Kufa MarianKufa 10282:32:3-:--:- X 0-2
PPoradieSkupina D7D7RatingŠkoda
Peter
1.
Tunega
Matej
2.
Luttmerding
Roman
3.
Pavlík
Michal
4.
Cruz
Andreas ayo
5.
BodyPSetyS
1 Škoda PeterŠkoda 1155 X -:--:-3:03:S26
2 Tunega MatejTunega 1346-:- X -:--:-3:S13
3 Luttmerding RomanLuttmerding 1042-:--:- X -:-3:S13
4 Pavlík MichalPavlík 9310:3-:--:- X 3:S10
5 Cruz Andreas ayoCruz 1023S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D8D8RatingVavrak
Tomas
1.
Pazitny
Jakub
2.
Bellák
Miroslav
3.
Huszthy
Július
4.
Muro
Jaan
5.
BodyPSetyS
1 Vavrak TomasVavrak 1231 X -:--:-3:03:026
2 Pazitny JakubPazitny 1037-:- X -:--:-3:112
3 Bellák MiroslavBellák 1121-:--:- X 3:2-:-11
4 Huszthy Július Huszthy 9740:3-:-2:3 X -:-0-4
5 Muro JaanMuro 10600:31:3-:--:- X 0-5
PPoradieSkupina E1E1RatingDritomský
Peter
1.
Kvaska
Dušan
2.
Marcoux
Gregory
3.
Mierka
Tibor
4.
Pongo
Teodor
5.
BodyPSetyS
1 Dritomský PeterDritomský 980 X -:--:--:-3:013
2 Kvaska Dušan Kvaska 1044-:- X -:--:--:-00
3 Marcoux GregoryMarcoux 907-:--:- X -:--:-00
4 Mierka TiborMierka 868-:--:--:- X -:-00
5 Pongo TeodorPongo 8000:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina E2E2RatingHoleš
Jozef
1.
Tomaník
Rastislav
2.
Hudec
Silvester
3.
Sopkovčík
Tomáš
4.
Štefanec
Juraj
5.
BodyPSetyS
1 Holeš JozefHoleš 1106 X -:--:--:--:-00
2 Tomaník RastislavTomaník 1040-:- X -:--:--:-00
3 Hudec SilvesterHudec 891-:--:- X -:--:-00
4 Sopkovčík TomášSopkovčík 883-:--:--:- X -:-00
5 Štefanec JurajŠtefanec 800-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina E3E3RatingŠiroký
Pavol
1.
Hrablay
Cyril
2.
Stručka
Ľubomír
3.
Durmis
Dalibor
4.
Marko
Stanislav
5.
BodyPSetyS
1 Široký PavolŠiroký 998 X -:-3:0-:-3:026
2 Hrablay CyrilHrablay 883-:- X 3:1-:-3:025
3 Stručka ĽubomírStručka 8950:31:3 X -:-3:21-4
4 Durmis DaliborDurmis 1157-:--:--:- X -:-00
5 Marko StanislavMarko 8000:30:32:3-:- X 0-7
PPoradieSkupina E4E4RatingGallee
Filip
1.
Rojek
Dušan
2.
Mlaticek
Michal
3.
Kmetko
Matus
4.
Heriban
Roman
5.
BodyPSetyS
1 Gallee FilipGallee 842 X -:--:--:-3:013
2 Rojek DušanRojek 1114-:- X -:--:--:-00
3 Mlaticek MichalMlaticek 977-:--:- X -:--:-00
4 Kmetko MatusKmetko 899-:--:--:- X -:-00
5 Heriban RomanHeriban 8380:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina E5E5RatingDuris
Jozef
1.
Skakala
Jozef
2.
Bachorík
Tomáš
3.
Markulík
Jaro
4.
Batmendijnová
Júlia
5.
BodyPSetyS
1 Duris JozefDuris 914 X 3:0-:--:-3:026
2 Skakala JozefSkakala 10150:3 X -:--:-3:010
3 Bachorík TomášBachorík 1194-:--:- X -:--:-00
4 Markulík JaroMarkulík 800-:--:--:- X -:-00
5 Batmendijnová JúliaBatmendijnová 8760:30:3-:--:- X 0-6
PPoradieSkupina E6E6RatingChovan
Peter
1.
Búry
Rastislav
2.
Borza
Mario
3.
Putera
Jozef
4.
Hlinkovic
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Chovan PeterChovan 854 X -:--:--:-3:013
2 Búry RastislavBúry 1098-:- X -:--:--:-00
3 Borza MarioBorza 992-:--:- X -:--:-00
4 Putera JozefPutera 831-:--:--:- X -:-00
5 Hlinkovic PeterHlinkovic 8960:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina E7E7RatingBulla
Fero
1.
Koczka
Andrej
2.
Gromoll
Aylin
3.
Meszaros
Roland
4.
Nagy
Ladislav
5.
BodyPSetyS
1 Bulla FeroBulla 1085 X -:--:--:--:-00
2 Koczka AndrejKoczka 1000-:- X -:--:--:-00
3 Gromoll AylinGromoll 917-:--:- X -:--:-00
4 Meszaros RolandMeszaros 858-:--:--:- X -:-00
5 Nagy LadislavNagy 834-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina E8E8RatingOstrolucký
Martin
1.
Nepšinský
Miroslav
2.
Ilavský
Martin
3.
Schramm
Richard
4.
Hurný
Juraj
5.
BodyPSetyS
1 Ostrolucký MartinOstrolucký 1096 X 3:23:03:03:S410
2 Nepšinský MiroslavNepšinský 9372:3 X 3:03:03:S38
3 Ilavský MartinIlavský 8900:30:3 X 3:13:S2-1
4 Schramm RichardSchramm 8000:30:31:3 X 3:S1-5
5 Hurný JurajHurný 1014S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina F1F1RatingValach
Stanislav
1.
Tubler
Robert
2.
Banik
Martin
3.
Harackiewicz
Adam
4.
Jancová
Veronika
5.
BodyPSetyS
1 Valach Stanislav Valach 936 X -:--:--:-3:211
2 Tubler RobertTubler 1090-:- X -:--:--:-00
3 Banik MartinBanik 800-:--:- X -:--:-00
4 Harackiewicz AdamHarackiewicz 800-:--:--:- X -:-00
5 Jancová VeronikaJancová 8002:3-:--:--:- X 0-1
PPoradieSkupina F2F2RatingKvasniak
Jozef
1.
Mihálka
Matyas
2.
Šanta
Dušan
3.
Kamodyova
Jana
4.
Precner
Marian
5.
BodyPSetyS
1 Kvasniak JozefKvasniak 1000 X -:--:--:--:-00
2 Mihálka MatyasMihálka 879-:- X -:--:--:-00
3 Šanta DušanŠanta 865-:--:- X -:--:-00
4 Kamodyova Jana *Kamodyova 800-:--:--:- X -:-00
5 Precner MarianPrecner 800-:--:--:--:- X 00