title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
187
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk_D.png pavuk_E.png pavuk_F.png pavuk1_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina A1A1RatingVavrík
Ivan
1.
Potočár
Peter
2.
Carrera argibay
Pablo
3.
Blažek
Martin
4.
Tubler
Ladislav
5.
BodyPSetyS
1 Vavrík IvanVavrík 1878 X -:--:--:--:-00
2 Potočár PeterPotočár 1753-:- X -:--:--:-00
3 Carrera argibay PabloCarrera 1622-:--:- X -:--:-00
4 Blažek MartinBlažek 1597-:--:--:- X -:-00
5 Tubler LadislavTubler 1546-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina B1B1RatingPozdech
Julius
1.
Kiss
Marcel
2.
Lisinovič
Lukáš
3.
Kušnírik
Vladimír
4.
Roják
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Pozdech JuliusPozdech 1569 X -:-3:0-:-3:125
2 Kiss MarcelKiss 1498-:- X 3:1-:--:-12
3 Lisinovič LukášLisinovič 14830:31:3 X 3:2-:-1-4
4 Kušnírik VladimírKušnírik 1431-:--:-2:3 X -:-0-1
5 Roják MartinRoják 13641:3-:--:--:- X 0-2
PPoradieSkupina B2B2RatingŠurina
Peter
1.
Turský
Viliam
2.
Vojtek
Marian
3.
Terpak
Peter
4.
Blasko
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Šurina PeterŠurina 1441 X -:--:-3:2S:S11
2 Turský Viliam Turský 1513-:- X -:--:-S:S00
3 Vojtek MarianVojtek 1466-:--:- X -:-S:S00
4 Terpak PeterTerpak 14142:3-:--:- X S:S0-1
5 Blasko MartinBlasko 1602S:SS:SS:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina C1C1RatingVittek
Tomas
1.
Bocek
Lukas
2.
Ivančuk
Adrián
3.
Klčo
Miroslav
4.
Richtárik
Dušan
5.
BodyPSetyS
1 Vittek TomasVittek 1257 X 3:1-:--:-3:025
2 Bocek LukasBocek 11571:3 X -:-3:13:023
3 Ivančuk AdriánIvančuk 1325-:--:- X -:--:-00
4 Klčo MiroslavKlčo 1356-:-1:3-:- X -:-0-2
5 Richtárik DušanRichtárik 12290:30:3-:--:- X 0-6
PPoradieSkupina C2C2RatingVilem
Michal
1.
Hájovský
Alojz
2.
Meszaros
Roland
3.
Višňovský
Richard
4.
Škoda
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Vilem MichalVilem 1526 X -:--:--:--:-00
2 Hájovský AlojzHájovský 1302-:- X -:--:--:-00
3 Meszaros RolandMeszaros 1257-:--:- X -:--:-00
4 Višňovský RichardVišňovský 1243-:--:--:- X -:-00
5 Škoda PeterŠkoda 1133-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina C3C3RatingHanulák
Peter
1.
Šimo
Peter
2.
Raytchev
Vladimír
3.
Duben
Petr
4.
Pavlík
Michal
5.
BodyPSetyS
1 Hanulák Peter Hanulák 1243 X -:--:--:-3:112
2 Šimo PeterŠimo 1359-:- X -:--:--:-00
3 Raytchev Vladimír *Raytchev 1339-:--:- X -:--:-00
4 Duben PetrDuben 1275-:--:--:- X -:-00
5 Pavlík MichalPavlík 11441:3-:--:--:- X 0-2
PPoradieSkupina C4C4RatingDuga
Radovan
1.
Ralbovsky
Roman
2.
Somolanyi
Lubo
3.
Riška
Ferdinand
4.
Salat
Stefan
5.
BodyPSetyS
1 Duga RadovanDuga 1363 X 3:1-:--:--:-12
2 Ralbovsky RomanRalbovsky 13041:3 X -:--:-3:21-1
3 Somolanyi LuboSomolanyi 1277-:--:- X -:--:-00
4 Riška FerdinandRiška 1172-:--:--:- X -:-00
5 Salat StefanSalat 1255-:-2:3-:--:- X 0-1
PPoradieSkupina D1D1RatingNepšinský
Miroslav
1.
Morávek
Peter
2.
Mutiš
Matej
3.
Šalát
Ján
4.
Vavrák
Ján
5.
BodyPSetyS
1 Nepšinský MiroslavNepšinský 1109 X -:-3:23:03:S37
2 Morávek Peter Morávek 1229-:- X -:--:-3:S13
3 Mutiš MatejMutiš 10552:3-:- X -:-3:S12
4 Šalát JánŠalát 9440:3-:--:- X 3:S10
5 Vavrák JánVavrák 889S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D2D2RatingLuttmerding
Roman
1.
Čimbora
Pavol
2.
Dobias
Martin
3.
Ravasz
Marek
4.
Varga
Tibor
5.
BodyPSetyS
1 Luttmerding RomanLuttmerding 1258 X -:--:--:-3:013
2 Čimbora PavolČimbora 1137-:- X -:-3:0-:-13
3 Dobias MartinDobias 971-:--:- X -:--:-00
4 Ravasz MarekRavasz 1049-:-0:3-:- X -:-0-3
5 Varga TiborVarga 8040:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina D3D3RatingŠafár
Jozef
1.
Baker
Viktor
2.
Dalalishvili
David
3.
Fajnor
Patrik
4.
Jusko
Jakub
5.
BodyPSetyS
1 Šafár JozefŠafár 1208 X -:--:-3:23:024
2 Baker ViktorBaker 1097-:- X -:--:--:-00
3 Dalalishvili DavidDalalishvili 800-:--:- X -:--:-00
4 Fajnor PatrikFajnor 10192:3-:--:- X -:-0-1
5 Jusko JakubJusko 9520:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina D4D4RatingFrenkel
Ladislav
1.
Pfliegler
František
2.
Gallee
Filip
3.
Marko
Stanislav
4.
Kulacs
Karol
5.
BodyPSetyS
1 Frenkel LadislavFrenkel 1143 X -:--:--:-3:112
2 Pfliegler FrantišekPfliegler 963-:- X -:-3:2-:-11
3 Gallee FilipGallee 1034-:--:- X -:--:-00
4 Marko StanislavMarko 800-:-2:3-:- X -:-0-1
5 Kulacs KarolKulacs 10981:3-:--:--:- X 0-2
PPoradieSkupina D5D5RatingShorbagy
Mohamed el
1.
Herchl
Peter
2.
Kincel
Martin
3.
Melicherčík
Martin
4.
Babačová
Ivana
5.
BodyPSetyS
1 Shorbagy Mohamed elShorbagy 1060 X 3:S3:S3:S3:S412
2 Herchl PeterHerchl 12053:S X -:--:-3:026
3 Kincel MartinKincel 1049S:3-:- X -:--:-0-4
4 Melicherčík MartinMelicherčík 1017S:3-:--:- X -:-0-4
5 Babačová IvanaBabačová 873S:30:3-:--:- X 0-7
PPoradieSkupina D6D6RatingJanda
Dominik
1.
Mittner
Martin
2.
Žiaček
Jozef
3.
Rišica
Matúš
4.
Barlog
Ivan
5.
BodyPSetyS
1 Janda DominikJanda 1034 X 2:3S:S3:03:021
2 Mittner MartinMittner 11713:2 X S:S3:0S:S20
3 Žiaček Jozef Žiaček 1077S:SS:S X S:S3:11-10
4 Rišica MatúšRišica 9440:30:3S:S X S:S0-6
5 Barlog IvanBarlog 8970:3S:S1:3S:S X 0-13
PPoradieSkupina D7D7RatingSkladaný
Peter
1.
Slavčo
Boris
2.
Kufa
Marian
3.
Uherkovich
Ladislav
4.
Kubisová
Petra
5.
BodyPSetyS
1 Skladaný PeterSkladaný 1137 X 2:33:23:03:036
2 Slavčo BorisSlavčo 11983:2 X S:SS:S-:-11
3 Kufa MarianKufa 10452:3S:S X S:S3:21-8
4 Uherkovich LadislavUherkovich 10170:3S:SS:S X 3:11-9
5 Kubisová PetraKubisová 9130:3-:-2:31:3 X 0-6
PPoradieSkupina D8D8RatingPison
Martin
1.
Krajcik
Juraj
2.
Sramota
Rasto
3.
Hlinkovic
Peter
4.
Viot
Remi
5.
BodyPSetyS
1 Pison MartinPison 1229 X -:--:--:-3:013
2 Krajcik JurajKrajcik 1118-:- X -:--:--:-00
3 Sramota RastoSramota 964-:--:- X -:--:-00
4 Hlinkovic PeterHlinkovic 857-:--:--:- X -:-00
5 Viot Remi *Viot 10260:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina E1E1RatingKajan
Andrej
1.
Marek
René
2.
Balaz
Martin
3.
Buncak
Stanislav
4.
Mora
Miroslav
5.
BodyPSetyS
1 Kajan AndrejKajan 1211 X -:--:--:-3:013
2 Marek RenéMarek 975-:- X -:--:--:-00
3 Balaz MartinBalaz 958-:--:- X -:--:-00
4 Buncak StanislavBuncak 878-:--:--:- X -:-00
5 Mora MiroslavMora 8600:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina E2E2RatingMlaticek
Michal
1.
Levdansky
Peter
2.
Rusnak
Jan
3.
Bilačič
Martin
4.
Varkoly
Ladislav
5.
BodyPSetyS
1 Mlaticek MichalMlaticek 1001 X -:--:--:--:-00
2 Levdansky PeterLevdansky 995-:- X -:--:--:-00
3 Rusnak JanRusnak 968-:--:- X -:--:-00
4 Bilačič MartinBilačič 874-:--:--:- X -:-00
5 Varkoly LadislavVarkoly 841-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina E3E3RatingHorvath
Edo
1.
Bátora
Vojtech
2.
Kosnac
Jan
3.
Trnkóci
Robert
4.
Richter
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Horvath EdoHorvath 1007 X -:--:--:--:-00
2 Bátora VojtechBátora 996-:- X -:--:--:-00
3 Kosnac JanKosnac 918-:--:- X -:--:-00
4 Trnkóci RobertTrnkóci 903-:--:--:- X -:-00
5 Richter MartinRichter 815-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina E4E4RatingDubrovčák
Andrej
1.
Hodoň
Martin
2.
Slavik
Martin
3.
Jancová
Veronika
4.
Dulaj
Maros
5.
BodyPSetyS
1 Dubrovčák AndrejDubrovčák 963 X 3:1-:--:--:-12
2 Hodoň MartinHodoň 10041:3 X -:--:-3:21-1
3 Slavik MartinSlavik 981-:--:- X -:--:-00
4 Jancová VeronikaJancová 800-:--:--:- X -:-00
5 Dulaj Maros Dulaj 891-:-2:3-:--:- X 0-1
PPoradieSkupina E5E5RatingLacko
Peter
1.
Michalko
Adam
2.
Sendek
Pavol
3.
Škrabák
Adam
4.
Chovan
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Lacko PeterLacko 1026 X -:--:--:--:-00
2 Michalko AdamMichalko 987-:- X -:--:--:-00
3 Sendek PavolSendek 959-:--:- X -:--:-00
4 Škrabák AdamŠkrabák 905-:--:--:- X -:-00
5 Chovan PeterChovan 811-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina E6E6RatingSetnička
Robert
1.
Schimpl
Igor
2.
Holečka
Samuel
3.
Slušňák
Marek
4.
Borza
Michal
5.
BodyPSetyS
1 Setnička RobertSetnička 986 X -:--:--:-3:013
2 Schimpl IgorSchimpl 1041-:- X -:--:--:-00
3 Holečka SamuelHolečka 931-:--:- X -:--:-00
4 Slušňák MarekSlušňák 911-:--:--:- X -:-00
5 Borza MichalBorza 8000:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina E7E7RatingBukovský
Marián
1.
Roman
Daniel
2.
Vavrovicova
Martina
3.
Hudec
Silvester
4.
Ilavský
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Bukovský MariánBukovský 983 X -:--:--:-3:013
2 Roman DanielRoman 1134-:- X -:--:--:-00
3 Vavrovicova MartinaVavrovicova 969-:--:- X -:--:-00
4 Hudec SilvesterHudec 886-:--:--:- X -:-00
5 Ilavský MartinIlavský 8000:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina E8E8RatingLorincik
Marian
1.
Harman
Dominik
2.
Považan
Tomáš
3.
Macko
Vladimír
4.
Blazekova
Pavlina
5.
BodyPSetyS
1 Lorincik MarianLorincik 1019 X -:--:--:--:-00
2 Harman DominikHarman 992-:- X -:--:--:-00
3 Považan Tomáš *Považan 940-:--:- X -:--:-00
4 Macko VladimírMacko 874-:--:--:- X -:-00
5 Blazekova Pavlina *Blazekova 857-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina F1F1RatingSzabo
Lubos
1.
Kišš
Ladislav
2.
Jackulík
Andrej
3.
Dolák
Miloš
4.
Krajčíková
Jarmila
5.
BodyPSetyS
1 Szabo LubosSzabo 1000 X -:--:--:--:-00
2 Kišš Ladislav *Kišš 1000-:- X -:--:--:-00
3 Jackulík AndrejJackulík 934-:--:- X -:--:-00
4 Dolák MilošDolák 899-:--:--:- X -:-00
5 Krajčíková JarmilaKrajčíková 800-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina F2F2RatingPeter
Peter
1.
Zavacky
Dusan
2.
Molnár
Martin
3.
Haluzova
Sona
4.
Dzifčák
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Peter PeterPeter 1149 X -:--:--:--:-00
2 Zavacky DusanZavacky 1000-:- X -:--:--:-00
3 Molnár MartinMolnár 1000-:--:- X -:--:-00
4 Haluzova SonaHaluzova 804-:--:--:- X -:-00
5 Dzifčák MartinDzifčák 800-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina F3F3RatingBetteš
Róbert
1.
Sárközi
Ján
2.
Streďanský
Martin
3.
Ďurica
Marián
4.
BodyPSetyS
1 Betteš RóbertBetteš 915 X -:--:-3:211
2 Sárközi JánSárközi 1000-:- X -:--:-00
3 Streďanský MartinStreďanský 800-:--:- X -:-00
4 Ďurica MariánĎurica 10002:3-:--:- X 0-1