title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
189
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk_D.png pavuk_E.png pavuk_F.png pavuk1_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina A1A1RatingPotočár
Peter
1.
Debnár
Radovan
2.
Vavrík
Ivan
3.
Blasko
Martin
4.
Carrera argibay
Pablo
5.
BodyPSetyS
1 Potočár PeterPotočár 1702 X 3:23:0-:--:-24
2 Debnár RadovanDebnár 16242:3 X -:--:-3:210
3 Vavrík IvanVavrík 15320:3-:- X -:-3:010
4 Blasko MartinBlasko 1453-:--:--:- X -:-00
5 Carrera argibay PabloCarrera 1563-:-2:30:3-:- X 0-4
PPoradieSkupina B1B1RatingKlčo
Miroslav
1.
Šurina
Peter
2.
Blažek
Martin
3.
Veverka
Miloš
4.
Pison
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Klčo MiroslavKlčo 1451 X -:-3:13:13:037
2 Šurina PeterŠurina 1472-:- X -:--:--:-00
3 Blažek MartinBlažek 14281:3-:- X -:--:-0-2
4 Veverka MilošVeverka 13601:3-:--:- X -:-0-2
5 Pison MartinPison 13030:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina B2B2RatingSorkovský
Adam
1.
Kiss
Marcel
2.
Bočkay
Kamil
3.
Pozdech
Julius
4.
Ivančuk
Adrián
5.
BodyPSetyS
1 Sorkovský AdamSorkovský 1457 X 3:22:3-:--:-10
2 Kiss MarcelKiss 13632:3 X 3:2-:--:-10
3 Bočkay KamilBočkay 13553:22:3 X -:--:-10
4 Pozdech JuliusPozdech 1608-:--:--:- X -:-00
5 Ivančuk AdriánIvančuk 1283-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina C1C1RatingVilem
Michal
1.
Šimo
Peter
2.
Richtárik
Dušan
3.
Králik
Filip
4.
Morávek
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Vilem MichalVilem 1302 X -:--:-3:13:025
2 Šimo PeterŠimo 1460-:- X -:--:--:-00
3 Richtárik DušanRichtárik 1169-:--:- X -:--:-00
4 Králik FilipKrálik 11881:3-:--:- X -:-0-2
5 Morávek Peter Morávek 12520:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina C2C2RatingVojtek
Marian
1.
Roják
Martin
2.
Hanulák
Peter
3.
Hrivnak
Pavel
4.
Škoda
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Vojtek MarianVojtek 1402 X -:-3:13:0-:-25
2 Roják MartinRoják 1365-:- X -:-3:2-:-11
3 Hanulák Peter Hanulák 12651:3-:- X 3:2-:-1-1
4 Hrivnak PavelHrivnak 12330:32:32:3 X 3:21-4
5 Škoda PeterŠkoda 1135-:--:--:-2:3 X 0-1
PPoradieSkupina C3C3RatingTunega
Matej
1.
Salat
Stefan
2.
Luttmerding
Roman
3.
Schimpl
Igor
4.
Peter
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Tunega MatejTunega 1403 X 3:0-:--:-3:026
2 Salat StefanSalat 13240:3 X -:-3:13:121
3 Luttmerding RomanLuttmerding 1263-:--:- X -:--:-00
4 Schimpl IgorSchimpl 1107-:-1:3-:- X -:-0-2
5 Peter PeterPeter 11850:31:3-:--:- X 0-5
PPoradieSkupina C4C4RatingSomolanyi
Lubo
1.
Turský
Viliam
2.
Moncol
Maroš
3.
Frenkel
Ladislav
4.
Mutiš
Matej
5.
BodyPSetyS
1 Somolanyi LuboSomolanyi 1257 X 3:13:0-:--:-25
2 Turský Viliam Turský 14301:3 X 3:1-:--:-10
3 Moncol MarošMoncol 13180:31:3 X -:-3:11-3
4 Frenkel LadislavFrenkel 1179-:--:--:- X -:-00
5 Mutiš MatejMutiš 1142-:--:-1:3-:- X 0-2
PPoradieSkupina D1D1RatingHerchl
Peter
1.
Bulla
Fero
2.
Nepšinský
Miroslav
3.
Racsak
Ioan
4.
Haluzova
Sona
5.
BodyPSetyS
1 Herchl PeterHerchl 1195 X -:--:-3:1-:-12
2 Bulla FeroBulla 1143-:- X 3:2-:--:-11
3 Nepšinský MiroslavNepšinský 1043-:-2:3 X 1:33:010
4 Racsak IoanRacsak 10541:3-:-3:1 X -:-10
5 Haluzova SonaHaluzova 812-:--:-0:3-:- X 0-3
PPoradieSkupina D2D2RatingRalbovsky
Roman
1.
Mittner
Martin
2.
Ostrolucký
Martin
3.
Dubrovčák
Andrej
4.
Zhaňač
Andrej
5.
BodyPSetyS
1 Ralbovsky RomanRalbovsky 1061 X -:--:-3:03:S26
2 Mittner MartinMittner 1145-:- X 3:1-:-3:S25
3 Ostrolucký MartinOstrolucký 1111-:-1:3 X -:--:-0-2
4 Dubrovčák AndrejDubrovčák 9200:3-:--:- X -:-0-3
5 Zhaňač Andrej *Zhaňač 1000S:3S:3-:--:- X 0-8
PPoradieSkupina D3D3RatingVittek
Tomas
1.
Tubler
Robert
2.
Huszthy
Július
3.
Krajcik
Juraj
4.
Sramota
Rasto
5.
BodyPSetyS
1 Vittek TomasVittek 1057 X 0:33:23:13:132
2 Tubler RobertTubler 12533:0 X 3:1-:--:-25
3 Huszthy Július Huszthy 11002:31:3 X -:-3:11-1
4 Krajcik JurajKrajcik 10151:3-:--:- X -:-0-2
5 Sramota RastoSramota 9611:3-:-1:3-:- X 0-4
PPoradieSkupina D4D4RatingVavrak
Tomas
1.
Lukáč
Branislav
2.
Baker
Viktor
3.
Dritomský
Peter
4.
Gabľas
Tomáš
5.
BodyPSetyS
1 Vavrak TomasVavrak 1255 X 3:13:03:0-:-38
2 Lukáč BranislavLukáč 10991:3 X 1:3-:-3:S1-1
3 Baker ViktorBaker 10500:33:1 X -:--:-1-1
4 Dritomský PeterDritomský 10570:3-:--:- X -:-0-3
5 Gabľas TomášGabľas 863-:-S:3-:--:- X 0-4
PPoradieSkupina D5D5RatingTubler
Ladislav
1.
Raytchev
Vladimír
2.
Kosnac
Jan
3.
Fajnor
Patrik
4.
Gallee
Filip
5.
BodyPSetyS
1 Tubler LadislavTubler 1520 X 3:0-:--:-3:026
2 Raytchev VladimírRaytchev 10510:3 X 3:1-:-3:121
3 Kosnac JanKosnac 940-:-1:3 X 3:0-:-11
4 Fajnor PatrikFajnor 1106-:--:-0:3 X -:-0-3
5 Gallee FilipGallee 9750:31:3-:--:- X 0-5
PPoradieSkupina D6D6RatingKoczka
Andrej
1.
Pazitny
Jakub
2.
Čimbora
Pavol
3.
Pavlík
Michal
4.
Slavik
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Koczka AndrejKoczka 1198 X -:-3:13:1-:-24
2 Pazitny JakubPazitny 1052-:- X -:-3:0-:-13
3 Čimbora PavolČimbora 11121:3-:- X 3:0-:-11
4 Pavlík MichalPavlík 8921:30:30:3 X 3:01-5
5 Slavik MartinSlavik 999-:--:--:-0:3 X 0-3
PPoradieSkupina D7D7RatingKušnírik
Vladimír
1.
Riška
Ferdinand
2.
Kulacs
Karol
3.
Bukovský
Marián
4.
Kesely
Michal
5.
BodyPSetyS
1 Kušnírik VladimírKušnírik 1407 X -:--:-3:13:S25
2 Riška FerdinandRiška 983-:- X -:--:-3:013
3 Kulacs KarolKulacs 1096-:--:- X 3:1-:-12
4 Bukovský MariánBukovský 10701:3-:-1:3 X 3:01-1
5 Kesely MichalKesely 800S:30:3-:-0:3 X 0-10
PPoradieSkupina D8D8RatingŠafár
Jozef
1.
Kabat
Marek
2.
Kufa
Marian
3.
Meszaros
Roland
4.
Jancová
Veronika
5.
BodyPSetyS
1 Šafár JozefŠafár 1144 X -:-1:33:13:023
2 Kabat MarekKabat 1184-:- X 3:1-:--:-12
3 Kufa MarianKufa 10783:11:3 X -:--:-10
4 Meszaros RolandMeszaros 9941:3-:--:- X -:-0-2
5 Jancová VeronikaJancová 8920:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina E1E1RatingŠtutika
Jakub
1.
Richter
Martin
2.
Rišica
Matúš
3.
Blazekova
Pavlina
4.
Baumgartner
Julien
5.
BodyPSetyS
1 Štutika JakubŠtutika 1064 X 2:33:03:03:S38
2 Richter MartinRichter 9253:2 X 1:33:03:S35
3 Rišica MatúšRišica 8630:33:1 X -:-3:S22
4 Blazekova PavlinaBlazekova 8000:30:3-:- X 3:S1-3
5 Baumgartner JulienBaumgartner 955S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina E2E2RatingPfliegler
František
1.
Bahyl
Jakub
2.
Vavrák
Ján
3.
Dankovic
David
4.
Capicikova
Helena
5.
BodyPSetyS
1 Pfliegler FrantišekPfliegler 996 X -:--:--:--:-00
2 Bahyl JakubBahyl 955-:- X -:--:--:-00
3 Vavrák JánVavrák 931-:--:- X -:--:-00
4 Dankovic DavidDankovic 839-:--:--:- X -:-00
5 Capicikova HelenaCapicikova 800-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina E3E3RatingDuga
Rado
1.
Marko
Stanislav
2.
Betteš
Róbert
3.
Zelenik
Dusan
4.
Horvath
Simon
5.
BodyPSetyS
1 Duga RadoDuga 1013 X 3:0-:--:--:-13
2 Marko StanislavMarko 8100:3 X -:--:-3:11-1
3 Betteš RóbertBetteš 971-:--:- X -:--:-00
4 Zelenik Dusan *Zelenik 919-:--:--:- X -:-00
5 Horvath SimonHorvath 881-:-1:3-:--:- X 0-2
PPoradieSkupina E4E4RatingBasar
Roman
1.
Havel
Dominik
2.
Chovan
Peter
3.
Stručka
Ľubomír
4.
Fialova
Denisa
5.
BodyPSetyS
1 Basar RomanBasar 993 X -:--:--:--:-00
2 Havel DominikHavel 936-:- X -:--:--:-00
3 Chovan PeterChovan 906-:--:- X -:--:-00
4 Stručka ĽubomírStručka 833-:--:--:- X -:-00
5 Fialova DenisaFialova 800-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina E5E5RatingBugan
Štefan
1.
Ilavský
Martin
2.
Mora
Miroslav
3.
Dulaj
Maros
4.
Bodinger
Marek
5.
BodyPSetyS
1 Bugan ŠtefanBugan 988 X -:-3:23:2-:-22
2 Ilavský MartinIlavský 811-:- X 3:12:3-:-11
3 Mora MiroslavMora 10042:31:3 X 3:1-:-1-1
4 Dulaj Maros Dulaj 8842:33:21:3 X -:-1-2
5 Bodinger MarekBodinger 842-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina E6E6RatingHorvath
Edo
1.
Duris
Jozef
2.
Harman
Dominik
3.
Trnkoczy
Martin
4.
Borza
Michal
5.
BodyPSetyS
1 Horvath EdoHorvath 930 X -:--:-3:23:024
2 Duris JozefDuris 870-:- X -:--:-3:013
3 Harman DominikHarman 1000-:--:- X -:--:-00
4 Trnkoczy MartinTrnkoczy 9712:3-:--:- X -:-0-1
5 Borza MichalBorza 8160:30:3-:--:- X 0-6
PPoradieSkupina E7E7RatingDargaj
Roland
1.
Hlinkovic
Peter
2.
Machaj
Michal
3.
Holka
Ľubomír
4.
Dalalishvili
David
5.
BodyPSetyS
1 Dargaj RolandDargaj 1000 X 3:0-:-3:03:039
2 Hlinkovic PeterHlinkovic 8000:3 X -:--:-3:11-1
3 Machaj MichalMachaj 985-:--:- X -:--:-00
4 Holka ĽubomírHolka 8240:3-:--:- X -:-0-3
5 Dalalishvili DavidDalalishvili 9280:31:3-:--:- X 0-5
PPoradieSkupina E8E8RatingUherkovich
Ladislav
1.
Barlog
Ivan
2.
Dobias
Martin
3.
Pongo
Teodor
4.
Orsava
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Uherkovich LadislavUherkovich 894 X -:-3:03:03:039
2 Barlog IvanBarlog 828-:- X 3:0-:-3:125
3 Dobias MartinDobias 9550:30:3 X -:--:-0-6
4 Pongo TeodorPongo 8000:3-:--:- X 0:30-6
5 Orsava PeterOrsava 9980:31:3-:-0:3 X 0-8
PPoradieSkupina F1F1RatingTerpak
Peter
1.
Bača
Martin
2.
Sedláček
Michal
3.
Kramaric
Pavol
4.
Lisinovič
Lukáš
5.
BodyPSetyS
1 Terpak PeterTerpak 1000 X -:--:--:-3:112
2 Bača Martin *Bača 1000-:- X -:--:--:-00
3 Sedláček MichalSedláček 1000-:--:- X -:--:-00
4 Kramaric PavolKramaric 1000-:--:--:- X -:-00
5 Lisinovič LukášLisinovič 13471:3-:--:--:- X 0-2
PPoradieSkupina F2F2RatingDuben
Petr
1.
Zajiček
Jozef
2.
Kuna
Tomáš
3.
Macko
Vladimír
4.
Slavčo
Boris
5.
BodyPSetyS
1 Duben PetrDuben 1228 X -:--:--:-3:112
2 Zajiček JozefZajiček 1000-:- X -:--:--:-00
3 Kuna TomášKuna 1000-:--:- X -:--:-00
4 Macko VladimírMacko 965-:--:--:- X -:-00
5 Slavčo BorisSlavčo 12151:3-:--:--:- X 0-2