title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
178
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk_D.png pavuk1_E.png pavuk_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina E1E1RatingĎurica
Marián
1.
Melicherčík
Martin
2.
Holečka
Samuel
3.
Betteš
Róbert
4.
Marko
Stanislav
5.
BodyPSetyS
1 Ďurica MariánĎurica 1006 X -:--:--:--:-00
2 Melicherčík MartinMelicherčík 964-:- X -:--:--:-00
3 Holečka SamuelHolečka 931-:--:- X -:--:-00
4 Betteš RóbertBetteš 893-:--:--:- X -:-00
5 Marko StanislavMarko 800-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina E2E2RatingVavrak
Tomas
1.
Majdeková
Zuzana
2.
Jackulík
Andrej
3.
Macko
Vladimír
4.
Richter
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Vavrak TomasVavrak 1311 X -:--:--:--:-00
2 Majdeková ZuzanaMajdeková 1000-:- X -:--:--:-00
3 Jackulík AndrejJackulík 934-:--:- X -:--:-00
4 Macko VladimírMacko 874-:--:--:- X -:-00
5 Richter MartinRichter 815-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina E3E3RatingLorincik
Marian
1.
Uherkovich
Ladislav
2.
Šalát
Ján
3.
Hudec
Silvester
4.
Buncak
Stanislav
5.
BodyPSetyS
1 Lorincik MarianLorincik 1019 X -:--:--:--:-00
2 Uherkovich LadislavUherkovich 981-:- X -:--:--:-00
3 Šalát JánŠalát 944-:--:- X -:--:-00
4 Hudec SilvesterHudec 864-:--:--:- X -:-00
5 Buncak StanislavBuncak 860-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina E4E4RatingŽiaček
Jozef
1.
Vavrák
Ján
2.
Marek
René
3.
Varkoly
Ladislav
4.
Fleischerová
Petra
5.
BodyPSetyS
1 Žiaček Jozef Žiaček 1017 X -:--:--:-3:013
2 Vavrák JánVavrák 883-:- X -:--:-3:013
3 Marek RenéMarek 958-:--:- X -:--:-00
4 Varkoly LadislavVarkoly 828-:--:--:- X -:-00
5 Fleischerová PetraFleischerová 9640:30:3-:--:- X 0-6
PPoradieSkupina E5E5RatingGaraj
Juraj
1.
Michalko
Adam
2.
Barlog
Ivan
3.
Krajčíková
Jarmila
4.
Szabo
Lubos
5.
BodyPSetyS
1 Garaj JurajGaraj 951 X -:--:--:-3:112
2 Michalko AdamMichalko 987-:- X -:--:--:-00
3 Barlog IvanBarlog 875-:--:- X -:--:-00
4 Krajčíková Jarmila *Krajčíková 800-:--:--:- X -:-00
5 Szabo LubosSzabo 10261:3-:--:--:- X 0-2
PPoradieSkupina E6E6RatingKunik
Marian
1.
Zavacky
Dusan
2.
Bátora
Vojtech
3.
Škrabák
Adam
4.
Chovan
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Kunik MarianKunik 1000 X 3:S3:S3:S3:S412
2 Zavacky DusanZavacky 1000S:3 X -:--:--:-0-4
3 Bátora Vojtech *Bátora 963S:3-:- X -:--:-0-4
4 Škrabák AdamŠkrabák 905S:3-:--:- X -:-0-4
5 Chovan PeterChovan 811S:3-:--:--:- X 0-4
PPoradieSkupina E7E7RatingHlinkovic
Peter
1.
Mlaticek
Michal
2.
Sramota
Rasto
3.
Babačová
Ivana
4.
Sendek
Pavol
5.
BodyPSetyS
1 Hlinkovic PeterHlinkovic 825 X -:--:--:-3:S13
2 Mlaticek MichalMlaticek 1001-:- X -:--:--:-00
3 Sramota RastoSramota 964-:--:- X -:--:-00
4 Babačová IvanaBabačová 873-:--:--:- X -:-00
5 Sendek Pavol *Sendek 959S:3-:--:--:- X 0-4
PPoradieSkupina E8E8RatingSusedik
Jakub
1.
Dzifčák
Martin
2.
Purgiňa
Marian
3.
Slavčo
Boris
4.
Harman
Dominik
5.
BodyPSetyS
1 Susedik JakubSusedik 960 X 3:S3:03:S3:S412
2 Dzifčák MartinDzifčák 836S:3 X 3:23:S3:S33
3 Purgiňa MarianPurgiňa 9190:32:3 X -:-3:S1-1
4 Slavčo BorisSlavčo 1198S:3S:3-:- X 3:S1-5
5 Harman Dominik *Harman 992S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina E9E9RatingRaytchev
Vladimír
1.
Sárkozi
Ján
2.
BodyPSetyS
1 Raytchev VladimírRaytchev 1339 X -:-00
2 Sárkozi JánSárkozi 1000-:- X 00