title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
195
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk_D.png pavuk1_E.png pavuk_F.png pavuk_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina E1E1RatingVarga
Tibor
1.
Sramota
Rasto
2.
Levdansky
Peter
3.
Harman
Dominik
4.
Varkoly
Ladislav
5.
BodyPSetyS
1 Varga TiborVarga 800 X 0:33:23:S3:S34
2 Sramota RastoSramota 9503:0 X -:--:--:-13
3 Levdansky PeterLevdansky 10132:3-:- X -:--:-0-1
4 Harman DominikHarman 976S:3-:--:- X -:-0-4
5 Varkoly LadislavVarkoly 857S:3-:--:--:- X 0-4
PPoradieSkupina E2E2RatingŽiaček
Jozef
1.
Rusnak
Jan
2.
Kosnac
Jan
3.
Vavrák
Ján
4.
Borza
Michal
5.
BodyPSetyS
1 Žiaček Jozef Žiaček 1055 X -:--:-3:03:026
2 Rusnak JanRusnak 968-:- X -:--:--:-00
3 Kosnac JanKosnac 918-:--:- X -:--:-00
4 Vavrák JánVavrák 9030:3-:--:- X -:-0-3
5 Borza MichalBorza 8000:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina E3E3RatingFajnor
Patrik
1.
Dulaj
Maros
2.
Marko
Stanislav
3.
Sendek
Pavol
4.
Považan
Tomáš
5.
BodyPSetyS
1 Fajnor PatrikFajnor 959 X 3:0-:-3:03:S39
2 Dulaj Maros Dulaj 8740:3 X 3:03:23:S34
3 Marko StanislavMarko 812-:-0:3 X 3:23:S21
4 Sendek PavolSendek 10210:32:32:3 X S:S0-9
5 Považan TomášPovažan 940S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina E4E4RatingUherkovich
Ladislav
1.
Jusko
Jakub
2.
Chovan
Peter
3.
Bátora
Vojtech
4.
Buncak
Stanislav
5.
BodyPSetyS
1 Uherkovich LadislavUherkovich 942 X -:--:-3:03:026
2 Jusko JakubJusko 970-:- X 3:2-:--:-11
3 Chovan PeterChovan 818-:-2:3 X -:--:-0-1
4 Bátora VojtechBátora 10250:3-:--:- X -:-0-3
5 Buncak StanislavBuncak 8990:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina E5E5RatingViot
Remi
1.
Rišica
Matúš
2.
Trnkóci
Robert
3.
Richter
Martin
4.
Kiac
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Viot RemiViot 1006 X 3:0-:--:-3:S26
2 Rišica MatúšRišica 9530:3 X -:-3:1-:-1-1
3 Trnkóci RobertTrnkóci 903-:--:- X -:--:-00
4 Richter MartinRichter 826-:-1:3-:- X -:-0-2
5 Kiac PeterKiac 1016S:3-:--:--:- X 0-4
PPoradieSkupina E6E6RatingDalalishvili
David
1.
Kubisová
Petra
2.
Roman
Daniel
3.
Škrabák
Adam
4.
Trnkoczy
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Dalalishvili DavidDalalishvili 807 X 2:3-:-3:S3:S25
2 Kubisová PetraKubisová 8923:2 X -:--:-3:S24
3 Roman DanielRoman 1134-:--:- X -:-3:S13
4 Škrabák AdamŠkrabák 917S:3-:--:- X 3:S1-1
5 Trnkoczy MartinTrnkoczy 1001S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina E7E7RatingDobias
Martin
1.
Hlinkovic
Peter
2.
Hodoň
Martin
3.
Holečka
Samuel
4.
Bilačič
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Dobias MartinDobias 917 X 3:23:13:13:S48
2 Hlinkovic PeterHlinkovic 8002:3 X 3:13:03:S37
3 Hodoň MartinHodoň 10471:31:3 X 3:23:S20
4 Holečka SamuelHolečka 9991:30:32:3 X 3:S1-3
5 Bilačič MartinBilačič 874S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina E8E8RatingBabačová
Ivana
1.
Peter
Peter
2.
Šalát
Ján
3.
Slušňák
Marek
4.
Jancová
Veronika
5.
BodyPSetyS
1 Babačová IvanaBabačová 858 X -:-3:23:S3:S37
2 Peter PeterPeter 1149-:- X -:--:--:-00
3 Šalát JánŠalát 9592:3-:- X -:--:-0-1
4 Slušňák MarekSlušňák 911S:3-:--:- X -:-0-4
5 Jancová VeronikaJancová 800S:3-:--:--:- X 0-4