title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
189
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk_D.png pavuk1_E.png pavuk_F.png pavuk_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina E1E1RatingKubisová
Petra
1.
Vavrák
Ján
2.
Bulla
Fero
3.
Kiac
Peter
4.
Borza
Michal
5.
BodyPSetyS
1 Kubisová PetraKubisová 910 X 3:03:S3:S3:1411
2 Vavrák JánVavrák 9300:3 X S:3S:33:01-8
3 Bulla FeroBulla 1182S:33:S X S:SS:S1-9
4 Kiac PeterKiac 1016S:33:SS:S X S:S1-9
5 Borza MichalBorza 8001:30:3S:SS:S X 0-13
PPoradieSkupina E2E2RatingPovažan
Tomáš
1.
Fajnor
Patrik
2.
Bátora
Vojtech
3.
Varga
Tibor
4.
Vircik
Jozef
5.
BodyPSetyS
1 Považan TomášPovažan 975 X 2:3S:S3:13:020
2 Fajnor PatrikFajnor 9663:2 X 2:33:0S:S2-1
3 Bátora VojtechBátora 1080S:S3:2 X 3:0S:S2-4
4 Varga TiborVarga 8001:30:30:3 X 3:S1-5
5 Vircik JozefVircik 8800:3S:SS:SS:3 X 0-15
PPoradieSkupina E3E3RatingBukovský
Marián
1.
Lacko
Peter
2.
Dobias
Martin
3.
Dalalishvili
David
4.
Silva
Alex
5.
BodyPSetyS
1 Bukovský MariánBukovský 949 X 3:03:03:03:S412
2 Lacko PeterLacko 10350:3 X 3:23:13:S33
3 Dobias MartinDobias 8910:32:3 X 3:13:S21
4 Dalalishvili DavidDalalishvili 8080:31:31:3 X 3:S1-4
5 Silva Alex *Silva 984S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina E4E4RatingPfliegler
František
1.
Kulacs
Karol
2.
Buncak
Stanislav
3.
Bodinger
Marek
4.
Bilačič
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Pfliegler FrantišekPfliegler 993 X 0:33:S3:S3:S36
2 Kulacs KarolKulacs 10523:0 X S:SS:S3:S2-2
3 Buncak StanislavBuncak 939S:3S:S X S:S3:S1-9
4 Bodinger Marek *Bodinger 800S:3S:SS:S X 3:S1-9
5 Bilačič MartinBilačič 874S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina E5E5RatingKrálik
Filip
1.
Višňovský
Richard
2.
Trnkóci
Robert
3.
Kertesz
Tomas
4.
Haluzova
Sona
5.
BodyPSetyS
1 Králik Filip *Králik 1175 X S:SS:SS:SS:S0-16
2 Višňovský RichardVišňovský 1015S:S X S:SS:SS:S0-16
3 Trnkóci RobertTrnkóci 938S:SS:S X S:SS:S0-16
4 Kertesz TomasKertesz 833S:SS:SS:S X S:S0-16
5 Haluzova SonaHaluzova 800S:SS:SS:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina E6E6RatingUherkovich
Ladislav
1.
Gallee
Filip
2.
Dzifčák
Martin
3.
Mlaticek
Michal
4.
Chovan
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Uherkovich LadislavUherkovich 911 X 1:33:03:13:036
2 Gallee FilipGallee 9823:1 X 3:03:SS:S34
3 Dzifčák MartinDzifčák 8000:30:3 X 3:S3:S20
4 Mlaticek MichalMlaticek 10691:3S:3S:3 X S:S0-14
5 Chovan PeterChovan 8660:3S:SS:3S:S X 0-15
PPoradieSkupina E7E7RatingŠkrabák
Adam
1.
Viot
Remi
2.
Michalko
Adam
3.
Jancová
Veronika
4.
Varkoly
Ladislav
5.
BodyPSetyS
1 Škrabák AdamŠkrabák 944 X 2:3S:S3:13:S20
2 Viot RemiViot 10183:2 X 2:3S:S3:S2-1
3 Michalko AdamMichalko 975S:S3:2 X S:S3:S2-4
4 Jancová VeronikaJancová 8001:3S:SS:S X 3:01-7
5 Varkoly LadislavVarkoly 910S:3S:3S:30:3 X 0-15
PPoradieSkupina E8E8RatingRoman
Daniel
1.
Švarc
Matej
2.
Slušňák
Marek
3.
Richter
Martin
4.
Dualsky
Tibor
5.
BodyPSetyS
1 Roman DanielRoman 1134 X S:SS:SS:S3:S1-9
2 Švarc MatejŠvarc 1000S:S X S:SS:S3:S1-9
3 Slušňák MarekSlušňák 911S:SS:S X S:S3:S1-9
4 Richter MartinRichter 824S:SS:SS:S X 3:S1-9
5 Dualsky Tibor *Dualsky 929S:3S:3S:3S:3 X 0-16