title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
196
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk_D.png pavuk1_E.png pavuk_F.png pavuk_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina E1E1RatingŠtutika
Jakub
1.
Richter
Martin
2.
Rišica
Matúš
3.
Blazekova
Pavlina
4.
Baumgartner
Julien
5.
BodyPSetyS
1 Štutika JakubŠtutika 1064 X 2:33:03:03:S38
2 Richter MartinRichter 9253:2 X 1:33:03:S35
3 Rišica MatúšRišica 8630:33:1 X 3:03:S35
4 Blazekova PavlinaBlazekova 8000:30:30:3 X 3:S1-6
5 Baumgartner Julien *Baumgartner 955S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina E2E2RatingPfliegler
František
1.
Bahyl
Jakub
2.
Vavrák
Ján
3.
Capicikova
Helena
4.
Dankovic
David
5.
BodyPSetyS
1 Pfliegler FrantišekPfliegler 996 X 3:03:S3:S3:S412
2 Bahyl JakubBahyl 9550:3 X 3:03:S3:S36
3 Vavrák JánVavrák 931S:30:3 X 3:0S:S1-8
4 Capicikova HelenaCapicikova 800S:3S:30:3 X S:S0-15
5 Dankovic David *Dankovic 839S:3S:3S:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina E3E3RatingDuga
Radovan
1.
Marko
Stanislav
2.
Horvath
Simon
3.
Betteš
Róbert
4.
Zelenik
Dusan
5.
BodyPSetyS
1 Duga RadovanDuga 1013 X 3:03:S3:S3:S412
2 Marko StanislavMarko 8100:3 X 3:13:S3:S35
3 Horvath SimonHorvath 881S:31:3 X 3:S3:S20
4 Betteš RóbertBetteš 971S:3S:3S:3 X S:S0-16
5 Zelenik Dusan *Zelenik 919S:3S:3S:3S:S X 0-16
PPoradieSkupina E4E4RatingBasar
Roman
1.
Stručka
Ľubomír
2.
Havel
Dominik
3.
Fialova
Denisa
4.
Chovan
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Basar RomanBasar 993 X 3:03:03:03:S412
2 Stručka ĽubomírStručka 8330:3 X 3:S3:S3:S36
3 Havel Dominik *Havel 9360:3S:3 X S:SS:S0-15
4 Fialova DenisaFialova 8000:3S:3S:S X S:S0-15
5 Chovan PeterChovan 906S:3S:3S:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina E5E5RatingBugan
Štefan
1.
Mora
Miroslav
2.
Dulaj
Maros
3.
Ilavský
Martin
4.
Bodinger
Marek
5.
BodyPSetyS
1 Bugan ŠtefanBugan 988 X 3:23:23:03:S48
2 Mora MiroslavMora 10042:3 X 3:11:33:022
3 Dulaj Maros Dulaj 8842:31:3 X 3:23:S21
4 Ilavský MartinIlavský 8110:33:12:3 X 3:S21
5 Bodinger MarekBodinger 842S:30:3S:3S:3 X 0-15
PPoradieSkupina E6E6RatingHorvath
Edo
1.
Trnkoczy
Martin
2.
Duris
Jozef
3.
Borza
Michal
4.
Harman
Dominik
5.
BodyPSetyS
1 Horvath EdoHorvath 930 X 3:23:S3:03:S410
2 Trnkoczy MartinTrnkoczy 9712:3 X 3:S3:03:S38
3 Duris JozefDuris 870S:3S:3 X 3:03:S2-2
4 Borza MichalBorza 8160:30:30:3 X S:S0-13
5 Harman DominikHarman 1000S:3S:3S:3S:S X 0-16
PPoradieSkupina E7E7RatingDargaj
Roland
1.
Hlinkovic
Peter
2.
Dalalishvili
David
3.
Machaj
Michal
4.
Holka
Ľubomír
5.
BodyPSetyS
1 Dargaj RolandDargaj 1000 X 3:03:03:S3:0412
2 Hlinkovic PeterHlinkovic 8000:3 X 3:13:S3:S35
3 Dalalishvili DavidDalalishvili 9280:31:3 X 3:13:S20
4 Machaj MichalMachaj 985S:3S:31:3 X 3:S1-7
5 Holka Ľubomír *Holka 8240:3S:3S:3S:3 X 0-15
PPoradieSkupina E8E8RatingUherkovich
Ladislav
1.
Barlog
Ivan
2.
Dobias
Martin
3.
Orsava
Peter
4.
Pongo
Teodor
5.
BodyPSetyS
1 Uherkovich LadislavUherkovich 894 X 3:13:03:03:0411
2 Barlog IvanBarlog 8281:3 X 3:03:13:135
3 Dobias MartinDobias 9550:30:3 X 3:03:020
4 Orsava PeterOrsava 9980:31:30:3 X S:S0-12
5 Pongo TeodorPongo 8000:31:30:3S:S X 0-12