title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
187
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk1_D.png pavuk_E.png pavuk_F.png pavuk_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina D1D1RatingHerchl
Peter
1.
Kufa
Marian
2.
Žiaček
Jozef
3.
Pfliegler
František
4.
Barlog
Ivan
5.
BodyPSetyS
1 Herchl PeterHerchl 1205 X -:-3:03:0-:-26
2 Kufa MarianKufa 1045-:- X 3:0-:-3:125
3 Žiaček Jozef Žiaček 10770:30:3 X -:-3:01-3
4 Pfliegler FrantišekPfliegler 9630:3-:--:- X -:-0-3
5 Barlog IvanBarlog 897-:-1:30:3-:- X 0-5
PPoradieSkupina D2D2RatingSkladaný
Peter
1.
Ravasz
Marek
2.
Luttmerding
Roman
3.
Uherkovich
Ladislav
4.
Hlinkovic
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Skladaný PeterSkladaný 1137 X 3:0-:-3:03:039
2 Ravasz MarekRavasz 10490:3 X -:-3:03:023
3 Luttmerding RomanLuttmerding 1258-:--:- X 3:0-:-13
4 Uherkovich LadislavUherkovich 10170:30:30:3 X 3:11-7
5 Hlinkovic PeterHlinkovic 8570:30:3-:-1:3 X 0-8
PPoradieSkupina D3D3RatingMorávek
Peter
1.
Shorbagy
Mohamed el
2.
Janda
Dominik
3.
Sramota
Rasto
4.
Marko
Stanislav
5.
BodyPSetyS
1 Morávek Peter Morávek 1229 X -:--:--:--:-00
2 Shorbagy Mohamed elShorbagy 1060-:- X -:--:--:-00
3 Janda DominikJanda 1034-:--:- X -:--:-00
4 Sramota RastoSramota 964-:--:--:- X -:-00
5 Marko StanislavMarko 800-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina D4D4RatingPison
Martin
1.
Nepšinský
Miroslav
2.
Kincel
Martin
3.
Šalát
Ján
4.
Kubisová
Petra
5.
BodyPSetyS
1 Pison MartinPison 1229 X 3:1-:--:-3:124
2 Nepšinský MiroslavNepšinský 11091:3 X -:--:-3:011
3 Kincel MartinKincel 1049-:--:- X -:--:-00
4 Šalát JánŠalát 944-:--:--:- X -:-00
5 Kubisová PetraKubisová 9130:30:3-:--:- X 0-6
PPoradieSkupina D5D5RatingFrenkel
Ladislav
1.
Gallee
Filip
2.
Čimbora
Pavol
3.
Melicherčík
Martin
4.
Babačová
Ivana
5.
BodyPSetyS
1 Frenkel LadislavFrenkel 1143 X 3:03:0-:-3:S39
2 Gallee FilipGallee 10340:3 X -:-3:03:S23
3 Čimbora PavolČimbora 11370:3-:- X -:-3:S10
4 Melicherčík MartinMelicherčík 1017-:-0:3-:- X -:-0-3
5 Babačová IvanaBabačová 873S:3S:3S:3-:- X 0-12
PPoradieSkupina D6D6RatingMittner
Martin
1.
Varga
Tibor
2.
Kulacs
Karol
3.
Viot
Remi
4.
Rišica
Matúš
5.
BodyPSetyS
1 Mittner MartinMittner 1171 X 3:0-:-3:S3:S39
2 Varga TiborVarga 8040:3 X -:-3:S3:S23
3 Kulacs KarolKulacs 1098-:--:- X -:-3:S13
4 Viot RemiViot 1026S:3S:3-:- X 3:S1-5
5 Rišica Matúš *Rišica 944S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D7D7RatingKrajcik
Juraj
1.
Dobias
Martin
2.
Dalalishvili
David
3.
Mutiš
Matej
4.
Slavčo
Boris
5.
BodyPSetyS
1 Krajcik JurajKrajcik 1118 X 3:03:0-:-3:S39
2 Dobias MartinDobias 9710:3 X 3:1-:--:-1-1
3 Dalalishvili DavidDalalishvili 8000:31:3 X -:-3:S1-2
4 Mutiš MatejMutiš 1055-:--:--:- X -:-00
5 Slavčo BorisSlavčo 1198S:3-:-S:3-:- X 0-8
PPoradieSkupina D8D8RatingŠafár
Jozef
1.
Baker
Viktor
2.
Fajnor
Patrik
3.
Jusko
Jakub
4.
Vavrák
Ján
5.
BodyPSetyS
1 Šafár JozefŠafár 1208 X -:--:--:--:-00
2 Baker ViktorBaker 1097-:- X -:--:--:-00
3 Fajnor PatrikFajnor 1019-:--:- X -:--:-00
4 Jusko Jakub *Jusko 952-:--:--:- X -:-00
5 Vavrák JánVavrák 889-:--:--:--:- X 00