title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
188
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk1_D.png pavuk_E.png pavuk_F.png pavuk_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina D1D1RatingNepšinský
Miroslav
1.
Morávek
Peter
2.
Mutiš
Matej
3.
Šalát
Ján
4.
Vavrák
Ján
5.
BodyPSetyS
1 Nepšinský MiroslavNepšinský 1109 X -:-3:23:03:S37
2 Morávek Peter Morávek 1229-:- X -:--:-3:S13
3 Mutiš MatejMutiš 10552:3-:- X -:-3:S12
4 Šalát JánŠalát 9440:3-:--:- X 3:S10
5 Vavrák JánVavrák 889S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D2D2RatingLuttmerding
Roman
1.
Čimbora
Pavol
2.
Dobias
Martin
3.
Ravasz
Marek
4.
Varga
Tibor
5.
BodyPSetyS
1 Luttmerding RomanLuttmerding 1258 X -:--:--:-3:013
2 Čimbora PavolČimbora 1137-:- X -:-3:0-:-13
3 Dobias MartinDobias 971-:--:- X -:--:-00
4 Ravasz MarekRavasz 1049-:-0:3-:- X -:-0-3
5 Varga TiborVarga 8040:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina D3D3RatingŠafár
Jozef
1.
Baker
Viktor
2.
Dalalishvili
David
3.
Fajnor
Patrik
4.
Jusko
Jakub
5.
BodyPSetyS
1 Šafár JozefŠafár 1208 X -:--:-3:23:024
2 Baker ViktorBaker 1097-:- X -:--:--:-00
3 Dalalishvili DavidDalalishvili 800-:--:- X -:--:-00
4 Fajnor PatrikFajnor 10192:3-:--:- X -:-0-1
5 Jusko JakubJusko 9520:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina D4D4RatingFrenkel
Ladislav
1.
Pfliegler
František
2.
Gallee
Filip
3.
Marko
Stanislav
4.
Kulacs
Karol
5.
BodyPSetyS
1 Frenkel LadislavFrenkel 1143 X -:--:--:-3:112
2 Pfliegler FrantišekPfliegler 963-:- X -:-3:2-:-11
3 Gallee FilipGallee 1034-:--:- X -:--:-00
4 Marko StanislavMarko 800-:-2:3-:- X -:-0-1
5 Kulacs KarolKulacs 10981:3-:--:--:- X 0-2
PPoradieSkupina D5D5RatingShorbagy
Mohamed el
1.
Herchl
Peter
2.
Kincel
Martin
3.
Melicherčík
Martin
4.
Babačová
Ivana
5.
BodyPSetyS
1 Shorbagy Mohamed elShorbagy 1060 X 3:S3:S3:S3:S412
2 Herchl PeterHerchl 12053:S X -:--:-3:026
3 Kincel MartinKincel 1049S:3-:- X -:--:-0-4
4 Melicherčík MartinMelicherčík 1017S:3-:--:- X -:-0-4
5 Babačová IvanaBabačová 873S:30:3-:--:- X 0-7
PPoradieSkupina D6D6RatingJanda
Dominik
1.
Mittner
Martin
2.
Žiaček
Jozef
3.
Rišica
Matúš
4.
Barlog
Ivan
5.
BodyPSetyS
1 Janda DominikJanda 1034 X 2:3S:S3:03:021
2 Mittner MartinMittner 11713:2 X S:S3:0S:S20
3 Žiaček Jozef Žiaček 1077S:SS:S X S:S3:11-10
4 Rišica MatúšRišica 9440:30:3S:S X S:S0-6
5 Barlog IvanBarlog 8970:3S:S1:3S:S X 0-13
PPoradieSkupina D7D7RatingSkladaný
Peter
1.
Slavčo
Boris
2.
Kufa
Marian
3.
Uherkovich
Ladislav
4.
Kubisová
Petra
5.
BodyPSetyS
1 Skladaný PeterSkladaný 1137 X 2:33:23:03:036
2 Slavčo BorisSlavčo 11983:2 X S:SS:S-:-11
3 Kufa MarianKufa 10452:3S:S X S:S3:21-8
4 Uherkovich LadislavUherkovich 10170:3S:SS:S X 3:11-9
5 Kubisová PetraKubisová 9130:3-:-2:31:3 X 0-6
PPoradieSkupina D8D8RatingPison
Martin
1.
Krajcik
Juraj
2.
Sramota
Rasto
3.
Hlinkovic
Peter
4.
Viot
Remi
5.
BodyPSetyS
1 Pison MartinPison 1229 X -:--:--:-3:013
2 Krajcik JurajKrajcik 1118-:- X -:--:--:-00
3 Sramota RastoSramota 964-:--:- X -:--:-00
4 Hlinkovic PeterHlinkovic 857-:--:--:- X -:-00
5 Viot Remi *Viot 10260:3-:--:--:- X 0-3