title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
189
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk1_D.png pavuk_E.png pavuk_F.png pavuk_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina D1D1RatingKrajcik
Juraj
1.
Šafár
Jozef
2.
Tuzinsky
Marian
3.
Dubrovčák
Andrej
4.
Dulaj
Maros
5.
BodyPSetyS
1 Krajcik JurajKrajcik 1049 X 3:23:03:S3:0410
2 Šafár JozefŠafár 11852:3 X 3:13:23:035
3 Tuzinsky MarianTuzinsky 12860:31:3 X 3:S3:S21
4 Dubrovčák AndrejDubrovčák 964S:32:3S:3 X 3:01-6
5 Dulaj Maros Dulaj 9290:30:3S:30:3 X 0-13
PPoradieSkupina D2D2RatingBocek
Lukas
1.
Čimbora
Pavol
2.
Pavlík
Michal
3.
Kincel
Martin
4.
Barlog
Ivan
5.
BodyPSetyS
1 Bocek LukasBocek 1093 X 3:23:23:23:046
2 Čimbora PavolČimbora 11932:3 X 3:12:33:023
3 Pavlík MichalPavlík 10732:31:3 X 3:13:121
4 Kincel MartinKincel 10232:33:21:3 X 3:120
5 Barlog IvanBarlog 9080:30:31:31:3 X 0-10
PPoradieSkupina D3D3RatingSlavik
Martin
1.
Horvath
Edo
2.
Morávek
Peter
3.
Peter
Peter
4.
Kosnac
Jan
5.
BodyPSetyS
1 Slavik MartinSlavik 1041 X 3:01:3S:S3:S20
2 Horvath EdoHorvath 10070:3 X S:S3:S3:S2-1
3 Morávek Peter Morávek 12013:1S:S X S:S3:S2-3
4 Peter PeterPeter 1141S:SS:3S:S X 3:S1-9
5 Kosnac JanKosnac 916S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D4D4RatingŠkoda
Peter
1.
Moncol
Maroš
2.
Basar
Roman
3.
Blazekova
Pavlina
4.
Trnkoczy
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Škoda PeterŠkoda 1115 X 3:23:23:03:S48
2 Moncol MarošMoncol 11872:3 X 3:S3:S3:S38
3 Basar Roman *Basar 10572:3S:3 X S:SS:S0-13
4 Blazekova PavlinaBlazekova 8500:3S:3S:S X S:S0-15
5 Trnkoczy MartinTrnkoczy 1026S:3S:3S:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina D5D5RatingPison
Martin
1.
Riška
Ferdinand
2.
Kufa
Marian
3.
Racsak
Ioan
4.
Hlinkovic
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Pison MartinPison 1229 X 3:23:13:03:049
2 Riška FerdinandRiška 11282:3 X 3:01:33:023
3 Kufa MarianKufa 10621:30:3 X 3:13:020
4 Racsak IoanRacsak 10140:33:11:3 X 3:020
5 Hlinkovic PeterHlinkovic 8000:30:30:30:3 X 0-12
PPoradieSkupina D6D6RatingBartek
Jaroslav
1.
Luttmerding
Roman
2.
Garcia del pozo
Angel
3.
Nepšinský
Miroslav
4.
Marko
Stanislav
5.
BodyPSetyS
1 Bartek JaroslavBartek 1089 X 0:33:S3:13:S35
2 Luttmerding RomanLuttmerding 12393:0 X S:33:03:S35
3 Garcia del pozo AngelGarcia 1083S:33:S X 3:03:S35
4 Nepšinský MiroslavNepšinský 10271:30:30:3 X 3:S1-5
5 Marko StanislavMarko 800S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D7D7RatingKiss
Marcel
1.
Richtárik
Dušan
2.
Mutiš
Matej
3.
Sramota
Rasto
4.
Ilavský
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Kiss MarcelKiss 1427 X 3:13:03:03:0411
2 Richtárik DušanRichtárik 11161:3 X 3:13:03:036
3 Mutiš MatejMutiš 10810:31:3 X 3:03:120
4 Sramota RastoSramota 9580:30:30:3 X 3:01-6
5 Ilavský MartinIlavský 8430:30:31:30:3 X 0-11
PPoradieSkupina D8D8RatingVittek
Tomas
1.
Slavčo
Boris
2.
Rusnak
Jan
3.
Schimpl
Igor
4.
Mora
Miroslav
5.
BodyPSetyS
1 Vittek TomasVittek 1152 X 3:13:13:03:0410
2 Slavčo BorisSlavčo 12421:3 X 3:1S:S3:02-1
3 Rusnak JanRusnak 9911:31:3 X S:S3:01-5
4 Schimpl IgorSchimpl 10300:3S:SS:S X 3:11-9
5 Mora MiroslavMora 9000:30:30:31:3 X 0-11