title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
196
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk1_D.png pavuk_E.png pavuk_F.png pavuk_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina D1D1RatingHerchl
Peter
1.
Racsak
Ioan
2.
Bulla
Fero
3.
Nepšinský
Miroslav
4.
Haluzova
Sona
5.
BodyPSetyS
1 Herchl PeterHerchl 1195 X 3:13:13:03:0410
2 Racsak IoanRacsak 10541:3 X 1:33:13:021
3 Bulla FeroBulla 11431:33:1 X 3:2S:S2-3
4 Nepšinský MiroslavNepšinský 10430:31:32:3 X 3:01-3
5 Haluzova SonaHaluzova 8120:30:3S:S0:3 X 0-13
PPoradieSkupina D2D2RatingRalbovsky
Roman
1.
Mittner
Martin
2.
Dubrovčák
Andrej
3.
Ostrolucký
Martin
4.
Zhaňač
Andrej
5.
BodyPSetyS
1 Ralbovsky RomanRalbovsky 1061 X 3:03:03:13:S411
2 Mittner MartinMittner 11450:3 X 3:13:13:S34
3 Dubrovčák AndrejDubrovčák 9200:31:3 X S:S3:S1-6
4 Ostrolucký MartinOstrolucký 11111:31:3S:S X S:S0-12
5 Zhaňač Andrej *Zhaňač 1000S:3S:3S:3S:S X 0-16
PPoradieSkupina D3D3RatingTubler
Robert
1.
Vittek
Tomas
2.
Huszthy
Július
3.
Sramota
Rasto
4.
Krajcik
Juraj
5.
BodyPSetyS
1 Tubler RobertTubler 1253 X 3:03:13:S3:S411
2 Vittek TomasVittek 10570:3 X 3:23:13:132
3 Huszthy Július Huszthy 11001:32:3 X 3:13:121
4 Sramota RastoSramota 961S:31:31:3 X 3:21-7
5 Krajcik JurajKrajcik 1015S:31:31:32:3 X 0-9
PPoradieSkupina D4D4RatingVavrak
Tomas
1.
Dritomský
Peter
2.
Baker
Viktor
3.
Lukáč
Branislav
4.
Gabľas
Tomáš
5.
BodyPSetyS
1 Vavrak TomasVavrak 1255 X 3:03:03:13:S411
2 Dritomský PeterDritomský 10570:3 X 3:03:S3:S36
3 Baker ViktorBaker 10500:30:3 X 3:13:S2-1
4 Lukáč BranislavLukáč 10991:3S:31:3 X 3:S1-5
5 Gabľas TomášGabľas 863S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D5D5RatingTubler
Ladislav
1.
Raytchev
Vladimír
2.
Kosnac
Jan
3.
Gallee
Filip
4.
Fajnor
Patrik
5.
BodyPSetyS
1 Tubler LadislavTubler 1520 X 3:03:03:03:S412
2 Raytchev VladimírRaytchev 10510:3 X 3:13:13:034
3 Kosnac JanKosnac 9400:31:3 X 3:S3:021
4 Gallee FilipGallee 9750:31:3S:3 X 3:21-8
5 Fajnor PatrikFajnor 1106S:30:30:32:3 X 0-11
PPoradieSkupina D6D6RatingKoczka
Andrej
1.
Pazitny
Jakub
2.
Čimbora
Pavol
3.
Pavlík
Michal
4.
Slavik
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Koczka AndrejKoczka 1198 X S:S3:13:13:S33
2 Pazitny JakubPazitny 1052S:S X 3:23:03:132
3 Čimbora PavolČimbora 11121:32:3 X 3:03:023
4 Pavlík MichalPavlík 8921:30:30:3 X 3:01-5
5 Slavik MartinSlavik 999S:31:30:30:3 X 0-12
PPoradieSkupina D7D7RatingKušnírik
Vladimír
1.
Kulacs
Karol
2.
Riška
Ferdinand
3.
Bukovský
Marián
4.
Kesely
Michal
5.
BodyPSetyS
1 Kušnírik VladimírKušnírik 1407 X 3:13:13:13:S49
2 Kulacs KarolKulacs 10961:3 X 3:03:13:036
3 Riška FerdinandRiška 9831:30:3 X 3:03:021
4 Bukovský MariánBukovský 10701:31:30:3 X 3:01-4
5 Kesely MichalKesely 800S:30:30:30:3 X 0-13
PPoradieSkupina D8D8RatingKabat
Marek
1.
Kufa
Marian
2.
Šafár
Jozef
3.
Meszaros
Roland
4.
Jancová
Veronika
5.
BodyPSetyS
1 Kabat MarekKabat 1184 X 3:12:33:03:037
2 Kufa MarianKufa 10781:3 X 3:13:23:034
3 Šafár JozefŠafár 11443:21:3 X 3:13:034
4 Meszaros RolandMeszaros 9940:32:31:3 X 3:01-3
5 Jancová VeronikaJancová 8920:30:30:30:3 X 0-12