title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
122
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk_D.png pavuk1_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina A1A1RatingBlažek
Martin
1.
Janda
Dominik
2.
Vojtek
Marian
3.
Šurina
Peter
4.
Blasko
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Blažek MartinBlažek 1747 X 3:03:13:03:0411
2 Janda DominikJanda 14580:3 X 3:23:13:033
3 Vojtek MarianVojtek 15371:32:3 X 3:03:122
4 Šurina PeterŠurina 14180:31:30:3 X S:S0-8
5 Blasko MartinBlasko 14280:30:31:3S:S X 0-12
PPoradieSkupina B1B1RatingSalat
Stefan
1.
Potočár
Peter
2.
Herchl
Peter
3.
Klčo
Miroslav
4.
Turský
Viliam
5.
BodyPSetyS
1 Salat StefanSalat 1329 X 3:S3:03:23:S410
2 Potočár PeterPotočár 1689S:3 X -:-3:S-:-1-1
3 Herchl PeterHerchl 13830:3-:- X 3:1-:-1-1
4 Klčo MiroslavKlčo 12922:3S:31:3 X 3:S1-4
5 Turský Viliam Turský 1518S:3-:--:-S:3 X 0-8
PPoradieSkupina B2B2RatingTubler
Ladislav
1.
Pozdech
Julius
2.
Raytchev
Vladimír
3.
Skladaný
Peter
4.
Lacko
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Tubler LadislavTubler 1525 X 1:33:03:03:136
2 Pozdech JuliusPozdech 16303:1 X 0:33:23:033
3 Raytchev VladimírRaytchev 14450:3S:S X 3:23:02-3
4 Skladaný PeterSkladaný 13110:32:32:3 X -:-0-5
5 Lacko PeterLacko 12191:30:30:3-:- X 0-8
PPoradieSkupina C1C1RatingVavrak
Tomas
1.
Riška
Ferdinand
2.
Terpak
Peter
3.
Pfliegler
František
4.
Stanislav
Marek
5.
BodyPSetyS
1 Vavrak TomasVavrak 1289 X -:--:-3:03:026
2 Riška FerdinandRiška 1201-:- X -:--:-3:013
3 Terpak PeterTerpak 1504-:--:- X -:--:-00
4 Pfliegler FrantišekPfliegler 11540:3-:--:- X -:-0-3
5 Stanislav MarekStanislav 10240:30:3-:--:- X 0-6
PPoradieSkupina C2C2RatingFrenkel
Ladislav
1.
Pison
Martin
2.
Bocek
Lukas
3.
Hrnciar
Marian
4.
Morávek
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Frenkel LadislavFrenkel 1338 X -:-2:33:13:123
2 Pison MartinPison 1249-:- X -:-3:1-:-12
3 Bocek LukasBocek 12603:2-:- X -:--:-11
4 Hrnciar MarianHrnciar 10621:31:3-:- X 3:01-1
5 Morávek Peter Morávek 11881:3-:--:-0:3 X 0-5
PPoradieSkupina C3C3RatingLisinovič
Lukáš
1.
Luttmerding
Roman
2.
Duben
Petr
3.
Shorbagy
Mohamed el
4.
Hanulák
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Lisinovič LukášLisinovič 1459 X -:-3:03:03:138
2 Luttmerding RomanLuttmerding 1281-:- X -:-3:03:S26
3 Duben PetrDuben 12280:3-:- X 3:03:S23
4 Shorbagy Mohamed elShorbagy 11560:30:30:3 X 3:S1-6
5 Hanulák Peter Hanulák 11521:3S:3S:3S:3 X 0-14
PPoradieSkupina C4C4RatingMeszaros
Roland
1.
Ivančuk
Adrián
2.
Šimo
Peter
3.
Koczka
Andrej
4.
Kufa
Marian
5.
BodyPSetyS
1 Meszaros RolandMeszaros 1423 X -:--:--:-3:013
2 Ivančuk AdriánIvančuk 1324-:- X -:--:--:-00
3 Šimo PeterŠimo 1214-:--:- X -:--:-00
4 Koczka AndrejKoczka 1185-:--:--:- X -:-00
5 Kufa MarianKufa 11190:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina D1D1RatingSomolanyi
Lubo
1.
Mutiš
Matej
2.
Ostrolucký
Martin
3.
Garaj
Juraj
4.
Mocný
Ernest
5.
BodyPSetyS
1 Somolanyi LuboSomolanyi 1293 X -:--:--:--:-00
2 Mutiš MatejMutiš 1062-:- X -:--:--:-00
3 Ostrolucký MartinOstrolucký 987-:--:- X -:--:-00
4 Garaj JurajGaraj 874-:--:--:- X -:-00
5 Mocný ErnestMocný 820-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina D2D2RatingSlavik
Martin
1.
Čimbora
Pavol
2.
Schimpl
Igor
3.
Marekovičová
Silvia
4.
Blazekova
Pavlina
5.
BodyPSetyS
1 Slavik MartinSlavik 985 X 3:1-:--:--:-12
2 Čimbora PavolČimbora 11511:3 X -:--:-3:011
3 Schimpl IgorSchimpl 1039-:--:- X -:--:-00
4 Marekovičová SilviaMarekovičová 800-:--:--:- X -:-00
5 Blazekova PavlinaBlazekova 924-:-0:3-:--:- X 0-3
PPoradieSkupina D3D3RatingŠkoda
Peter
1.
Richtárik
Dušan
2.
Macko
Vladimír
3.
Borza
Michal
4.
Senecky
Juraj
5.
BodyPSetyS
1 Škoda PeterŠkoda 1114 X 3:0-:--:-3:026
2 Richtárik DušanRichtárik 10770:3 X -:--:-3:010
3 Macko VladimírMacko 847-:--:- X -:--:-00
4 Borza MichalBorza 800-:--:--:- X -:-00
5 Senecky JurajSenecky 9760:30:3-:--:- X 0-6
PPoradieSkupina D4D4RatingDubrovčák
Andrej
1.
Horvath
Edo
2.
Nemcovic
Bohus
3.
Marko
Stanislav
4.
Pavle
Marek
5.
BodyPSetyS
1 Dubrovčák AndrejDubrovčák 964 X 3:03:S3:13:S411
2 Horvath EdoHorvath 10950:3 X -:-3:03:S23
3 Nemcovic BohusNemcovic 1000S:3-:- X -:-3:S1-1
4 Marko StanislavMarko 8341:30:3-:- X 3:S1-2
5 Pavle MarekPavle 983S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D5D5RatingŠafár
Jozef
1.
Račák
Radoslav
2.
Bukovský
Marián
3.
Levdansky
Peter
4.
Vavrák
Ján
5.
BodyPSetyS
1 Šafár JozefŠafár 1113 X -:-3:S3:S3:S39
2 Račák RadoslavRačák 976-:- X 3:S-:-3:S26
3 Bukovský MariánBukovský 1005S:3S:3 X 3:S3:S2-2
4 Levdansky PeterLevdansky 950S:3-:-S:3 X 3:S1-5
5 Vavrák JánVavrák 828S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D6D6RatingKryvenka
Uladzimir
1.
Pavlík
Michal
2.
Hlinkovic
Peter
3.
Gallee
Filip
4.
Dzifčák
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Kryvenka Uladzimir Kryvenka 976 X 3:S3:03:S3:0412
2 Pavlík MichalPavlík 1203S:3 X -:--:-3:01-1
3 Hlinkovic PeterHlinkovic 8960:3-:- X -:--:-0-3
4 Gallee FilipGallee 1050S:3-:--:- X -:-0-4
5 Dzifčák MartinDzifčák 8000:30:3-:--:- X 0-6