title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
128
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk_D.png pavuk_E.png pavuk1_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina A1A1RatingBlažek
Martin
1.
Pozdech
Julius
2.
Šurina
Peter
3.
Janda
Dominik
4.
Vittek
Tomas
5.
BodyPSetyS
1 Blažek MartinBlažek 1716 X 3:13:03:03:S411
2 Pozdech JuliusPozdech 15541:3 X 3:23:23:S33
3 Šurina PeterŠurina 14540:32:3 X S:S3:S1-5
4 Janda DominikJanda 12380:32:3S:S X 3:S1-5
5 Vittek Tomas *Vittek 1397S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina B1B1RatingPotočár
Peter
1.
Salat
Stefan
2.
Herchl
Peter
3.
Riška
Ferdinand
4.
Tubler
Ladislav
5.
BodyPSetyS
1 Potočár PeterPotočár 1749 X 3:03:03:03:0412
2 Salat StefanSalat 12930:3 X 0:33:03:020
3 Herchl PeterHerchl 12760:33:0 X 3:0S:S2-1
4 Riška FerdinandRiška 12210:30:30:3 X 3:01-6
5 Tubler LadislavTubler 15870:30:3S:S0:3 X 0-13
PPoradieSkupina B2B2RatingVilem
Michal
1.
Bocek
Lukas
2.
Skladaný
Peter
3.
Terpak
Peter
4.
Meszaros
Roland
5.
BodyPSetyS
1 Vilem Michal *Vilem 1597 X 3:03:S3:S3:S412
2 Bocek LukasBocek 12680:3 X 3:S3:S3:S36
3 Skladaný PeterSkladaný 1271S:3S:3 X 3:S3:S2-2
4 Terpak PeterTerpak 1512S:3S:3S:3 X S:S0-16
5 Meszaros RolandMeszaros 1402S:3S:3S:3S:S X 0-16
PPoradieSkupina C1C1RatingVojtek
Marian
1.
Brezovjak
Michal
2.
Somolanyi
Lubo
3.
Barlog
Ivan
4.
Ralbovsky
Roman
5.
BodyPSetyS
1 Vojtek MarianVojtek 1465 X 3:13:S3:03:1410
2 Brezovjak Michal *Brezovjak 11431:3 X 3:03:03:S37
3 Somolanyi LuboSomolanyi 1288S:30:3 X 3:03:S2-1
4 Barlog Ivan *Barlog 9080:30:30:3 X 3:S1-6
5 Ralbovsky Roman *Ralbovsky 12511:3S:3S:3S:3 X 0-14
PPoradieSkupina C2C2RatingLuttmerding
Roman
1.
Raytchev
Vladimír
2.
Richtárik
Dušan
3.
Šafár
Jozef
4.
Hlinkovic
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Luttmerding RomanLuttmerding 1301 X 0:33:03:03:036
2 Raytchev VladimírRaytchev 13563:0 X S:33:03:035
3 Richtárik DušanRichtárik 11820:33:S X 3:23:034
4 Šafár JozefŠafár 11410:30:32:3 X 3:01-4
5 Hlinkovic PeterHlinkovic 9220:30:30:30:3 X 0-12
PPoradieSkupina C3C3RatingFrenkel
Ladislav
1.
Morávek
Peter
2.
Blasko
Martin
3.
Gallee
Filip
4.
Škoda
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Frenkel LadislavFrenkel 1282 X 3:03:13:23:049
2 Morávek Peter Morávek 11790:3 X 0:33:S3:S20
3 Blasko MartinBlasko 14911:33:0 X S:SS:S1-7
4 Gallee FilipGallee 10682:3S:3S:S X S:S0-13
5 Škoda PeterŠkoda 11230:3S:3S:SS:S X 0-15
PPoradieSkupina C4C4RatingKlčo
Miroslav
1.
Duben
Petr
2.
Blazekova
Pavlina
3.
Carrera argibay
Pablo
4.
Hanulák
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Klčo MiroslavKlčo 1309 X 2:33:0S:S3:S21
2 Duben PetrDuben 12633:2 X S:SS:S3:S2-4
3 Blazekova PavlinaBlazekova 9370:3S:S X S:S3:S1-8
4 Carrera argibay Pablo *Carrera 1570S:SS:SS:S X 3:S1-9
5 Hanulák Peter Hanulák 1147S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D1D1RatingČimbora
Pavol
1.
Horvath
Edo
2.
Dzifčák
Martin
3.
Ďurica
Marián
4.
Kuban
Rado
5.
BodyPSetyS
1 Čimbora PavolČimbora 1138 X 3:03:03:03:S412
2 Horvath EdoHorvath 10700:3 X 3:03:03:S36
3 Dzifčák MartinDzifčák 8210:30:3 X 3:S3:S20
4 Ďurica Marián *Ďurica 9240:30:3S:3 X S:S0-14
5 Kuban Rado *Kuban 1007S:3S:3S:3S:S X 0-16
PPoradieSkupina D2D2RatingKufa
Marian
1.
Shorbagy
Mohamed el
2.
Fiačan
Alexander
3.
Dulaj
Maros
4.
Hudec
Silvester
5.
BodyPSetyS
1 Kufa MarianKufa 1103 X S:SS:SS:SS:S0-16
2 Shorbagy Mohamed elShorbagy 1087S:S X S:SS:SS:S0-16
3 Fiačan Alexander *Fiačan 972S:SS:S X S:SS:S0-16
4 Dulaj Maros *Dulaj 939S:SS:SS:S X S:S0-16
5 Hudec Silvester *Hudec 852S:SS:SS:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina D3D3RatingKoczka
Andrej
1.
Mutiš
Matej
2.
Schimpl
Igor
3.
Betteš
Róbert
4.
Marek
René
5.
BodyPSetyS
1 Koczka AndrejKoczka 1226 X 3:S3:03:S3:S412
2 Mutiš MatejMutiš 1055S:3 X 2:33:0S:S1-6
3 Schimpl IgorSchimpl 9970:33:2 X S:SS:S1-10
4 Betteš Róbert *Betteš 874S:30:3S:S X S:S0-15
5 Marek René *Marek 912S:3S:SS:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina D4D4RatingPison
Martin
1.
Pfliegler
František
2.
Vavrák
Ján
3.
Kosut
Peter
4.
Dankovic
David
5.
BodyPSetyS
1 Pison MartinPison 1215 X 3:03:03:03:S412
2 Pfliegler FrantišekPfliegler 10490:3 X 3:13:03:035
3 Vavrák JánVavrák 8820:31:3 X S:SS:S0-13
4 Kosut Peter *Kosut 10000:30:3S:S X S:S0-14
5 Dankovic David *Dankovic 890S:30:3S:SS:S X 0-15
PPoradieSkupina D5D5RatingVavrak
Tomas
1.
Matuš
Juraj
2.
Fajnor
Patrik
3.
Kemko
Matej
4.
Fleischerová
Petra
5.
BodyPSetyS
1 Vavrak TomasVavrak 1281 X 3:13:S3:S3:S411
2 Matuš Juraj *Matuš 9121:3 X S:SS:SS:S0-14
3 Fajnor Patrik *Fajnor 1019S:3S:S X S:SS:S0-16
4 Kemko Matej *Kemko 1017S:3S:SS:S X S:S0-16
5 Fleischerová Petra *Fleischerová 830S:3S:SS:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina D6D6RatingPavlík
Michal
1.
Mizner
Marek
2.
Kasaj
Juraj
3.
Mocný
Ernest
4.
Marekovičová
Silvia
5.
BodyPSetyS
1 Pavlík MichalPavlík 1192 X 3:13:S3:03:0411
2 Mizner Marek *Mizner 10201:3 X 3:03:03:037
3 Kasaj Juraj *Kasaj 922S:30:3 X 3:03:02-1
4 Mocný ErnestMocný 9610:30:30:3 X 3:21-8
5 Marekovičová SilviaMarekovičová 8670:30:30:32:3 X 0-10
PPoradieSkupina D7D7RatingBukovský
Marián
1.
Kunik
Marian
2.
Šimo
Peter
3.
Melicherčík
Martin
4.
Uherkovich
Ladislav
5.
BodyPSetyS
1 Bukovský MariánBukovský 992 X 3:0S:SS:S3:S2-2
2 Kunik Marian *Kunik 8710:3 X S:SS:S3:S1-8
3 Šimo PeterŠimo 1203S:SS:S X S:S3:S1-9
4 Melicherčík Martin *Melicherčík 942S:SS:SS:S X 3:S1-9
5 Uherkovich Ladislav *Uherkovich 1078S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D8D8RatingLacko
Peter
1.
Ivančuk
Adrián
2.
Garaj
Juraj
3.
Susedik
Jakub
4.
Purgiňa
Marian
5.
BodyPSetyS
1 Lacko PeterLacko 1089 X 3:23:03:S3:S410
2 Ivančuk AdriánIvančuk 13132:3 X 3:S3:S3:S38
3 Garaj JurajGaraj 9310:3S:3 X S:SS:S0-15
4 Susedik Jakub *Susedik 961S:3S:3S:S X S:S0-16
5 Purgiňa Marian *Purgiňa 868S:3S:3S:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina E1E1RatingLisinovič
Lukáš
1.
Kuchta
Jan
2.
Dubrovčák
Andrej
3.
Macko
Vladimír
4.
Marko
Stanislav
5.
BodyPSetyS
1 Lisinovič LukášLisinovič 1483 X S:SS:SS:SS:S0-16
2 Kuchta Jan *Kuchta 1000S:S X S:SS:SS:S0-16
3 Dubrovčák AndrejDubrovčák 966S:SS:S X S:SS:S0-16
4 Macko VladimírMacko 865S:SS:SS:S X S:S0-16
5 Marko StanislavMarko 827S:SS:SS:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina E2E2RatingDominik
Dominik prokop
1.
Resekova
Karolina
2.
Macho
Juraj
3.
Richter
Martin
4.
Pongo
Teodor
5.
BodyPSetyS
1 Dominik Dominik prokop *Dominik 1000 X S:SS:SS:SS:S0-16
2 Resekova Karolina *Resekova 1000S:S X S:SS:SS:S0-16
3 Macho Juraj *Macho 1000S:SS:S X S:SS:S0-16
4 Richter Martin *Richter 867S:SS:SS:S X S:S0-16
5 Pongo Teodor *Pongo 861S:SS:SS:SS:S X 0-16