title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
178
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk_D.png pavuk_E.png pavuk1_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina A1A1RatingTerpak
Peter
1.
Carrera argibay
Pablo
2.
Blažek
Martin
3.
Vavrík
Ivan
4.
Blasko
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Terpak PeterTerpak 1450 X -:--:--:-3:112
2 Carrera argibay PabloCarrera 1597-:- X 3:2-:--:-11
3 Blažek MartinBlažek 1681-:-2:3 X -:-3:210
4 Vavrík IvanVavrík 1851-:--:--:- X -:-00
5 Blasko MartinBlasko 15831:3-:-2:3-:- X 0-3
PPoradieSkupina B1B1RatingTubler
Ladislav
1.
Vittek
Tomas
2.
Meszaros
Roland
3.
Vilem
Michal
4.
Šurina
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Tubler LadislavTubler 1541 X 3:13:0-:--:-25
2 Vittek TomasVittek 12951:3 X 2:3-:-3:11-1
3 Meszaros RolandMeszaros 13490:33:2 X -:--:-1-2
4 Vilem MichalVilem 1541-:--:--:- X -:-00
5 Šurina PeterŠurina 1471-:-1:3-:--:- X 0-2
PPoradieSkupina B2B2RatingPozdech
Julius
1.
Potočár
Peter
2.
Lisinovič
Lukáš
3.
Roják
Martin
4.
Salat
Stefan
5.
BodyPSetyS
1 Pozdech JuliusPozdech 1532 X -:--:--:-3:013
2 Potočár PeterPotočár 1726-:- X -:--:-3:211
3 Lisinovič LukášLisinovič 1483-:--:- X -:--:-00
4 Roják MartinRoják 1383-:--:--:- X -:-00
5 Salat StefanSalat 12980:32:3-:--:- X 0-4
PPoradieSkupina C1C1RatingVojtek
Marian
1.
Baker
Viktor
2.
Pison
Martin
3.
Ralbovsky
Roman
4.
Mittner
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Vojtek MarianVojtek 1437 X -:-3:0-:--:-13
2 Baker ViktorBaker 1120-:- X -:--:-3:211
3 Pison MartinPison 12460:3-:- X -:-3:010
4 Ralbovsky RomanRalbovsky 1278-:--:--:- X -:-00
5 Mittner MartinMittner 1176-:-2:30:3-:- X 0-4
PPoradieSkupina C2C2RatingSkladaný
Peter
1.
Herchl
Peter
2.
Shorbagy
Mohamed el
3.
Kušnírik
Vladimír
4.
Šimo
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Skladaný PeterSkladaný 1194 X 3:2-:--:-3:024
2 Herchl PeterHerchl 12422:3 X 3:1-:-3:123
3 Shorbagy Mohamed elShorbagy 1077-:-1:3 X 3:S-:-11
4 Kušnírik VladimírKušnírik 1431-:--:-S:3 X -:-0-4
5 Šimo PeterŠimo 12950:31:3-:--:- X 0-5
PPoradieSkupina C3C3RatingTurský
Viliam
1.
Ivančuk
Adrián
2.
Somolanyi
Lubo
3.
Bocek
Lukas
4.
Krajcik
Juraj
5.
BodyPSetyS
1 Turský Viliam Turský 1513 X -:--:--:--:-00
2 Ivančuk AdriánIvančuk 1330-:- X -:--:--:-00
3 Somolanyi LuboSomolanyi 1277-:--:- X -:--:-00
4 Bocek LukasBocek 1168-:--:--:- X -:-00
5 Krajcik JurajKrajcik 1138-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina C4C4RatingKlčo
Miroslav
1.
Frenkel
Ladislav
2.
Pavlík
Michal
3.
Hájovský
Alojz
4.
Hanulák
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Klčo MiroslavKlčo 1351 X -:-3:2-:-3:024
2 Frenkel LadislavFrenkel 1197-:- X -:-3:23:123
3 Pavlík MichalPavlík 11472:3-:- X -:-3:210
4 Hájovský AlojzHájovský 1336-:-2:3-:- X -:-0-1
5 Hanulák Peter Hanulák 12360:31:32:3-:- X 0-6
PPoradieSkupina D1D1RatingKufa
Marian
1.
Morávek
Peter
2.
Kincel
Martin
3.
Pfliegler
František
4.
Dalalishvili
David
5.
BodyPSetyS
1 Kufa MarianKufa 1068 X -:--:--:-3:013
2 Morávek Peter Morávek 1209-:- X -:--:--:-00
3 Kincel MartinKincel 1049-:--:- X -:--:-00
4 Pfliegler FrantišekPfliegler 985-:--:--:- X -:-00
5 Dalalishvili DavidDalalishvili 8000:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina D2D2RatingDuben
Petr
1.
Škoda
Peter
2.
Mutiš
Matej
3.
Dubrovčák
Andrej
4.
Dulaj
Maros
5.
BodyPSetyS
1 Duben PetrDuben 1234 X -:--:--:--:-00
2 Škoda PeterŠkoda 1097-:- X -:--:--:-00
3 Mutiš MatejMutiš 1055-:--:- X -:--:-00
4 Dubrovčák AndrejDubrovčák 966-:--:--:- X -:-00
5 Dulaj Maros Dulaj 907-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina D3D3RatingSchimpl
Igor
1.
Višňovský
Richard
2.
Roman
Daniel
3.
Mora
Miroslav
4.
Dobias
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Schimpl IgorSchimpl 1041 X -:--:--:-3:112
2 Višňovský RichardVišňovský 1243-:- X -:--:--:-00
3 Roman DanielRoman 1134-:--:- X -:--:-00
4 Mora MiroslavMora 844-:--:--:- X -:-00
5 Dobias MartinDobias 9661:3-:--:--:- X 0-2
PPoradieSkupina D4D4RatingNepšinský
Miroslav
1.
Luttmerding
Roman
2.
Horvath
Edo
3.
Slavik
Martin
4.
Kubisová
Petra
5.
BodyPSetyS
1 Nepšinský MiroslavNepšinský 1108 X -:-3:03:S3:039
2 Luttmerding RomanLuttmerding 1266-:- X 3:0-:-3:026
3 Horvath EdoHorvath 10350:30:3 X 3:S3:020
4 Slavik MartinSlavik 981S:3-:-S:3 X -:-0-8
5 Kubisová PetraKubisová 8970:30:30:3-:- X 0-9
PPoradieSkupina D5D5RatingLacko
Peter
1.
Richtárik
Dušan
2.
Varga
Tibor
3.
Hodoň
Martin
4.
Kulacs
Karol
5.
BodyPSetyS
1 Lacko PeterLacko 1036 X 3:13:13:03:S410
2 Richtárik DušanRichtárik 11911:3 X 3:03:03:037
3 Varga TiborVarga 8001:30:3 X -:-3:S1-2
4 Hodoň MartinHodoň 9790:30:3-:- X 3:S1-3
5 Kulacs KarolKulacs 1098S:30:3S:3S:3 X 0-15
PPoradieSkupina D6D6RatingRiška
Ferdinand
1.
Čimbora
Pavol
2.
Blazekova
Pavlina
3.
Fajnor
Patrik
4.
Bukovský
Marián
5.
BodyPSetyS
1 Riška FerdinandRiška 1148 X 3:13:2-:-3:S36
2 Čimbora PavolČimbora 11001:3 X 3:0-:-3:S24
3 Blazekova PavlinaBlazekova 9152:30:3 X -:-3:S1-1
4 Fajnor PatrikFajnor 1019-:--:--:- X -:-00
5 Bukovský MariánBukovský 983S:3S:3S:3-:- X 0-12
PPoradieSkupina D7D7RatingŠafár
Jozef
1.
Janda
Dominik
2.
Ilavský
Martin
3.
Viot
Remi
4.
Setnička
Robert
5.
BodyPSetyS
1 Šafár JozefŠafár 1191 X -:-3:03:S3:S39
2 Janda DominikJanda 1055-:- X -:-3:S3:S26
3 Ilavský MartinIlavský 8220:3-:- X -:--:-0-3
4 Viot RemiViot 1026S:3S:3-:- X -:-0-8
5 Setnička RobertSetnička 986S:3S:3-:--:- X 0-8
PPoradieSkupina D8D8RatingKajan
Andrej
1.
Gallee
Filip
2.
Ravasz
Marek
3.
Levdansky
Peter
4.
Borza
Michal
5.
BodyPSetyS
1 Kajan AndrejKajan 1211 X -:--:--:--:-00
2 Gallee FilipGallee 1070-:- X -:--:--:-00
3 Ravasz MarekRavasz 1052-:--:- X -:--:-00
4 Levdansky PeterLevdansky 995-:--:--:- X -:-00
5 Borza MichalBorza 807-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina E1E1RatingĎurica
Marián
1.
Melicherčík
Martin
2.
Holečka
Samuel
3.
Betteš
Róbert
4.
Marko
Stanislav
5.
BodyPSetyS
1 Ďurica MariánĎurica 1006 X -:--:--:--:-00
2 Melicherčík MartinMelicherčík 964-:- X -:--:--:-00
3 Holečka SamuelHolečka 931-:--:- X -:--:-00
4 Betteš RóbertBetteš 893-:--:--:- X -:-00
5 Marko StanislavMarko 800-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina E2E2RatingVavrak
Tomas
1.
Majdeková
Zuzana
2.
Jackulík
Andrej
3.
Macko
Vladimír
4.
Richter
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Vavrak TomasVavrak 1311 X -:--:--:--:-00
2 Majdeková ZuzanaMajdeková 1000-:- X -:--:--:-00
3 Jackulík AndrejJackulík 934-:--:- X -:--:-00
4 Macko VladimírMacko 874-:--:--:- X -:-00
5 Richter MartinRichter 815-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina E3E3RatingLorincik
Marian
1.
Uherkovich
Ladislav
2.
Šalát
Ján
3.
Hudec
Silvester
4.
Buncak
Stanislav
5.
BodyPSetyS
1 Lorincik MarianLorincik 1019 X -:--:--:--:-00
2 Uherkovich LadislavUherkovich 981-:- X -:--:--:-00
3 Šalát JánŠalát 944-:--:- X -:--:-00
4 Hudec SilvesterHudec 864-:--:--:- X -:-00
5 Buncak StanislavBuncak 860-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina E4E4RatingŽiaček
Jozef
1.
Vavrák
Ján
2.
Marek
René
3.
Varkoly
Ladislav
4.
Fleischerová
Petra
5.
BodyPSetyS
1 Žiaček Jozef Žiaček 1017 X -:--:--:-3:013
2 Vavrák JánVavrák 883-:- X -:--:-3:013
3 Marek RenéMarek 958-:--:- X -:--:-00
4 Varkoly LadislavVarkoly 828-:--:--:- X -:-00
5 Fleischerová PetraFleischerová 9640:30:3-:--:- X 0-6
PPoradieSkupina E5E5RatingGaraj
Juraj
1.
Michalko
Adam
2.
Barlog
Ivan
3.
Krajčíková
Jarmila
4.
Szabo
Lubos
5.
BodyPSetyS
1 Garaj JurajGaraj 951 X -:--:--:-3:112
2 Michalko AdamMichalko 987-:- X -:--:--:-00
3 Barlog IvanBarlog 875-:--:- X -:--:-00
4 Krajčíková Jarmila *Krajčíková 800-:--:--:- X -:-00
5 Szabo LubosSzabo 10261:3-:--:--:- X 0-2
PPoradieSkupina E6E6RatingKunik
Marian
1.
Zavacky
Dusan
2.
Bátora
Vojtech
3.
Škrabák
Adam
4.
Chovan
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Kunik MarianKunik 1000 X 3:S3:S3:S3:S412
2 Zavacky DusanZavacky 1000S:3 X -:--:--:-0-4
3 Bátora Vojtech *Bátora 963S:3-:- X -:--:-0-4
4 Škrabák AdamŠkrabák 905S:3-:--:- X -:-0-4
5 Chovan PeterChovan 811S:3-:--:--:- X 0-4
PPoradieSkupina E7E7RatingHlinkovic
Peter
1.
Mlaticek
Michal
2.
Sramota
Rasto
3.
Babačová
Ivana
4.
Sendek
Pavol
5.
BodyPSetyS
1 Hlinkovic PeterHlinkovic 825 X -:--:--:-3:S13
2 Mlaticek MichalMlaticek 1001-:- X -:--:--:-00
3 Sramota RastoSramota 964-:--:- X -:--:-00
4 Babačová IvanaBabačová 873-:--:--:- X -:-00
5 Sendek Pavol *Sendek 959S:3-:--:--:- X 0-4
PPoradieSkupina E8E8RatingSusedik
Jakub
1.
Dzifčák
Martin
2.
Purgiňa
Marian
3.
Slavčo
Boris
4.
Harman
Dominik
5.
BodyPSetyS
1 Susedik JakubSusedik 960 X 3:S3:03:S3:S412
2 Dzifčák MartinDzifčák 836S:3 X 3:23:S3:S33
3 Purgiňa MarianPurgiňa 9190:32:3 X -:-3:S1-1
4 Slavčo BorisSlavčo 1198S:3S:3-:- X 3:S1-5
5 Harman Dominik *Harman 992S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina E9E9RatingRaytchev
Vladimír
1.
Sárkozi
Ján
2.
BodyPSetyS
1 Raytchev VladimírRaytchev 1339 X -:-00
2 Sárkozi JánSárkozi 1000-:- X 00