title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
187
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk_D.png pavuk_E.png pavuk_F.png pavuk1_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina A1A1RatingBlažek
Martin
1.
Potočár
Peter
2.
Carrera argibay
Pablo
3.
Tubler
Ladislav
4.
Vavrík
Ivan
5.
BodyPSetyS
1 Blažek MartinBlažek 1597 X -:--:--:-3:013
2 Potočár PeterPotočár 1753-:- X -:--:--:-00
3 Carrera argibay PabloCarrera 1622-:--:- X -:--:-00
4 Tubler LadislavTubler 1546-:--:--:- X -:-00
5 Vavrík IvanVavrík 18780:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina B1B1RatingŠurina
Peter
1.
Vojtek
Marian
2.
Turský
Viliam
3.
Terpak
Peter
4.
Pozdech
Julius
5.
BodyPSetyS
1 Šurina PeterŠurina 1441 X 3:0-:--:-3:125
2 Vojtek MarianVojtek 14660:3 X -:--:-3:11-1
3 Turský Viliam Turský 1513-:--:- X -:--:-00
4 Terpak PeterTerpak 1414-:--:--:- X -:-00
5 Pozdech JuliusPozdech 15691:31:3-:--:- X 0-4
PPoradieSkupina B2B2RatingBlasko
Martin
1.
Kiss
Marcel
2.
Lisinovič
Lukáš
3.
Kušnírik
Vladimír
4.
Roják
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Blasko MartinBlasko 1602 X -:--:--:--:-00
2 Kiss MarcelKiss 1498-:- X -:--:--:-00
3 Lisinovič LukášLisinovič 1483-:--:- X -:--:-00
4 Kušnírik VladimírKušnírik 1431-:--:--:- X -:-00
5 Roják MartinRoják 1364-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina C1C1RatingMeszaros
Roland
1.
Hájovský
Alojz
2.
Richtárik
Dušan
3.
Šimo
Peter
4.
Riška
Ferdinand
5.
BodyPSetyS
1 Meszaros RolandMeszaros 1257 X 3:0-:--:-3:125
2 Hájovský AlojzHájovský 13020:3 X 3:0-:-3:023
3 Richtárik DušanRichtárik 1229-:-0:3 X 3:2-:-1-2
4 Šimo PeterŠimo 1359-:--:-2:3 X -:-0-1
5 Riška FerdinandRiška 11721:30:3-:--:- X 0-5
PPoradieSkupina C2C2RatingSalat
Stefan
1.
Klčo
Miroslav
2.
Pavlík
Michal
3.
Duben
Petr
4.
Raytchev
Vladimír
5.
BodyPSetyS
1 Salat StefanSalat 1255 X -:-3:23:23:S35
2 Klčo MiroslavKlčo 1356-:- X 3:23:1-:-23
3 Pavlík MichalPavlík 11442:32:3 X 3:23:S22
4 Duben PetrDuben 12752:31:32:3 X -:-0-4
5 Raytchev Vladimír *Raytchev 1339S:3-:-S:3-:- X 0-8
PPoradieSkupina C3C3RatingVilem
Michal
1.
Somolanyi
Lubo
2.
Višňovský
Richard
3.
Bocek
Lukas
4.
Ralbovsky
Roman
5.
BodyPSetyS
1 Vilem MichalVilem 1526 X -:--:--:-3:013
2 Somolanyi LuboSomolanyi 1277-:- X -:--:--:-00
3 Višňovský RichardVišňovský 1243-:--:- X -:--:-00
4 Bocek LukasBocek 1157-:--:--:- X -:-00
5 Ralbovsky RomanRalbovsky 13040:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina C4C4RatingVittek
Tomas
1.
Ivančuk
Adrián
2.
Škoda
Peter
3.
Hanulák
Peter
4.
Duga
Radovan
5.
BodyPSetyS
1 Vittek TomasVittek 1257 X -:--:-3:03:S26
2 Ivančuk AdriánIvančuk 1325-:- X -:--:-3:S13
3 Škoda PeterŠkoda 1133-:--:- X -:-3:S13
4 Hanulák Peter Hanulák 12430:3-:--:- X 3:S10
5 Duga Radovan *Duga 1363S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D1D1RatingHerchl
Peter
1.
Kufa
Marian
2.
Žiaček
Jozef
3.
Pfliegler
František
4.
Barlog
Ivan
5.
BodyPSetyS
1 Herchl PeterHerchl 1205 X -:-3:03:0-:-26
2 Kufa MarianKufa 1045-:- X 3:0-:-3:125
3 Žiaček Jozef Žiaček 10770:30:3 X -:-3:01-3
4 Pfliegler FrantišekPfliegler 9630:3-:--:- X -:-0-3
5 Barlog IvanBarlog 897-:-1:30:3-:- X 0-5
PPoradieSkupina D2D2RatingSkladaný
Peter
1.
Ravasz
Marek
2.
Luttmerding
Roman
3.
Uherkovich
Ladislav
4.
Hlinkovic
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Skladaný PeterSkladaný 1137 X 3:0-:-3:03:039
2 Ravasz MarekRavasz 10490:3 X -:-3:03:023
3 Luttmerding RomanLuttmerding 1258-:--:- X 3:0-:-13
4 Uherkovich LadislavUherkovich 10170:30:30:3 X 3:11-7
5 Hlinkovic PeterHlinkovic 8570:30:3-:-1:3 X 0-8
PPoradieSkupina D3D3RatingMorávek
Peter
1.
Shorbagy
Mohamed el
2.
Janda
Dominik
3.
Sramota
Rasto
4.
Marko
Stanislav
5.
BodyPSetyS
1 Morávek Peter Morávek 1229 X -:--:--:--:-00
2 Shorbagy Mohamed elShorbagy 1060-:- X -:--:--:-00
3 Janda DominikJanda 1034-:--:- X -:--:-00
4 Sramota RastoSramota 964-:--:--:- X -:-00
5 Marko StanislavMarko 800-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina D4D4RatingPison
Martin
1.
Nepšinský
Miroslav
2.
Kincel
Martin
3.
Šalát
Ján
4.
Kubisová
Petra
5.
BodyPSetyS
1 Pison MartinPison 1229 X 3:1-:--:-3:124
2 Nepšinský MiroslavNepšinský 11091:3 X -:--:-3:011
3 Kincel MartinKincel 1049-:--:- X -:--:-00
4 Šalát JánŠalát 944-:--:--:- X -:-00
5 Kubisová PetraKubisová 9130:30:3-:--:- X 0-6
PPoradieSkupina D5D5RatingFrenkel
Ladislav
1.
Gallee
Filip
2.
Čimbora
Pavol
3.
Melicherčík
Martin
4.
Babačová
Ivana
5.
BodyPSetyS
1 Frenkel LadislavFrenkel 1143 X 3:03:0-:-3:S39
2 Gallee FilipGallee 10340:3 X -:-3:03:S23
3 Čimbora PavolČimbora 11370:3-:- X -:-3:S10
4 Melicherčík MartinMelicherčík 1017-:-0:3-:- X -:-0-3
5 Babačová IvanaBabačová 873S:3S:3S:3-:- X 0-12
PPoradieSkupina D6D6RatingMittner
Martin
1.
Varga
Tibor
2.
Kulacs
Karol
3.
Viot
Remi
4.
Rišica
Matúš
5.
BodyPSetyS
1 Mittner MartinMittner 1171 X 3:0-:-3:S3:S39
2 Varga TiborVarga 8040:3 X -:-3:S3:S23
3 Kulacs KarolKulacs 1098-:--:- X -:-3:S13
4 Viot RemiViot 1026S:3S:3-:- X 3:S1-5
5 Rišica Matúš *Rišica 944S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D7D7RatingKrajcik
Juraj
1.
Dobias
Martin
2.
Dalalishvili
David
3.
Mutiš
Matej
4.
Slavčo
Boris
5.
BodyPSetyS
1 Krajcik JurajKrajcik 1118 X 3:03:0-:-3:S39
2 Dobias MartinDobias 9710:3 X 3:1-:--:-1-1
3 Dalalishvili DavidDalalishvili 8000:31:3 X -:-3:S1-2
4 Mutiš MatejMutiš 1055-:--:--:- X -:-00
5 Slavčo BorisSlavčo 1198S:3-:-S:3-:- X 0-8
PPoradieSkupina D8D8RatingŠafár
Jozef
1.
Baker
Viktor
2.
Fajnor
Patrik
3.
Jusko
Jakub
4.
Vavrák
Ján
5.
BodyPSetyS
1 Šafár JozefŠafár 1208 X -:--:--:--:-00
2 Baker ViktorBaker 1097-:- X -:--:--:-00
3 Fajnor PatrikFajnor 1019-:--:- X -:--:-00
4 Jusko Jakub *Jusko 952-:--:--:- X -:-00
5 Vavrák JánVavrák 889-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina E1E1RatingBlazekova
Pavlina
1.
Rusnak
Jan
2.
Macko
Vladimír
3.
Hodoň
Martin
4.
Bátora
Vojtech
5.
BodyPSetyS
1 Blazekova PavlinaBlazekova 857 X -:--:-3:13:025
2 Rusnak JanRusnak 968-:- X -:--:--:-00
3 Macko VladimírMacko 874-:--:- X -:--:-00
4 Hodoň MartinHodoň 10041:3-:--:- X -:-0-2
5 Bátora VojtechBátora 9960:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina E2E2RatingRoman
Daniel
1.
Setnička
Robert
2.
Balaz
Martin
3.
Škrabák
Adam
4.
Chovan
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Roman DanielRoman 1134 X -:--:--:--:-00
2 Setnička RobertSetnička 986-:- X -:--:--:-00
3 Balaz Martin *Balaz 958-:--:- X -:--:-00
4 Škrabák AdamŠkrabák 905-:--:--:- X -:-00
5 Chovan PeterChovan 811-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina E3E3RatingBorza
Michal
1.
Lacko
Peter
2.
Sendek
Pavol
3.
Trnkóci
Robert
4.
Marek
René
5.
BodyPSetyS
1 Borza MichalBorza 800 X -:--:--:-3:211
2 Lacko PeterLacko 1026-:- X -:--:--:-00
3 Sendek PavolSendek 959-:--:- X -:--:-00
4 Trnkóci RobertTrnkóci 903-:--:--:- X -:-00
5 Marek RenéMarek 9752:3-:--:--:- X 0-1
PPoradieSkupina E4E4RatingMlaticek
Michal
1.
Michalko
Adam
2.
Vavrovicova
Martina
3.
Dulaj
Maros
4.
Mora
Miroslav
5.
BodyPSetyS
1 Mlaticek MichalMlaticek 1001 X -:--:--:--:-00
2 Michalko AdamMichalko 987-:- X -:--:--:-00
3 Vavrovicova MartinaVavrovicova 969-:--:- X -:--:-00
4 Dulaj Maros Dulaj 891-:--:--:- X -:-00
5 Mora MiroslavMora 860-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina E5E5RatingSchimpl
Igor
1.
Slavik
Martin
2.
Považan
Tomáš
3.
Bilačič
Martin
4.
Richter
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Schimpl IgorSchimpl 1041 X -:--:--:--:-00
2 Slavik MartinSlavik 981-:- X -:--:--:-00
3 Považan TomášPovažan 940-:--:- X -:--:-00
4 Bilačič MartinBilačič 874-:--:--:- X -:-00
5 Richter MartinRichter 815-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina E6E6RatingBukovský
Marián
1.
Ilavský
Martin
2.
Hudec
Silvester
3.
Lorincik
Marian
4.
Kosnac
Jan
5.
BodyPSetyS
1 Bukovský MariánBukovský 983 X -:--:-3:S3:S26
2 Ilavský MartinIlavský 800-:- X 3:1-:-3:S25
3 Hudec SilvesterHudec 886-:-1:3 X 3:S3:S24
4 Lorincik MarianLorincik 1019S:3-:-S:3 X -:-0-8
5 Kosnac JanKosnac 918S:3S:3S:3-:- X 0-12
PPoradieSkupina E7E7RatingHorvath
Edo
1.
Harman
Dominik
2.
Dubrovčák
Andrej
3.
Buncak
Stanislav
4.
Varkoly
Ladislav
5.
BodyPSetyS
1 Horvath EdoHorvath 1007 X -:--:--:--:-00
2 Harman DominikHarman 992-:- X -:--:--:-00
3 Dubrovčák AndrejDubrovčák 963-:--:- X -:--:-00
4 Buncak StanislavBuncak 878-:--:--:- X -:-00
5 Varkoly LadislavVarkoly 841-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina E8E8RatingKajan
Andrej
1.
Levdansky
Peter
2.
Holečka
Samuel
3.
Slušňák
Marek
4.
Jancová
Veronika
5.
BodyPSetyS
1 Kajan AndrejKajan 1211 X -:--:--:--:-00
2 Levdansky PeterLevdansky 995-:- X -:--:--:-00
3 Holečka SamuelHolečka 931-:--:- X -:--:-00
4 Slušňák MarekSlušňák 911-:--:--:- X -:-00
5 Jancová VeronikaJancová 800-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina F1F1RatingZavacky
Dusan
1.
Susedik
Jakub
2.
Haluzova
Sona
3.
Krajčíková
Jarmila
4.
Betteš
Róbert
5.
BodyPSetyS
1 Zavacky DusanZavacky 1000 X -:--:--:--:-00
2 Susedik JakubSusedik 938-:- X -:--:--:-00
3 Haluzova SonaHaluzova 804-:--:- X -:-S:S00
4 Krajčíková JarmilaKrajčíková 800-:--:--:- X -:-00
5 Betteš RóbertBetteš 915-:--:-S:S-:- X 0-4
PPoradieSkupina F2F2RatingDzifčák
Martin
1.
Jackulík
Andrej
2.
Fleischerová
Petra
3.
Molnár
Martin
4.
Streďanský
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Dzifčák MartinDzifčák 800 X -:-3:03:S3:S39
2 Jackulík AndrejJackulík 934-:- X -:--:--:-00
3 Fleischerová PetraFleischerová 10000:3-:- X -:--:-0-3
4 Molnár Martin *Molnár 1000S:3-:--:- X -:-0-4
5 Streďanský MartinStreďanský 800S:3-:--:--:- X 0-4
PPoradieSkupina F3F3RatingSzabo
Lubos
1.
Purgiňa
Marian
2.
Garaj
Juraj
3.
Ďurica
Marián
4.
Dolák
Miloš
5.
BodyPSetyS
1 Szabo LubosSzabo 1000 X -:--:-3:13:025
2 Purgiňa MarianPurgiňa 1000-:- X -:--:--:-00
3 Garaj JurajGaraj 859-:--:- X -:--:-00
4 Ďurica MariánĎurica 10001:3-:--:- X -:-0-2
5 Dolák Miloš *Dolák 8990:3-:--:--:- X 0-3