title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
189
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk_D.png pavuk_E.png pavuk_F.png pavuk1_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina A1A1RatingVavrík
Ivan
1.
Potočár
Peter
2.
Debnár
Radovan
3.
Pozdech
Julius
4.
Blasko
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Vavrík IvanVavrík 1826 X 2:33:13:03:136
2 Potočár PeterPotočár 17263:2 X 2:33:03:135
3 Debnár RadovanDebnár 16241:33:2 X 3:13:034
4 Pozdech JuliusPozdech 16110:30:31:3 X 3:01-5
5 Blasko MartinBlasko 15621:31:30:30:3 X 0-10
PPoradieSkupina B1B1RatingCarrera argibay
Pablo
1.
Turský
Viliam
2.
Tubler
Robert
3.
Klčo
Miroslav
4.
Ralbovsky
Roman
5.
BodyPSetyS
1 Carrera argibay PabloCarrera 1553 X 3:S3:03:03:1411
2 Turský Viliam Turský 1469S:3 X 3:03:03:134
3 Tubler RobertTubler 14030:30:3 X 3:23:12-3
4 Klčo MiroslavKlčo 14640:30:32:3 X 3:21-6
5 Ralbovsky RomanRalbovsky 13161:31:31:32:3 X 0-7
PPoradieSkupina B2B2RatingŠurina
Peter
1.
Tubler
Ladislav
2.
Duga
Radovan
3.
Vilem
Michal
4.
Raytchev
Vladimír
5.
BodyPSetyS
1 Šurina PeterŠurina 1460 X 3:13:13:S3:0410
2 Tubler LadislavTubler 15281:3 X 2:33:S3:221
3 Duga RadovanDuga 12991:33:2 X 1:33:020
4 Vilem MichalVilem 1475S:3S:33:1 X 3:S2-3
5 Raytchev VladimírRaytchev 13350:32:30:3S:3 X 0-11
PPoradieSkupina C1C1RatingBlažek
Martin
1.
Terpak
Peter
2.
Vavrak
Tomas
3.
Herchl
Peter
4.
Baker
Viktor
5.
BodyPSetyS
1 Blažek MartinBlažek 1556 X S:S3:03:13:034
2 Terpak PeterTerpak 1290S:S X 3:13:03:034
3 Vavrak TomasVavrak 13260:31:3 X 3:23:22-3
4 Herchl PeterHerchl 12501:30:32:3 X 3:11-4
5 Baker ViktorBaker 11090:30:32:31:3 X 0-9
PPoradieSkupina C2C2RatingHájovský
Alojz
1.
Salat
Stefan
2.
Šimo
Peter
3.
Meszaros
Roland
4.
Mittner
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Hájovský AlojzHájovský 1272 X 3:13:02:33:037
2 Salat StefanSalat 12931:3 X 3:12:33:121
3 Šimo PeterŠimo 14020:31:3 X 3:13:12-1
4 Meszaros RolandMeszaros 11493:23:21:3 X 0:32-3
5 Mittner MartinMittner 12030:31:31:33:0 X 1-4
PPoradieSkupina C3C3RatingVojtek
Marian
1.
Kušnírik
Vladimír
2.
Somolanyi
Lubo
3.
Hanulák
Peter
4.
Frenkel
Ladislav
5.
BodyPSetyS
1 Vojtek MarianVojtek 1410 X 3:13:13:13:148
2 Kušnírik VladimírKušnírik 13781:3 X 3:23:13:034
3 Somolanyi LuboSomolanyi 12651:32:3 X 3:13:022
4 Hanulák Peter Hanulák 12811:31:31:3 X 3:11-4
5 Frenkel LadislavFrenkel 11881:30:30:31:3 X 0-10
PPoradieSkupina C4C4RatingIvančuk
Adrián
1.
Lisinovič
Lukáš
2.
Roják
Martin
3.
Duben
Petr
4.
Višňovský
Richard
5.
BodyPSetyS
1 Ivančuk AdriánIvančuk 1284 X 1:33:23:03:S35
2 Lisinovič LukášLisinovič 13853:1 X 0:33:03:S35
3 Roják MartinRoják 13662:33:0 X 2:33:S24
4 Duben PetrDuben 12590:30:33:2 X 3:S2-2
5 Višňovský RichardVišňovský 1146S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D1D1RatingKrajcik
Juraj
1.
Šafár
Jozef
2.
Tuzinsky
Marian
3.
Dubrovčák
Andrej
4.
Dulaj
Maros
5.
BodyPSetyS
1 Krajcik JurajKrajcik 1049 X 3:23:03:S3:0410
2 Šafár JozefŠafár 11852:3 X 3:13:23:035
3 Tuzinsky MarianTuzinsky 12860:31:3 X 3:S3:S21
4 Dubrovčák AndrejDubrovčák 964S:32:3S:3 X 3:01-6
5 Dulaj Maros Dulaj 9290:30:3S:30:3 X 0-13
PPoradieSkupina D2D2RatingBocek
Lukas
1.
Čimbora
Pavol
2.
Pavlík
Michal
3.
Kincel
Martin
4.
Barlog
Ivan
5.
BodyPSetyS
1 Bocek LukasBocek 1093 X 3:23:23:23:046
2 Čimbora PavolČimbora 11932:3 X 3:12:33:023
3 Pavlík MichalPavlík 10732:31:3 X 3:13:121
4 Kincel MartinKincel 10232:33:21:3 X 3:120
5 Barlog IvanBarlog 9080:30:31:31:3 X 0-10
PPoradieSkupina D3D3RatingSlavik
Martin
1.
Horvath
Edo
2.
Morávek
Peter
3.
Peter
Peter
4.
Kosnac
Jan
5.
BodyPSetyS
1 Slavik MartinSlavik 1041 X 3:01:3S:S3:S20
2 Horvath EdoHorvath 10070:3 X S:S3:S3:S2-1
3 Morávek Peter Morávek 12013:1S:S X S:S3:S2-3
4 Peter PeterPeter 1141S:SS:3S:S X 3:S1-9
5 Kosnac JanKosnac 916S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D4D4RatingŠkoda
Peter
1.
Moncol
Maroš
2.
Basar
Roman
3.
Blazekova
Pavlina
4.
Trnkoczy
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Škoda PeterŠkoda 1115 X 3:23:23:03:S48
2 Moncol MarošMoncol 11872:3 X 3:S3:S3:S38
3 Basar Roman *Basar 10572:3S:3 X S:SS:S0-13
4 Blazekova PavlinaBlazekova 8500:3S:3S:S X S:S0-15
5 Trnkoczy MartinTrnkoczy 1026S:3S:3S:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina D5D5RatingPison
Martin
1.
Riška
Ferdinand
2.
Kufa
Marian
3.
Racsak
Ioan
4.
Hlinkovic
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Pison MartinPison 1229 X 3:23:13:03:049
2 Riška FerdinandRiška 11282:3 X 3:01:33:023
3 Kufa MarianKufa 10621:30:3 X 3:13:020
4 Racsak IoanRacsak 10140:33:11:3 X 3:020
5 Hlinkovic PeterHlinkovic 8000:30:30:30:3 X 0-12
PPoradieSkupina D6D6RatingBartek
Jaroslav
1.
Luttmerding
Roman
2.
Garcia del pozo
Angel
3.
Nepšinský
Miroslav
4.
Marko
Stanislav
5.
BodyPSetyS
1 Bartek JaroslavBartek 1089 X 0:33:S3:13:S35
2 Luttmerding RomanLuttmerding 12393:0 X S:33:03:S35
3 Garcia del pozo AngelGarcia 1083S:33:S X 3:03:S35
4 Nepšinský MiroslavNepšinský 10271:30:30:3 X 3:S1-5
5 Marko StanislavMarko 800S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D7D7RatingKiss
Marcel
1.
Richtárik
Dušan
2.
Mutiš
Matej
3.
Sramota
Rasto
4.
Ilavský
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Kiss MarcelKiss 1427 X 3:13:03:03:0411
2 Richtárik DušanRichtárik 11161:3 X 3:13:03:036
3 Mutiš MatejMutiš 10810:31:3 X 3:03:120
4 Sramota RastoSramota 9580:30:30:3 X 3:01-6
5 Ilavský MartinIlavský 8430:30:31:30:3 X 0-11
PPoradieSkupina D8D8RatingVittek
Tomas
1.
Slavčo
Boris
2.
Rusnak
Jan
3.
Schimpl
Igor
4.
Mora
Miroslav
5.
BodyPSetyS
1 Vittek TomasVittek 1152 X 3:13:13:03:0410
2 Slavčo BorisSlavčo 12421:3 X 3:1S:S3:02-1
3 Rusnak JanRusnak 9911:31:3 X S:S3:01-5
4 Schimpl IgorSchimpl 10300:3S:SS:S X 3:11-9
5 Mora MiroslavMora 9000:30:30:31:3 X 0-11
PPoradieSkupina E1E1RatingKubisová
Petra
1.
Vavrák
Ján
2.
Bulla
Fero
3.
Kiac
Peter
4.
Borza
Michal
5.
BodyPSetyS
1 Kubisová PetraKubisová 910 X 3:03:S3:S3:1411
2 Vavrák JánVavrák 9300:3 X S:3S:33:01-8
3 Bulla FeroBulla 1182S:33:S X S:SS:S1-9
4 Kiac PeterKiac 1016S:33:SS:S X S:S1-9
5 Borza MichalBorza 8001:30:3S:SS:S X 0-13
PPoradieSkupina E2E2RatingPovažan
Tomáš
1.
Fajnor
Patrik
2.
Bátora
Vojtech
3.
Varga
Tibor
4.
Vircik
Jozef
5.
BodyPSetyS
1 Považan TomášPovažan 975 X 2:3S:S3:13:020
2 Fajnor PatrikFajnor 9663:2 X 2:33:0S:S2-1
3 Bátora VojtechBátora 1080S:S3:2 X 3:0S:S2-4
4 Varga TiborVarga 8001:30:30:3 X 3:S1-5
5 Vircik JozefVircik 8800:3S:SS:SS:3 X 0-15
PPoradieSkupina E3E3RatingBukovský
Marián
1.
Lacko
Peter
2.
Dobias
Martin
3.
Dalalishvili
David
4.
Silva
Alex
5.
BodyPSetyS
1 Bukovský MariánBukovský 949 X 3:03:03:03:S412
2 Lacko PeterLacko 10350:3 X 3:23:13:S33
3 Dobias MartinDobias 8910:32:3 X 3:13:S21
4 Dalalishvili DavidDalalishvili 8080:31:31:3 X 3:S1-4
5 Silva Alex *Silva 984S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina E4E4RatingPfliegler
František
1.
Kulacs
Karol
2.
Buncak
Stanislav
3.
Bodinger
Marek
4.
Bilačič
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Pfliegler FrantišekPfliegler 993 X 0:33:S3:S3:S36
2 Kulacs KarolKulacs 10523:0 X S:SS:S3:S2-2
3 Buncak StanislavBuncak 939S:3S:S X S:S3:S1-9
4 Bodinger Marek *Bodinger 800S:3S:SS:S X 3:S1-9
5 Bilačič MartinBilačič 874S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina E5E5RatingKrálik
Filip
1.
Višňovský
Richard
2.
Trnkóci
Robert
3.
Kertesz
Tomas
4.
Haluzova
Sona
5.
BodyPSetyS
1 Králik Filip *Králik 1175 X S:SS:SS:SS:S0-16
2 Višňovský RichardVišňovský 1015S:S X S:SS:SS:S0-16
3 Trnkóci RobertTrnkóci 938S:SS:S X S:SS:S0-16
4 Kertesz TomasKertesz 833S:SS:SS:S X S:S0-16
5 Haluzova SonaHaluzova 800S:SS:SS:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina E6E6RatingUherkovich
Ladislav
1.
Gallee
Filip
2.
Dzifčák
Martin
3.
Mlaticek
Michal
4.
Chovan
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Uherkovich LadislavUherkovich 911 X 1:33:03:13:036
2 Gallee FilipGallee 9823:1 X 3:03:SS:S34
3 Dzifčák MartinDzifčák 8000:30:3 X 3:S3:S20
4 Mlaticek MichalMlaticek 10691:3S:3S:3 X S:S0-14
5 Chovan PeterChovan 8660:3S:SS:3S:S X 0-15
PPoradieSkupina E7E7RatingŠkrabák
Adam
1.
Viot
Remi
2.
Michalko
Adam
3.
Jancová
Veronika
4.
Varkoly
Ladislav
5.
BodyPSetyS
1 Škrabák AdamŠkrabák 944 X 2:3S:S3:13:S20
2 Viot RemiViot 10183:2 X 2:3S:S3:S2-1
3 Michalko AdamMichalko 975S:S3:2 X S:S3:S2-4
4 Jancová VeronikaJancová 8001:3S:SS:S X 3:01-7
5 Varkoly LadislavVarkoly 910S:3S:3S:30:3 X 0-15
PPoradieSkupina E8E8RatingRoman
Daniel
1.
Švarc
Matej
2.
Slušňák
Marek
3.
Richter
Martin
4.
Dualsky
Tibor
5.
BodyPSetyS
1 Roman DanielRoman 1134 X S:SS:SS:S3:S1-9
2 Švarc MatejŠvarc 1000S:S X S:SS:S3:S1-9
3 Slušňák MarekSlušňák 911S:SS:S X S:S3:S1-9
4 Richter MartinRichter 824S:SS:SS:S X 3:S1-9
5 Dualsky Tibor *Dualsky 929S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina F1F1RatingSkladaný
Peter
1.
Melicherčík
Martin
2.
Šalát
Ján
3.
Volek
Ondrej
4.
Jackulík
Andrej
5.
BodyPSetyS
1 Skladaný PeterSkladaný 1000 X 3:03:03:S3:S412
2 Melicherčík MartinMelicherčík 10000:3 X 3:03:S3:S36
3 Šalát JánŠalát 10000:30:3 X S:SS:S0-14
4 Volek OndrejVolek 946S:3S:3S:S X S:S0-16
5 Jackulík AndrejJackulík 934S:3S:3S:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina F2F2RatingBabačová
Ivana
1.
Lorincik
Marian
2.
Marek
René
3.
Krajcovic
Juraj
4.
Vavrovicova
Martina
5.
BodyPSetyS
1 Babačová IvanaBabačová 1000 X 0:30:33:S3:S20
2 Lorincik MarianLorincik 10503:0 X 3:0S:SS:S2-2
3 Marek RenéMarek 10003:00:3 X S:SS:S1-8
4 Krajcovic Juraj *Krajcovic 972S:3S:SS:S X S:S0-16
5 Vavrovicova MartinaVavrovicova 968S:3S:SS:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina F3F3RatingJanda
Dominik
1.
Hudec
Silvester
2.
Smolikova
Katarina
3.
BodyPSetyS
1 Janda DominikJanda 1000 X 3:13:025
2 Hudec SilvesterHudec 8911:3 X 3:110
3 Smolikova KatarinaSmolikova 10000:31:3 X 0-5