title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
189
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk_D.png pavuk_E.png pavuk_F.png pavuk1_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina A1A1RatingVavrík
Ivan
1.
Potočár
Peter
2.
Debnár
Radovan
3.
Pozdech
Julius
4.
Sorkovský
Adam
5.
BodyPSetyS
1 Vavrík IvanVavrík 1744 X 3:S3:23:13:S49
2 Potočár PeterPotočár 1730S:3 X 3:13:03:S34
3 Debnár RadovanDebnár 15912:31:3 X S:S3:S1-4
4 Pozdech JuliusPozdech 15951:30:3S:S X 3:S1-6
5 Sorkovský Adam *Sorkovský 1547S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina B1B1RatingTubler
Ladislav
1.
Šurina
Peter
2.
Vilem
Michal
3.
Kabat
Marek
4.
Bočkay
Kamil
5.
BodyPSetyS
1 Tubler LadislavTubler 1529 X 3:23:13:03:049
2 Šurina PeterŠurina 15092:3 X 2:33:13:S23
3 Vilem MichalVilem 14051:33:2 X S:S3:S2-2
4 Kabat Marek *Kabat 13220:31:3S:S X 3:S1-6
5 Bočkay Kamil *Bočkay 13960:3S:3S:3S:3 X 0-15
PPoradieSkupina B2B2RatingBlasko
Martin
1.
Blažek
Martin
2.
Tubler
Robert
3.
Hájovský
Alojz
4.
Turský
Viliam
5.
BodyPSetyS
1 Blasko MartinBlasko 1490 X 3:23:03:13:S49
2 Blažek MartinBlažek 15462:3 X 3:13:03:S37
3 Tubler RobertTubler 13480:31:3 X 3:23:12-2
4 Hájovský AlojzHájovský 12891:30:32:3 X 3:S1-3
5 Turský Viliam Turský 1442S:3S:31:3S:3 X 0-14
PPoradieSkupina C1C1RatingVojtek
Marian
1.
Terpak
Peter
2.
Somolanyi
Lubo
3.
Moncol
Maroš
4.
Klčo
Miroslav
5.
BodyPSetyS
1 Vojtek MarianVojtek 1410 X 3:03:S3:13:S411
2 Terpak PeterTerpak 11950:3 X 3:03:03:S36
3 Somolanyi LuboSomolanyi 1283S:30:3 X 3:03:S2-1
4 Moncol MarošMoncol 12291:30:30:3 X 3:S1-5
5 Klčo MiroslavKlčo 1437S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina C2C2RatingKušnírik
Vladimír
1.
Duga
Radovan
2.
Duben
Petr
3.
Šimo
Peter
4.
Peter
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Kušnírik VladimírKušnírik 1423 X 3:23:13:13:147
2 Duga RadovanDuga 11882:3 X 3:23:23:034
3 Duben PetrDuben 12741:32:3 X 3:23:22-1
4 Šimo PeterŠimo 14161:32:32:3 X 3:01-1
5 Peter PeterPeter 12081:30:32:30:3 X 0-9
PPoradieSkupina C3C3RatingTunega
Matej
1.
Pison
Martin
2.
Raytchev
Vladimír
3.
Škoda
Peter
4.
Koczka
Andrej
5.
BodyPSetyS
1 Tunega Matej *Tunega 1465 X 3:13:03:23:S49
2 Pison MartinPison 13161:3 X 1:33:13:S21
3 Raytchev VladimírRaytchev 12410:33:1 X S:S3:02-2
4 Škoda PeterŠkoda 11622:31:3S:S X S:S0-11
5 Koczka Andrej *Koczka 1219S:3S:30:3S:S X 0-15
PPoradieSkupina C4C4RatingCarrera argibay
Pablo
1.
Ralbovsky
Roman
2.
Morávek
Peter
3.
Salat
Stefan
4.
Luttmerding
Roman
5.
BodyPSetyS
1 Carrera argibay PabloCarrera 1545 X 3:03:13:23:S49
2 Ralbovsky RomanRalbovsky 11810:3 X 3:13:13:S34
3 Morávek Peter Morávek 12131:31:3 X 3:23:S20
4 Salat StefanSalat 13122:31:32:3 X 3:S1-1
5 Luttmerding RomanLuttmerding 1267S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D1D1RatingKrálik
Filip
1.
Pavlík
Michal
2.
Slavik
Martin
3.
Lisinovič
Lukáš
4.
Huszthy
Július
5.
BodyPSetyS
1 Králik Filip *Králik 1184 X 3:03:03:S3:S412
2 Pavlík MichalPavlík 9680:3 X 1:33:S3:S21
3 Slavik MartinSlavik 10130:33:1 X 0:33:S2-1
4 Lisinovič LukášLisinovič 1376S:3S:33:0 X 3:S2-2
5 Huszthy Július *Huszthy 1064S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D2D2RatingVittek
Tomas
1.
Meszaros
Roland
2.
Racsak
Ioan
3.
Slavčo
Boris
4.
Vircik
Jozef
5.
BodyPSetyS
1 Vittek TomasVittek 1140 X 3:02:33:23:036
2 Meszaros RolandMeszaros 10910:3 X 3:11:33:020
3 Racsak IoanRacsak 9963:21:3 X S:S3:S2-2
4 Slavčo BorisSlavčo 12152:33:1S:S X S:S1-7
5 Vircik JozefVircik 9720:30:3S:3S:S X 0-14
PPoradieSkupina D3D3RatingBasar
Roman
1.
Mittner
Martin
2.
Šafár
Jozef
3.
Kesely
Michal
4.
Bukovský
Marián
5.
BodyPSetyS
1 Basar Roman *Basar 1079 X 3:23:23:03:048
2 Mittner MartinMittner 11562:3 X 3:03:03:S38
3 Šafár JozefŠafár 11912:30:3 X 3:03:121
4 Kesely Michal *Kesely 8300:30:30:3 X 3:S1-6
5 Bukovský MariánBukovský 10430:3S:31:3S:3 X 0-13
PPoradieSkupina D4D4RatingHerchl
Peter
1.
Mlaticek
Michal
2.
Viot
Remi
3.
Kosnac
Jan
4.
Štutika
Jakub
5.
BodyPSetyS
1 Herchl PeterHerchl 1258 X 3:03:03:S3:S412
2 Mlaticek MichalMlaticek 10800:3 X 3:13:S3:S35
3 Viot RemiViot 10400:31:3 X 3:S3:S21
4 Kosnac JanKosnac 909S:3S:3S:3 X 3:S1-9
5 Štutika Jakub *Štutika 1100S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D5D5RatingVavrak
Tomas
1.
Kufa
Marian
2.
Mutiš
Matej
3.
Blazekova
Pavlina
4.
Višňovský
Richard
5.
BodyPSetyS
1 Vavrak TomasVavrak 1265 X 3:03:03:03:S412
2 Kufa MarianKufa 10740:3 X 3:23:03:S34
3 Mutiš MatejMutiš 10990:32:3 X 3:13:S21
4 Blazekova PavlinaBlazekova 8840:30:31:3 X 3:S1-5
5 Višňovský RichardVišňovský 1060S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D6D6RatingFrenkel
Ladislav
1.
Hanulák
Peter
2.
Bocek
Lukas
3.
Gallee
Filip
4.
Chovan
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Frenkel LadislavFrenkel 1136 X 3:23:13:03:049
2 Hanulák Peter Hanulák 12072:3 X 3:03:03:038
3 Bocek LukasBocek 10911:30:3 X 3:03:120
4 Gallee FilipGallee 10040:30:30:3 X 3:01-6
5 Chovan PeterChovan 9300:30:31:30:3 X 0-11
PPoradieSkupina D7D7RatingRoják
Martin
1.
Richtárik
Dušan
2.
Horvath
Edo
3.
Lukáč
Branislav
4.
Mora
Miroslav
5.
BodyPSetyS
1 Roják MartinRoják 1351 X 3:03:13:03:S411
2 Richtárik DušanRichtárik 10700:3 X 3:13:13:S34
3 Horvath EdoHorvath 9821:31:3 X 3:S3:S22
4 Lukáč Branislav *Lukáč 11260:31:3S:3 X 3:S1-6
5 Mora MiroslavMora 916S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina D8D8RatingIvančuk
Adrián
1.
Krajcik
Juraj
2.
Baker
Viktor
3.
Riška
Ferdinand
4.
Uherkovich
Ladislav
5.
BodyPSetyS
1 Ivančuk AdriánIvančuk 1255 X S:S3:13:S3:133
2 Krajcik JurajKrajcik 1021S:S X S:S3:S3:02-2
3 Baker ViktorBaker 11051:3S:S X 3:SS:S1-7
4 Riška FerdinandRiška 1069S:3S:3S:3 X 3:21-11
5 Uherkovich LadislavUherkovich 9641:30:3S:S2:3 X 0-10
PPoradieSkupina E1E1RatingVarga
Tibor
1.
Buncak
Stanislav
2.
Kertesz
Tomas
3.
Bugan
Štefan
4.
Rišica
Matúš
5.
BodyPSetyS
1 Varga TiborVarga 837 X 1:31:33:S3:S22
2 Buncak StanislavBuncak 10063:1 X S:SS:S3:S2-3
3 Kertesz TomasKertesz 8333:1S:S X S:S3:S2-3
4 Bugan Štefan *Bugan 950S:3S:SS:S X 3:S1-9
5 Rišica Matúš *Rišica 907S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina E2E2RatingDobias
Martin
1.
Marko
Stanislav
2.
Milan
Juhas
3.
Betteš
Róbert
4.
Dritomský
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Dobias MartinDobias 877 X 3:1S:S3:S3:S34
2 Marko StanislavMarko 8131:3 X S:S3:S3:S20
3 Milan Juhas *Milan 1000S:SS:S X 3:S3:S2-2
4 Betteš Róbert *Betteš 910S:3S:3S:3 X 3:S1-9
5 Dritomský Peter *Dritomský 1072S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina E3E3RatingTrnkoczy
Martin
1.
Sramota
Rasto
2.
Duris
Jozef
3.
Ilavský
Martin
4.
Vavrák
Ján
5.
BodyPSetyS
1 Trnkoczy MartinTrnkoczy 1040 X 2:33:03:S3:S38
2 Sramota RastoSramota 9553:2 X S:SS:S3:S2-4
3 Duris Jozef *Duris 8830:3S:S X S:S3:S1-8
4 Ilavský MartinIlavský 800S:3S:SS:S X 3:S1-9
5 Vavrák JánVavrák 930S:3S:3S:3S:3 X 0-16
PPoradieSkupina E4E4RatingDzifčák
Martin
1.
Michalko
Adam
2.
Varkoly
Ladislav
3.
Macko
Vladimír
4.
Pongo
Teodor
5.
BodyPSetyS
1 Dzifčák MartinDzifčák 830 X 3:S3:S3:S3:S412
2 Michalko AdamMichalko 1055S:3 X S:SS:SS:S0-16
3 Varkoly LadislavVarkoly 954S:3S:S X S:SS:S0-16
4 Macko Vladimír *Macko 894S:3S:SS:S X S:S0-16
5 Pongo Teodor *Pongo 861S:3S:SS:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina E5E5RatingBarlog
Ivan
1.
Bulla
Fero
2.
Bodinger
Marek
3.
Dubrovčák
Andrej
4.
Schimpl
Igor
5.
BodyPSetyS
1 Barlog IvanBarlog 878 X 1:33:03:03:S37
2 Bulla FeroBulla 11743:1 X 3:1S:S3:S33
3 Bodinger Marek *Bodinger 8000:31:3 X 0:33:S1-5
4 Dubrovčák AndrejDubrovčák 9260:3S:S3:0 X S:S1-8
5 Schimpl IgorSchimpl 993S:3S:3S:3S:S X 0-16
PPoradieSkupina E6E6RatingNepšinský
Miroslav
1.
Bahyl
Jakub
2.
Kulacs
Karol
3.
Machaj
Michal
4.
Stručka
Ľubomír
5.
BodyPSetyS
1 Nepšinský MiroslavNepšinský 982 X 3:03:S3:S3:S412
2 Bahyl Jakub *Bahyl 8530:3 X S:SS:SS:S0-15
3 Kulacs KarolKulacs 1105S:3S:S X S:SS:S0-16
4 Machaj Michal *Machaj 894S:3S:SS:S X S:S0-16
5 Stručka Ľubomír *Stručka 820S:3S:SS:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina E7E7RatingPfliegler
František
1.
Dalalishvili
David
2.
Richter
Martin
3.
Bilačič
Martin
4.
Silva
Alex
5.
BodyPSetyS
1 Pfliegler FrantišekPfliegler 989 X 3:03:13:03:1410
2 Dalalishvili DavidDalalishvili 8000:3 X 1:31:33:21-6
3 Richter MartinRichter 8361:33:1 X S:SS:S1-8
4 Bilačič MartinBilačič 8930:33:1S:S X S:S1-9
5 Silva Alex *Silva 10211:32:3S:SS:S X 0-11
PPoradieSkupina E8E8RatingFajnor
Patrik
1.
Dulaj
Maros
2.
Borza
Michal
3.
Višňovský
Richard
4.
Kovár
Matej
5.
BodyPSetyS
1 Fajnor PatrikFajnor 1002 X 3:03:1S:S3:034
2 Dulaj Maros Dulaj 8680:3 X 3:00:33:020
3 Borza MichalBorza 8001:30:3 X S:S3:11-7
4 Višňovský RichardVišňovský 1000S:S3:0S:S X S:S1-9
5 Kovár Matej *Kovár 9150:30:31:3S:S X 0-12
PPoradieSkupina F1F1RatingČimbora
Pavol
1.
Rusnak
Jan
2.
Haluzova
Sona
3.
Olaniyi
Raphael
4.
Baumgartner
Julien
5.
BodyPSetyS
1 Čimbora PavolČimbora 1126 X 3:03:03:S3:S412
2 Rusnak JanRusnak 10000:3 X 3:03:S3:S36
3 Haluzova SonaHaluzova 8000:30:3 X S:SS:S0-14
4 Olaniyi Raphael *Olaniyi 1000S:3S:3S:S X S:S0-16
5 Baumgartner Julien *Baumgartner 955S:3S:3S:SS:S X 0-16
PPoradieSkupina F2F2RatingBátora
Vojtech
1.
Hlinkovic
Peter
2.
Jancová
Veronika
3.
Dualsky
Tibor
4.
Jackulík
Andrej
5.
BodyPSetyS
1 Bátora VojtechBátora 1000 X 3:03:13:03:0411
2 Hlinkovic PeterHlinkovic 8000:3 X S:S3:0S:S1-8
3 Jancová VeronikaJancová 8001:3S:S X S:SS:S0-14
4 Dualsky Tibor *Dualsky 10000:30:3S:S X S:S0-14
5 Jackulík AndrejJackulík 9760:3S:SS:SS:S X 0-15