title_def https://sport-liga.sk/images/sports/squash.png
registrovaných
aktívnych
hráčov
196
 

Aktuálne ligy

pavuk_A.png pavuk_B.png pavuk_C.png pavuk_D.png pavuk_E.png pavuk_F.png pavuk1_ALL
Zobraz len priateľov


Položka „Aktuálne ligy“ zobrazuje výsledky všetkých rozlosovaných skupín.
Pre zobrazenie špecifickej ligy klikni na písmenko v pravo hore.

PPoradieSkupina A1A1RatingDebnár
Radovan
1.
Vavrík
Ivan
2.
Potočár
Peter
3.
Carrera argibay
Pablo
4.
Šurina
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Debnár RadovanDebnár 1591 X 3:03:0-:--:-26
2 Vavrík IvanVavrík 16030:3 X 3:1-:-3:022
3 Potočár PeterPotočár 17240:31:3 X -:-3:11-3
4 Carrera argibay PabloCarrera 1582-:--:--:- X -:-00
5 Šurina PeterŠurina 1503-:-0:31:3-:- X 0-5
PPoradieSkupina B1B1RatingBlažek
Martin
1.
Vilem
Michal
2.
Klčo
Miroslav
3.
Tunega
Matej
4.
Bočkay
Kamil
5.
BodyPSetyS
1 Blažek MartinBlažek 1458 X -:-3:03:13:038
2 Vilem MichalVilem 1377-:- X 3:2-:-3:222
3 Klčo MiroslavKlčo 14980:32:3 X 3:1-:-1-2
4 Tunega MatejTunega 14441:3-:-1:3 X 3:21-3
5 Bočkay KamilBočkay 13860:32:3-:-2:3 X 0-5
PPoradieSkupina B2B2RatingRoják
Martin
1.
Blasko
Martin
2.
Pozdech
Julius
3.
Sorkovský
Adam
4.
Tubler
Robert
5.
BodyPSetyS
1 Roják MartinRoják 1426 X 3:2-:--:-3:024
2 Blasko MartinBlasko 14522:3 X 3:13:1-:-23
3 Pozdech JuliusPozdech 1581-:-1:3 X -:--:-0-2
4 Sorkovský AdamSorkovský 1495-:-1:3-:- X -:-0-2
5 Tubler RobertTubler 13230:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina C1C1RatingKiss
Marcel
1.
Kušnírik
Vladimír
2.
Čimbora
Pavol
3.
Herchl
Peter
4.
Mittner
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Kiss MarcelKiss 1365 X 3:23:13:03:049
2 Kušnírik VladimírKušnírik 14112:3 X 3:23:23:034
3 Čimbora PavolČimbora 11271:32:3 X -:-3:21-2
4 Herchl PeterHerchl 12620:32:3-:- X -:-0-4
5 Mittner MartinMittner 11740:30:32:3-:- X 0-7
PPoradieSkupina C2C2RatingHanulák
Peter
1.
Šimo
Peter
2.
Pison
Martin
3.
Riška
Ferdinand
4.
Škoda
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Hanulák Peter Hanulák 1257 X -:--:-3:23:024
2 Šimo PeterŠimo 1424-:- X -:--:--:-00
3 Pison MartinPison 1305-:--:- X -:--:-00
4 Riška FerdinandRiška 10492:3-:--:- X -:-0-1
5 Škoda PeterŠkoda 11790:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina C3C3RatingTubler
Ladislav
1.
Raytchev
Vladimír
2.
Kabat
Marek
3.
Baker
Viktor
4.
Moncol
Maroš
5.
BodyPSetyS
1 Tubler LadislavTubler 1506 X 3:1-:-3:03:038
2 Raytchev VladimírRaytchev 11571:3 X 3:2-:-3:220
3 Kabat MarekKabat 1274-:-2:3 X -:-3:012
4 Baker ViktorBaker 11120:3-:--:- X -:-0-3
5 Moncol MarošMoncol 12420:32:30:3-:- X 0-7
PPoradieSkupina C4C4RatingSomolanyi
Lubo
1.
Morávek
Peter
2.
Vojtek
Marian
3.
Králik
Filip
4.
Vittek
Tomas
5.
BodyPSetyS
1 Somolanyi LuboSomolanyi 1270 X 3:1-:--:-3:025
2 Morávek Peter Morávek 12041:3 X 0:33:03:021
3 Vojtek MarianVojtek 1440-:-3:0 X -:--:-13
4 Králik FilipKrálik 1170-:-0:3-:- X -:-0-3
5 Vittek TomasVittek 11500:30:3-:--:- X 0-6
PPoradieSkupina D1D1RatingLukáč
Branislav
1.
Bugan
Štefan
2.
Luttmerding
Roman
3.
Vavrák
Ján
4.
Bulla
Fero
5.
BodyPSetyS
1 Lukáč BranislavLukáč 1101 X 3:0-:--:-3:S26
2 Bugan ŠtefanBugan 10000:3 X -:--:-3:S10
3 Luttmerding RomanLuttmerding 1280-:--:- X -:--:-00
4 Vavrák JánVavrák 941-:--:--:- X -:-00
5 Bulla FeroBulla 1174S:3S:3-:--:- X 0-8
PPoradieSkupina D2D2RatingTerpak
Peter
1.
Duben
Petr
2.
Schimpl
Igor
3.
Richtárik
Dušan
4.
Duris
Jozef
5.
BodyPSetyS
1 Terpak PeterTerpak 1075 X 3:1-:--:-3:025
2 Duben PetrDuben 12481:3 X -:-3:13:221
3 Schimpl IgorSchimpl 1033-:--:- X -:--:-00
4 Richtárik DušanRichtárik 1106-:-1:3-:- X -:-0-2
5 Duris JozefDuris 9170:32:3-:--:- X 0-4
PPoradieSkupina D3D3RatingKoczka
Andrej
1.
Dargaj
Roland
2.
Pavlík
Michal
3.
Kulacs
Karol
4.
Fajnor
Patrik
5.
BodyPSetyS
1 Koczka AndrejKoczka 1190 X -:-3:13:03:137
2 Dargaj RolandDargaj 1033-:- X 3:12:33:024
3 Pavlík MichalPavlík 9231:31:3 X -:-3:01-1
4 Kulacs KarolKulacs 11260:33:2-:- X -:-1-2
5 Fajnor PatrikFajnor 10671:30:30:3-:- X 0-8
PPoradieSkupina D4D4RatingLisinovič
Lukáš
1.
Ralbovsky
Roman
2.
Frenkel
Ladislav
3.
Sedláček
Michal
4.
Dobias
Martin
5.
BodyPSetyS
1 Lisinovič LukášLisinovič 1335 X 3:13:13:0-:-37
2 Ralbovsky RomanRalbovsky 10971:3 X 3:1-:-3:023
3 Frenkel LadislavFrenkel 11341:31:3 X -:-3:01-1
4 Sedláček Michal *Sedláček 9890:3-:--:- X -:-0-3
5 Dobias MartinDobias 949-:-0:30:3-:- X 0-6
PPoradieSkupina D5D5RatingSalat
Stefan
1.
Mutiš
Matej
2.
Pazitny
Jakub
3.
Racsak
Ioan
4.
Borza
Michal
5.
BodyPSetyS
1 Salat StefanSalat 1266 X -:--:-3:03:026
2 Mutiš MatejMutiš 1128-:- X -:--:--:-00
3 Pazitny JakubPazitny 1094-:--:- X -:--:-00
4 Racsak IoanRacsak 10290:3-:--:- X -:-0-3
5 Borza MichalBorza 8000:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina D6D6RatingIvančuk
Adrián
1.
Duga
Radovan
2.
Bukovský
Marián
3.
Chovan
Peter
4.
Kufa
Marian
5.
BodyPSetyS
1 Ivančuk AdriánIvančuk 1219 X -:-3:0-:--:-13
2 Duga RadovanDuga 1024-:- X 3:1-:--:-12
3 Bukovský MariánBukovský 10700:31:3 X -:-3:11-3
4 Chovan PeterChovan 923-:--:--:- X -:-00
5 Kufa MarianKufa 1130-:--:-1:3-:- X 0-2
PPoradieSkupina D7D7RatingVavrak
Tomas
1.
Šafár
Jozef
2.
Meszaros
Roland
3.
Horvath
Edo
4.
Nepšinský
Miroslav
5.
BodyPSetyS
1 Vavrak TomasVavrak 1278 X 3:0-:-3:23:136
2 Šafár JozefŠafár 11740:3 X 3:2-:-3:021
3 Meszaros RolandMeszaros 1020-:-2:3 X 3:0-:-12
4 Horvath EdoHorvath 9642:3-:-0:3 X 3:11-2
5 Nepšinský MiroslavNepšinský 10551:30:3-:-1:3 X 0-7
PPoradieSkupina D8D8RatingHuszthy
Július
1.
Sramota
Rasto
2.
Basar
Roman
3.
Slavik
Martin
4.
Turský
Viliam
5.
BodyPSetyS
1 Huszthy Július Huszthy 1128 X 3:23:13:2-:-34
2 Sramota RastoSramota 9732:3 X 3:22:3-:-1-1
3 Basar RomanBasar 10501:32:3 X 3:1-:-1-1
4 Slavik MartinSlavik 9642:33:21:3 X -:-1-2
5 Turský Viliam Turský 1381-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina E1E1RatingUherkovich
Ladislav
1.
Dulaj
Maros
2.
Bahyl
Jakub
3.
Marko
Stanislav
4.
Varga
Tibor
5.
BodyPSetyS
1 Uherkovich LadislavUherkovich 955 X 2:33:23:03:135
2 Dulaj Maros Dulaj 8843:2 X 3:21:33:231
3 Bahyl JakubBahyl 8992:32:3 X -:-3:011
4 Marko StanislavMarko 8000:33:1-:- X -:-1-1
5 Varga TiborVarga 10441:32:30:3-:- X 0-6
PPoradieSkupina E2E2RatingRichter
Martin
1.
Dritomský
Peter
2.
Harman
Dominik
3.
Ilavský
Martin
4.
Orsava
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Richter MartinRichter 897 X -:--:-3:13:025
2 Dritomský PeterDritomský 1069-:- X -:--:--:-00
3 Harman DominikHarman 975-:--:- X -:--:-00
4 Ilavský MartinIlavský 8011:3-:--:- X -:-0-2
5 Orsava PeterOrsava 8480:3-:--:--:- X 0-3
PPoradieSkupina E3E3RatingPeter
Peter
1.
Kesely
Michal
2.
Machaj
Michal
3.
Jancová
Veronika
4.
Betteš
Róbert
5.
BodyPSetyS
1 Peter PeterPeter 1177 X -:--:--:-3:013
2 Kesely MichalKesely 800-:- X -:--:-3:013
3 Machaj MichalMachaj 936-:--:- X -:--:-00
4 Jancová VeronikaJancová 827-:--:--:- X -:-00
5 Betteš RóbertBetteš 9450:30:3-:--:- X 0-6
PPoradieSkupina E4E4RatingŠtutika
Jakub
1.
Pongo
Teodor
2.
Bilačič
Martin
3.
Dalalishvili
David
4.
Havel
Dominik
5.
BodyPSetyS
1 Štutika JakubŠtutika 1028 X -:-3:13:03:038
2 Pongo TeodorPongo 800-:- X -:-3:03:026
3 Bilačič MartinBilačič 9890:3-:- X 3:13:022
4 Dalalishvili DavidDalalishvili 8480:30:31:3 X 3:01-5
5 Havel Dominik *Havel 9160:30:30:30:3 X 0-12
PPoradieSkupina E5E5RatingBocek
Lukas
1.
Pfliegler
František
2.
Gallee
Filip
3.
Barlog
Ivan
4.
Haluzova
Sona
5.
BodyPSetyS
1 Bocek LukasBocek 1068 X 3:13:1-:-3:136
2 Pfliegler FrantišekPfliegler 9741:3 X -:-3:1-:-10
3 Gallee FilipGallee 9431:3-:- X -:--:-0-2
4 Barlog IvanBarlog 854-:-1:3-:- X -:-0-2
5 Haluzova SonaHaluzova 8001:3-:--:--:- X 0-2
PPoradieSkupina E6E6RatingBlazekova
Pavlina
1.
Slavčo
Boris
2.
Mora
Miroslav
3.
Rišica
Matúš
4.
Gabľas
Tomáš
5.
BodyPSetyS
1 Blazekova PavlinaBlazekova 800 X -:--:--:-3:112
2 Slavčo BorisSlavčo 1208-:- X -:--:--:-00
3 Mora MiroslavMora 955-:--:- X -:--:-00
4 Rišica MatúšRišica 889-:--:--:- X -:-00
5 Gabľas TomášGabľas 8491:3-:--:--:- X 0-2
PPoradieSkupina E7E7RatingHájovský
Alojz
1.
Krajcik
Juraj
2.
Dubrovčák
Andrej
3.
Bodinger
Marek
4.
Hlinkovic
Peter
5.
BodyPSetyS
1 Hájovský AlojzHájovský 1213 X 3:1-:--:-3:S25
2 Krajcik JurajKrajcik 9861:3 X -:-3:03:S24
3 Dubrovčák AndrejDubrovčák 923-:--:- X -:--:-00
4 Bodinger MarekBodinger 829-:-0:3-:- X -:-0-3
5 Hlinkovic PeterHlinkovic 800S:3S:3-:--:- X 0-8
PPoradieSkupina E8E8RatingOstrolucký
Martin
1.
Trnkoczy
Martin
2.
Kosnac
Jan
3.
Horvath
Simon
4.
Stručka
Ľubomír
5.
BodyPSetyS
1 Ostrolucký MartinOstrolucký 1075 X -:--:--:--:-00
2 Trnkoczy MartinTrnkoczy 964-:- X -:--:--:-00
3 Kosnac JanKosnac 941-:--:- X -:--:-00
4 Horvath SimonHorvath 844-:--:--:- X -:-00
5 Stručka ĽubomírStručka 820-:--:--:--:- X 00
PPoradieSkupina F1F1RatingVarkoly
Ladislav
1.
Vircik
Jozef
2.
Capicikova
Helena
3.
Stavrovský
Vladimír
4.
Fialova
Denisa
5.
BodyPSetyS
1 Varkoly LadislavVarkoly 1000 X -:--:-3:S3:S26
2 Vircik JozefVircik 981-:- X -:--:--:-00
3 Capicikova HelenaCapicikova 800-:--:- X -:--:-00
4 Stavrovský Vladimír *Stavrovský 1000S:3-:--:- X -:-0-4
5 Fialova DenisaFialova 800S:3-:--:--:- X 0-4
PPoradieSkupina F2F2RatingBuncak
Stanislav
1.
Olaniyi
Raphael
2.
Michalko
Adam
3.
Kramaric
Pavol
4.
Macko
Vladimír
5.
BodyPSetyS
1 Buncak StanislavBuncak 1000 X -:--:--:-3:112
2 Olaniyi RaphaelOlaniyi 1000-:- X -:--:--:-00
3 Michalko AdamMichalko 1000-:--:- X -:--:-00
4 Kramaric PavolKramaric 944-:--:--:- X -:-00
5 Macko VladimírMacko 9231:3-:--:--:- X 0-2
PPoradieSkupina F3F3RatingKertesz
Tomas
1.
Kovár
Matej
2.
Dzifčák
Martin
3.
Mlaticek
Michal
4.
Rybáriková
Ľubica
5.
BodyPSetyS
1 Kertesz TomasKertesz 828 X 3:03:03:S3:S412
2 Kovár MatejKovár 10000:3 X 1:33:S3:S21
3 Dzifčák MartinDzifčák 10000:33:1 X -:--:-1-1
4 Mlaticek MichalMlaticek 1024S:3S:3-:- X -:-0-8
5 Rybáriková Ľubica *Rybáriková 1000S:3S:3-:--:- X 0-8